Promocja NNW PZU od 12 zł

Kahlenberg Services - partner Polskiego Związku Piłki Nożnej od kilku lat przygotowuje propozycje ubezpieczeń dla klubów, trenerów oraz sędziów. Zachęcamy do zapoznania się z nową ofertą ubezpieczeń: https://kahlenbergservices.com/oferta-specjalna-nnw-pzu/

promocja_wzpn_styczen_2021.jpg

Odszedł Jacek Mroczek

wstazkaZ przykrością informujemy, że zmarł Jacek Mroczek, wieloletni działacz Dozametu Nowa Sól. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Pieniądze na sport. Ruszają konkursy Urzędu Marszałkowskiego woj. lubuskiego

Urząd Marszałkowski województwa lubuskiego ogłosił konkursy dotyczące wsparcia zadań w obszarze kultury fizycznej oraz rozwoju infrastruktury sportowej. W ramach pierwszego konkursu można uzyskać dofinansowanie z trzech zadań m.in. upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży. Wnioski należy złożyć do 5 lutego. Szczegóły na stronie Urzędu Marszałkowskiego: https://lubuskie.pl/wiadomosci/16041/pieniadze-na-sport 

Drugi program: "Lubuska Baza Sportowa" ma na celu stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi regionalnej infrastruktury sportowej poprzez wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych, w ramach współdziałania jednostek samorządu terytorialnego. Wnioski należy złożyć do 1 lutego. Więcej informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego: https://lubuskie.pl/cms/306/lubuska_baza_sportowa_na_2021_rok

Obostrzenia wydłużone do 31 stycznia

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa zostały przedłużone do 31 stycznia br. Przypomnijmy, że od 28 grudnia w całym kraju obowiązują ograniczenia, w tym te dotyczące uprawiania sportu, które sprowadzają się do działalności klubów zawodowych. 

Wyjątek w dalszym ciągu dotyczy zajęć dzieci i młodzieży, które można prowadzić po otrzymaniu stosownego zaświadczenia z Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Kluby, które nie otrzymały jeszcze takiego dokumentu mogą zwracać się z prośbą do kierownika biura Lubuskiego ZPN:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu należy zawrzeć dokładną nazwę klubu, aktualny adres i numer REGON.

Rozliczanie delegacji sędziowskich przez Biuro Lubuskiego ZPN

Biuro Lubuskiego Związku Piłki Nożnej przypomina, że od stycznia 2021 r. wszystkie kluby zrzeszone w Lubuskim Związku Piłki Nożnej zostaną automatycznie ujęte w projekcie rozliczania delegacji sędziowskich przez Biuro LZPN. Nie będzie możliwości płacenia sędziom po meczu na podstawie delegacji.

Prosimy o przesłanie wypełnionej deklaracji (w załączeniu) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Kluby uczestniczące już w projekcie nie muszą ponownie wypełniać deklaracji. Aktualizacja wymagana jest jedynie w przypadku zmiany Zarządu klubu.

Odszedł Jerzy Gruchot

wstazkaZ przykrością informujemy, że zmarł Jerzy Gruchot, były działacz Lecha Sulechów i Sokoła Kalsk, członek Zarządu Lubuskiego ZPN w latach 2004-2008. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 8 stycznia o godzinie 13:00 na cmentarzu w Sulechowie.

Odszedł Waldemar Szymczak

wstazkaZ przykrością informujemy, że zmarł Waldemar Szymczak, były piłkarz, działacz oraz kierownik Budowlanych Lubsko. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Msza żałobna zostanie odprawiona w dniu 09.01.2021 r. o godz. 8:00 w kościele NNMP w Lubsku. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 09.01.2021 r. o godz. 11:00 na cmentarzu komunalnym w Lubsku. 

Odeszła Eleonora Sikora

wstazkaZ przykrością informujemy, że zmarła dr Eleonora Sikora, wykładowca akademicki AWF w Gorzowie Wlkp., była piłkarka i trenerka TKKF Stilon, wielokrotna mistrzyni Polski, wieloletni członek Komisji Piłkarstwa Kobiecego PZPN i Lubuskiego ZPN, była trenerka kadr województwa lubuskiego kobiet oraz LOSSM w Gorzowie Wlkp. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Msza św. żałobna zostanie odprawiona 5 stycznia o godz. 16.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzowie Wielkopolskim. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 9 stycznia w Ostrowcu k. Sławna.

Warta Gorzów i AP Macieja Murawskiego Zielona Góra wygrywają wojewódzkie eliminacje turnieju o Puchar Prezesa PZPN

30 grudnia w Zbąszynku rozegrano finał wojewódzki Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. Po emocjonujących zawodach w kategorii U-11 zwyciężyła Warta Gorzów Wlkp. (trenerzy Mariusz Łabiak i Radosław Kamiński), a w kat. U-12 Akadamia Piłkarska Macieja Murawskiego Zielona Góra (trenerzy Tomasz Skrzypczak i Kacper Szaciłło). Oba zespoły będą reprezentowały nasze województwo w ogólnopolskim finale, który odbędzie się w Warszawie. Zmagania młodych piłkarzy obserwowali przedstawiciele Lubuskiego ZPN: członek Zarządu Wiesław Kaczmarek i doradca Prezesa Mirosław Kędziora. Poniżej kompet wyników.

Lubuski Związek Piłki Nożnej dziękuje Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Zbąszynku za pomoc w organizacji turnieju oraz profesjonalną transmisję on-line z wydarzenia. Wszystkie mecze oraz galerię zdjęć można zobaczyć na stronie OSiRu Zbąszynek: https://osir.zbaszynek.pl/

134628681_1301408283568962_6947084418200978612_n.jpg  133973394 178488787359806 8432921568358411257 n

Czytaj więcej...

Zaświadczenia o członkostwie dla lubuskich klubów

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że 29 grudnia 2020 r. Komisja ds. Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęła Uchwałę, na mocy której PZPN upoważnił Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej do wystawiania w sezonie 2020/2021 z upoważnienia PZPN dokumentów potwierdzających członkostwo klubów w danym WZPN i PZPN oraz ich uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, zgodnie z postanowieniami Uchwały Zarządu PZPN nr IX/140 z dnia 3 i 7 lipca 2008 roku w sprawie organizacji rozgrywek w piłkę nożną.

Oznacza to, że kluby, które nie otrzymały jeszcze takiego zaświadczenia z Departamentu Rozgrywek PZPN, mogą zwracać się z prośbą bezpośrednio do Lubuskiego ZPN na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

W mailu należy zawrzeć aktualny adres klubu, numer REGON oraz KRS.

Odszedł Jerzy Goźdź

wstazkaZ przykrością informujemy, że zmarł Jerzy Goźdź, Honorowy Członek Lubuskiego ZPN i Okręgowego ZPN w Gorzowie Wlkp., były członek Komisji Odwoławczej LZPN i GOZPN oraz Zarządu Lubuskiego i Okręgowego Kolegium Sędziów, były wiceprezes Zarządu GOZPN, wieloletni sędzia i obserwator. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Prezes Robert Skowron wraz z Zarządem Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Pogrzeb odbędzie się 5 stycznia o 9.30 w Gorzowie przy ul. Żwirowej (kaplica Products).