ZGRUPOWANIE ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 ORAZ LAT 13 w ŻAGANIU

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 20-22 Marca 2020 roku odbędzie się ZGRUPOWANIE ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 ORAZ LAT 13 w ŻAGANIU. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

- POWOŁANIA KADRA U-14 LZPN

- POWOŁANIA KADRA U-13 LZPN

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. w 1/8 Pucharu Polski w futsalu kobiet

W dniu 1 marca 2020 roku na hali sportowej w Bogdańcu odbył się mecz 1/16 Pucharu Polski w futsalu kobiet. Drużyna TKKF "Stilon" Gorzów Wlkp. pokonała 3:2 zespół "Dzikie Koty" Kielce i awansowała do 1/8. Bramki dla Stilonu zdobyły: Klaudia Wawer, Justyna Janiszewska i Malwina Mazur.

1.03.20 1-16 Futsal PP K

Turniej dziewcząt w Kostrzynie nad Odrą

W miniony weekend swoje ostatnie zgrupowanie odbyły obie Lubuskie Kadry Dziewcząt U-13 oraz U-14. Zgrupowanie odbyło się w Kostrzynie nad Odrą gdzie kadry wzięły udział w Międzynarodowym Halowym Turnieju dla dziewcząt organizowanym przez MUKS Przyjaciół Sportu Kostrzyn. W turnieju wystąpiły dwa zespoły U-14 i jeden złożony z zawodniczek do lat 13. Kadrowiczki pokazały się z bardzo dobrej strony przysparzając Trenerom sporego bólu głowy przed powołaniami na turnieje eliminacyjne OOM w 2020 roku. Pamiątkowe nagrody oraz puchary wręczył Wiceprezes LZPN Pan Zenon Chmielewski.

14.12.19 Turniej halowy U-13 U-14

Czytaj więcej...

TKKF Stilon Gorzów Wlkp. zdobywcą Pucharu Polski kobiet w futsalu na szczeblu woj. lubuskiego - sezon 2019/2020

W sobotę 7 grudnia w Żarach został rozegrany Turniej Finałowy Halowego Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa lubuskiego. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów: KS Promień Żary I, TKKF STILON GORZÓW II, UKS Czarni Żagań I, Budowlani Lubsko, MKS Odra Bytom Odrzański, KS Promień Żary II, TKKF Stilon Gorzów I, MUKS II Zielona Góra. Po emocjonującym finale najepszą drużyną okazał TKKF Stilon Gorzów Wlkp., który w decydującym meczu pokonał Promień Żary 1:0. Lubuski Związek Piłki Nożnej reprezentowali: Prezes Robert Skowron, Wiceprezes ds. futsalu Radosław Pogorzelec oraz członek Komisji Piłkarstwa Kobiecego PZPN i  trener koordynator LZPN Wojciech Drożdż.

7.12.19_Finał_Futsalu_kobiet.jpg

Czytaj więcej...

KADRA U-14: POWOŁANIA NA ZGRUPOWANIE- KOSTRZYN n/O 13-14.12.2019r.

Lubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że w dniach 13-14 GRUDNIA 2019 roku odbędzie się ZGRUPOWANIE ZAWODNICZEK REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN DO LAT 14 w KOSTRZYNIE NAD ODRĄ. Powołania otrzymały następujące zawodniczki:

Konsultacja U-13 w Babimoście

W miniony weekend Lubuska Kadra U-13 dziewcząt przebywała na zgrupowaniu w Babimoście. Podczas konsultacji nasze reprezentantki rozegrały dwa sparingi z zespołem ZAP Zbąszynek E2 (na hali) oraz z zespołem ZAP Zbąszynek E1 (na orliku). Oba spotkania przyniosły Trenerom sporo nowych wniosków. Dziękujemy Zbąszyneckiej Akademii Piłkarskiej za wspólną grę.

III runda PP Kobiet: KKP Warta Gorzów Wlkp. - Bielawianka Bielawa 0:5

lzpn-logo30 października w Gorzowie Wlkp. rozegrano III rundę Pucharu Polski Kobiet. Reprezentant woj. lubuskiego KKP Warta Gorzów Wlkp. zmierzył się z UKS Bielawianka Bielawa (0:5). Spotkanie oglądał Prezes Lubuskiego ZPN Robert Skowron, który spotkał się z Wiceprezesem Warty Gorzów, odpowiedzialnym za sekcję kobiet Markiem Wysockim.

74911751_394253831516698_1721488527927017472_n.jpg

Konsultacja sprawdzająca do kadry LZPN U13

W miniony poniedziałek odbyła się KONSULTACJA SPRAWDZAJĄCA do kadry Lubuskiego ZPN w kategorii U-13. Zajęcia odbyły się w Żarach na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2. Konsultacja była szansą do pokazania się dla zawodniczek aspirujących do reprezentowania naszego województwa. Bardzo cieszy frekwencja oraz zainteresowanie ze strony młodych zawodniczek. Kolejna okazja do zaprezentowania się dla nowych zawodniczek już 19 Listopada tym razem w Gorzowie Wielkopolskim.

28.10.19 Konsultacja sprawdzająca U-13 K

II Turniej Eliminacyjny zawodniczek Reprezentacji Lubuskiego ZPN do lat 14 - powołania

W załączniku lista zawodniczek:

KKP Warta Gorzów Wlkp. zdobywcą Wojewódzkiego Pucharu Polski

lzpn-logoW Finale Pucharu Polski Kobiet na szczeblu województwa Lubuskiego spotkały się KKP Warta Gorzów oraz MUKS PS Kostrzyn n/O. Spotkanie zostało rozegrane w Kostrzynie na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Mimo wyrównanego spotkania to Gorzowianki zabierają ze sobą Puchar oraz dołączyły do TKKF Stilon Gorzów i Promienia Żary, którzy czekają na swoich rywali w II etapie rozgrywek centralnych. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Spotkanie oglądali przedstawiciele Lubuskiego ZPN: Prezes Robert Skowron, Wiceprezes Zdzisław Czyrka, Wiceprezes Zenon Chmielewski, członkowie Zarządu: Leszek Janowiak i Wiesław Kaczmarek, członek Wydziału Szkolenia Wiesław Koronowicz oraz przedstawiciele Wydziału Zamiejscowego LZPN w Gorzowie Wlkp.: Alfred Nowosadzki, Krzysztof Gołębiowski i Jarosław Gołębiowski.

26.09.19_Finał_PP_Kobiet_KKP_Warta.png

Czytaj więcej...

Program UEFA Playmakers - nowy program UEFA, PZPN i firmy Disney!

W załączeniu pismo dotyczące programu UEFA Playmakers realizowanego we współpracy z firmą Disney. Program skierowany jest do dziewczynek w wieku 5-8 lat, które nigdy wcześniej nie trenowały piłki nożnej i nie są zarejestrowane w systemie EXTRANET.

Ośrodki zainteresowane współpracą w realizacji programu UEFA Playmakers prosimy o kontakt do 4 października.