II Turniej Eliminacyjny zawodniczek Reprezentacji Lubuskiego ZPN do lat 14 - powołania

W załączniku lista zawodniczek:

KKP Warta Gorzów Wlkp. zdobywcą Wojewódzkiego Pucharu Polski

lzpn-logoW Finale Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa Lubuskiego spotkały się KKP Warta Gorzów oraz MUKS PS Kostrzyn n/O. Spotkanie zostało rozegrane w Kostrzynie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mimo wyrównanego spotkania to Gorzowianki zabierają ze sobą Puchar oraz dołączyły do TKKF Stilon Gorzów i Promienia Żary, którzy czekają na swoich rywali w II etapie rozgrywek centralnych. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Spotkanie oglądali przedstawiciele Lubuskiego ZPN: Prezes Robert Skowron, Wiceprezes Zdzisław Czyrka, Wiceprezes Zenon Chmielewski, członkowie Zarządu: Leszek Janowiak i Wiesław Kaczmarek, członek Wydziału Szkolenia Wiesław Koronowicz oraz przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego LZPN w Gorzowie Wlkp.: Alfred Nowosadzki, Krzysztof Gołębiowski i Jarosław Gołębiowski.

26.09.19_Finał_PP_Kobiet_KKP_Warta.png

Czytaj więcej...

Program UEFA Playmakers - nowy program UEFA, PZPN i firmy Disney!

W załączeniu pismo dotyczące programu UEFA Playmakers realizowanego we współpracy z firmą Disney. Program skierowany jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat, które nigdy wcześniej nie trenowały piłki nożnej i nie są zarejestrowane w systemie EXTRANET.

Ośrodki zainteresowane współpracą w realizacji programu UEFA Playmakers prosimy o kontakt do 4 października.

Finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu woj. lubuskiego

lzpn-logo

26 września w Kostrzynie nad Odrą zostanie rozegrany Finał Pucharu Polski Kobiet na szczeblu woj. lubuskiego. W  finale zobaczymy KKP Wartę Gorzów Wlkp. oraz MUKS PS Kostrzyn n/O. Początek meczu zaplanowano na godz. 16:00. Zapraszamy!

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN (Trampkarki U14)

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 20-22 WRZEŚNIA 2019 roku odbędzie się TURNIEJ ELIMINACYJNY ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w DZIERŻONIOWIE. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Mistrzostwa woj. lubuskiego Juniorek Młodszych

23 maja 2019 r. Kostrzynie nad Odrą odbył się mecz finałowy o Mistrzostwo Województwa Lubuskiego Juniorek Młodszych, w którym zagrały drużyna  MUKS"PS" Kostrzyn nad Odrą  i TKKF Stilon Gorzów Wlkp. Spotkanie zakończyło się remisem 2 : 2 (0 : 0), wobec czego sędzia zarządził konkurs rzutów karnych, w którym minimalnie lepsze okazały się gorzowianki wygrywając 4 : 3. Dekoracji najlepszych drużyn dokonał Wiceprezes Lubuskiego Związki Piłki Nożnej Zenon Chmielewski.

20190523 190225

MUKS PRZYJACIÓŁ SPORTU GRAŁ W PÓŁFINAŁACH MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZICZEK

W niedzielę 12.05.2019r. na Stadionie miejskim w Sianowie MUKS Przyjaciół Sportu przystąpił do Półfinału Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek, w których zmierzył się z Olimpią Szczecin, Medykiem Konin oraz z gospodarzem - drużyna z Sianowa.

12.05.19 MUKS PS Kostrzyn półfinały MMM1

Czytaj więcej...

U14: LUBUSKI ZPN - Zachodniopomorski ZPN 1:7

W czwartek Lubuska Kadra Dziewcząt do lat 14 zmagała się z Kadrą Zachodniopomorskiego ZPN. Mecz został rozegrany w Górzycy. Młode zawodniczki nadal są na etapie budowy zespołu. Musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z woj. Zachodniopomorskiego. Przed nami mecz z Dolnośląskim ZPN w Dzierżoniowie.

25.04.19 Mecz z ZZPN U-14

Czytaj więcej...

Zgrupowanie Juniorek młodszych U-16

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 24-25 Kwietnia 2019 roku odbędzie się mecz  ZGRUPOWANIE POŁĄCZONE Z MECZEM Z ZACHODNIOPOMORSKIM ZPN ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 16 w GÓRZYCY. Mecz odbędzie się 25 Kwietnia o godz. 11:00. Powołania otrzymały następujące zawodniczki (powołania w załączniku).

Czytaj więcej...

Zgrupowanie Trampkarek U-14

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 30 Kwietnia - 1 Maja 2019 roku odbędzie się ZGRUPOWANIE POŁĄCZONE Z MECZEM Z DOLNOŚLĄSKIM ZPN ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w DZIERŻONIOWIE. Mecz odbędzie się 1 Maja o godz. 11:00. Powołania otrzymały następujące zawodniczki (powołanie w załączniku)

Czytaj więcej...

Kolejny sukces zawodniczek MUKS "PS" w Kostrzynie nad Odrą

lzpn-logo

Za nami turniej strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w kategorii U-13. Był on kolejną eliminacją Mistrzostw Polski Młodziczek. Rywalizowały w nim drużyny z czterech województw (zachodniopomorskie,
pomorskie, wielkopolskie, lubuskie): Olimpia Szczecin, Akademia Piłkarska Lech Poznań, Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk, MUKS "PS" Kostrzyn nad Odrą. Zawodniczki z woj. lubuskeigo awansowały do półfinału Mistrzostw Polski Młodziczek!

received_844851052532123.jpeg

Czytaj więcej...