Plan akcji szkoleniowych LZPN na rok 2013

lzpn-logoPoniżej przedstawiamy plan akcji szkoleniowych Lubuskiego Związku Piłki Nożnej na rok 2013.

13-19.01 Międzyrzecz, zgrupowanie szkoleniowe Kadry LZPN rocz.2000
13-19.01 Żagań, zgrupowanie szkoleniowe Kadry LZPN rocz.1998 19 -25.01 Międzyrzecz, zgrupowanie szkoleniowe Kadry LZPN rocz.1999
19-25.01 Żagań, zgrupowanie szkoleniowe Kadry LZPN rocz.1997 22 -23.02 Police, zawody kontrolne z Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN rocz.1998 i 1997
01-02.03 Międzyrzecz, zawody kontrolne Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN  rocz.2000 i 1999
02.03 Zielona Góra konsultacja selekcyjna do kadry Południa LZPN  (18 zawodników) rocznika 2001
09.03 Miejsce do ustalenia, konsultacja selekcyjna do kadry Północy LZPN (18 zawodników) rocznika 2001
13.03 Żagań, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz.2000 i 1999
20.03 Żagań, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz.1998 i 1997
16.03 Międzyrzecz, konsultacja selekcyjna do kadry LZPN w formie zawodów Północ ? Południe rocznik 2001
28.03 Zielona Góra ? testy naborowe do GOSSM w Zielonej Górze rocz.2000
02-03.04 Police, zawody kontrolne Kadry LZPN z Zachodniopomorskim ZPN rocznik 2001
16.04 Świdnica,zawody Pucharu im. K.Deyny i J.Michałowicza Dolnośląski ? Lubuski ZPN rocz. 1997 i 1998
17.04 Zielona Góra,zawody Pucharu im.K.Górskiego i W.Kuchara  Lubuski ? Dolnośląski ZPN rocz.2000 i 1999
01-03.05 Łódzki ZPN, Ogólnopolski Turniej o Puchar im.L.Jezierskiego ? Kadra  LZPN rocz. 2001
06-08.05. Lindow- międzynarodowy turniej/Brandenburgia ,Hamburg,/rocz.1998
10.05 Zbąszynek, Finał wojewódzki turnieju im.M.Wielgusa rocz.2002
14.05 Zielona Góra,zawody Pucharu im.K.Górskiego i W.Kuchara  Lubuski ? Opolski ZPN rocz.2000 i 1999
15.05 Brzeg ,zawody Pucharu im. K.Deyny i J.Michałowicza  Opolski ? Lubuski ZPN rocz. 1997 i 1998
22.05 Miejsce do ustalenia, Pucharu im.K.Górskiego i W.Kuchara  Śląski - Lubuski ZPN rocz.2000 i 1999
28.05 Zielona Góra, zawody Pucharu im. K.Deyny i J.Michałowicza  Lubuski ZPN ? Śląski rocz. 1997 i 1998
01-16.06 Konsultacje selekcyjne (minimum 2x) do Kadry LZPN Północy (14  zawodników) do Kadry LZPN Południa (14 zawodników) rocznik2002 w/w kadry wezmą udział w turnieju Silesian Cup 6-11.08.w Swidnicy
10-30.06 Terminy do ustalenia,baraże Północ ? Południe o klubowe mistrzostwo  LZPN w kategoriach wiekowych Trampkarz i Młodzik.
Czerwiec Turnieje finałowe Orlików i Żaków dla zwycięzców grup rozgrywkowych  rejonu Południa i Północy terminy i miejsce do ustalenia
19.06 Miejsce do ustalenia,finał wojewódzki turnieju ?z podwórka na stadion? rocznik 2003
Czerwiec Finał wojewódzki Pucharu Polski termin i miejsce do ustalenia
30.06-06.07 Zielona Góra, Finał ogólnopolski Pucharu im.Wacława Kuchara (r. 1999)
03-09.08 Borowice, zgrupowania szkoleniowe Kadr LZPN 1999, 2001
06-11.08. Świdnica k/ Wałbrzycha, Ogólnopolski turniej. Kadra LZPN rocznik2002 Północy (14 zawodników 2 trenerów) Kadra LZPN Południa (14 zawodników 2 trenerów) Kadra LZPN rocznik 2000 (18 zawodników 2 trenerów)
15.08 Cottbus, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz. 1998 i 1999
15-21.08 Miejsca do ustalenia, zgrupowania szkoleniowe Kadry LZPN rocz.1998
15-21.08 Kłodnica, Zgrupowanie szkoleniowe Kadry LZPN rocz. 2000
22.08 Cottbus, międzynarodowe zawody z Brandenburgią rocz. 2001 i 2000
06-09.09 Poznań. Finał ogólnopolski ?z podwórka na stadion? o Puchar Tymbarku rocznik 2003
Wrzesień pażdziernik zawody Pucharowe Kadr LZPN (terminarz do ustalenia)
28-30.10 Drzonków. 3 dniowy turniej z Brandenburgią rocznik 2000.
Listopad - grudzień kursokonferencja trenerów