Aktualna lista licencji trenerskich (stan na 8 VIII 2014)

lzpn-logoW dniu 3.08.2014 roku w Słubicach odbyło się posiedzenie Komisji Licencjonowania Trenerów Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Po rozpatrzeniu wszystkich kompletnych wniosków Komisja przyznała licencje trenerskie (dokument w załączniku stan na dzień 3.08.2014).

Jednocześnie informujemy, iż w przypadku braku jednego z załączników (opłata licencyjna, certyfikat z warsztatów, a  w przypadku wniosków o wydanie nowej licencji także opinia Klubu i ksero uprawnień trenerskich) wymaganych do przedłożenia wraz z nowymi wnioskami o wydanie bądź przedłużenie licencji trenerskiej, dokument taki należy niezwłocznie dostarczyć do dnia 11.08.2014 drogą emailową, faksem do biura LZPN w Zielonej Górze bądź na adres email - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ten sam termin ostateczny obowiązuje na złożenie nowych jeszcze wniosków o wydanie lub przedłużenie licencji trenerskiej. Po tym terminie złożone wnioski będą rozpatrywane już w trybie nadzwyczajnym.

Czytając załączoną listę informujemy, iż kolorem czerwonym zaznaczeni są trenerzy, którym kończy się właśnie licencja trenerska.