Piłkarki TKKF Stilon Gorzów awansowały do finału mistrzostw Polski juniorek!

Był to bardzo wyrównany turniej, dopiero ostatnie mecze wyłoniły dwie najlepsze drużyny. O kolejności trzech pierwszych zespołów decydowała mała tabela .

Wyniki meczy:

Czytaj więcej...

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. mistrzem woj. Młodziczek

Wczoraj w Gorzowie Wlkp. rozegrano ostatni Turniej Mistrzostw Województwa Lubuskiego Młodziczek. Bezkonkurencyjnym zespołem okazał się TKKF Stilon Gorzów Wlkp., II miejsce przypadło MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn, a na najniższym stopniu podium stanął MUKS Stilon Gorzów Wlkp. TKKF Stilon oraz MUKS Przyjaciół Sportu będą reprezentować woj. Lubuskiego na Turnieju Strefowym, w którym wystąpią również zespoły z województw: Wielkopolskiego, Zachodniopomorskiego i Pomorskiego.

Czytaj więcej...

II Turniej Mistrzostw województwa lubuskiego Młodziczek

lzpn-logo

W dniu 11 grudnia 2016 roku w Gorzowie Wlkp. odbył się drugi turniej mistrzostw województwa lubuskiego młodziczek. Uczestniczyło w nim pięć zespołów. Grano systemem każdy z każdym. Oto końcowa tabela drugiego turnieju młodziczek:

Czytaj więcej...

Turniej Piłki Nożnej w ramach projektu FROM SCHOOLS TO WOMEN'S LEAGUE (wyniki)

lzpn-logo10 listopada w Kostrzynie odbył się kolejny turniej w ramach projektu "FROM SCHOOLS TO WOMEN'S LEAGUE". W załączniku komplet wyników. Następny turniej zostanie przeprowadzony w marcu w Żarach.

Kostrzyn_10-11-2016.jpg

Turniej Piłki Nożnej o Klubowe Mistrzostwo woj. lubuskiego Juniorek młodszych U16 w Kargowej

lzpn-logoW piątek 11 listopada na boiskach piłkarskich w Kargowej i Kopanicy odbył się Turniej Piłki Nożnej Juniorek Młodszych U16 o miano najlepszej drużyny dziewcząt w woj. lubuskim w tej grupie wiekowej w sezonie 2016/2017. Ponadto pierwsze dwie drużyny tego turnieju będą reprezentowały nasz region w rozgrywkach makroregionalnych wiosną przyszłego roku.

 

Czytaj więcej...

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. z Pucharem Polski na szczeblu woj. lubuskiego

lzpn-logoW czwartek 6 października w Kargowej rozegrano Finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa lubuskiego. Na przeciwko siebie stanęły zespoły TKKF Stilon Gorzów Wlkp. oraz UKS Dąbrówka Kargowa. Lepszą drużyną okazał się I-ligowy "Stilon", który wygrał 8:1 (2:0). Piłkarki z Gorzowa Wlkp. będą reprezentowały województwo lubuskie na szczeblu centralnym. 

Czytaj więcej...