Ramowy plan akcji szkoleniowych LZPN na rok 2014

lzpn-logoW artykule poniżej przedstawiamy ramowy plan akcji szkoleniowych LZPN na rok 2014.

 

 

Styczeń - Luty
- turnieje halowe ORLIKÓW w 12 powiatach w ramach projektu Kadr Powiatów (terminy do ustalenia)

- 03 - 07.02 Międzyrzecz konsultacja szkoleniowa Kadry LZPN rocz.2001

- 10 - 14.02 Międzyrzecz konsultacja szkoleniowa Kadry LZPN rocz.2002

 

Marzec
- 07 - 08.03 Police, zawody kontrolne z Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN rocz.1998/99 i 2000/01

- 13 - 16.03 Głuchołazy międzynarodowy turniej GOSSM dla rocz.2000,1999,1998

- 21 - 22.03 Międzyrzecz, zawody kontrolne Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN rocz.2001 i 1999

- 26.03 Żagań, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz.2000 i 2001

- 31.03 Zielona Góra - testy naborowe do GOSSM w Zielonej Górze rocz.2001

 

Kwiecień - Maj
- 02.04 Żagań, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz.1998 i 1999

- .04 konsultacje szkoleniowe ORLIKÓW w 12 powiatach w ramach projektu Kadr Powiatów (terminy do ustalenia)

- 16.04 Brzeg Puchar im.K. Deyny i K. Górskiego Opolski ZPN - Lubuski ZPN Godz.12:30 i 12:30

- 16 - 17.04 Police, zawody kontrolne Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN rocznik 2002/03

- 17.04 Zielona Góra .Testy uzupełniające do OSSM Z.Góra rocz.2001

- 22-23.04 Opole Turniej Pucharu im.Wł.Smolarka-rocz. 2002/03

- .04 Finał wojewódzki turnieju - z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku roczniki 2004 i 2002 (miejsce i termin do ustalenia)

- 01-03.05 Łódzki ZPN, Ogólnopolski Turniej o Puchar im. L.Jezierskiego - Kadra LZPN rocz. 2001

- 02.05 Warszawa Stadion Narodowy Finał ogólnopolski - z podwórka na stadion - O Puchar Tymbarku rocznik 2004 i 2002

- 13.05 Zielona Góra Puchar im.K. Deyny i K. Górskiego Lubuski ZPN - Dolnośląski ZPN rocz.1998/99 i 2000/01 godz. 12.30 i 12.30

- 28.05 Zielona Góra Puchar im.K. Deyny i K. Górskiego Lubuski ZPN - Śląski ZPN rocz.1998/99 i 2000/01 godz. 10.30 i 10.30

- 21-22.05 Świdnica Turniej Pucharu im.Wł.Smolarka-rocz. 2002/03

 

Czerwiec
02.06 Zielona Góra - Finał wojewódzki ORLIKÓW z udziałem 12 Kadr Powiatów

09-11.06. Lindow- międzynarodowy turniej/Brandenburgia /Kadra LZPNrocz.2000
- Konsultacje selekcyjne do Kadry LZPN Północy/14 zawodników/ do Kadry LZPN
Południa (14 zawodników) rocznik2003 w/w kadry wezmą udział w turnieju Silesian Cup 02 - 10.08.w Swidnicy
- Terminy do ustalenia,baraże Północ - Południe o klubowe mistrzostwo LZPN w kategoriach wiekowych Trampkarz i Młodzik.
- Turnieje finałowe Orlików i Żaków dla 4 zespołów po 2 z grup rozgrywkowych rejonu Południa i Północy terminy i miejsce do ustalenia
- Finał wojewódzki Pucharu Polski termin i miejsce do ustalenia

 

Sierpień

05-10.08. Świdnica k/ Wałbrzycha, Międzynarodowy turniej z udziałem Kadr LZPN - rocznik 2003 Kadra LZPN - Północy (14 zawodników 2 trenerów) Kadra LZPN
Południa (14zawodników 2 trenerów)
- rocznik 2001 (18 zawodników 2 trenerów)

11-17.08 Szczecinek - zgrupowania szkoleniowe Kadr LZPN oraz GOSSM rocz.1999 i 2000 przygotowujące do rozgrywek w Pucharze im.K.Deyny

18-25.08.Świdnica k/ Wałbrzycha zgrupowania szkoleniowe Kadr LZPN rocz 2001 i 2002 przygotowujące do rozgrywek w Pucharze im. K. Górskiego

 

Wrzesień - Pażdziernik
- 11.09 Cottbus, międzynarodowe zawody z Brandenburgią (rocz.2002 i 2001)


- 25.09 Cottbus, międzynarodowe zawody z Brandenburgią (rocz.2000 i 1999)


- 27-29.10 Drzonków. 3 dniowy turniej z Brandenburgią (rocznik 2001)


- Zawody Pucharowe Kadr LZPN (terminarz do ustalenia)

 

Listopad-Grudzień
- kursokonferencja trenerów (termin i miejsce do ustalenia)