Warsztaty szkoleniowe dla trenerów (16 kwietnia)

DZPN maleWydział Szkolenia Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Dolnośląskie Stowarzyszenie Trenerów i Instruktorów Piłki Nożnej zapraszają na jednodniowe warsztaty szkoleniowe, adresowane dla wszystkich trenerów starających się o przyznanie licencji trenerskich. W załączeniu zamieszczamy również ostateczną listę trenerów z licencjami na rundę wiosenną sezonu 2012/13.

TERMIN: 16.04.2013r. (wtorek)  w godz.  16:00 -19:30
MIEJSCE: Lubin - Dialog Arena - stadion KGHM Zagłębie Lubin SA

Harmonogram szkolenia:
Zajęcia teoretyczno-praktyczne odbywać się będą na terenie KGHM Zagłębie Lubin SA

1.Trening taktyczny I zespołu KGHM Zagłębie Lubin SA 16:00-17:15
 Trener prowadzący: Pavel Hapal, - trenerzy asystenci Krzysztof Koszarski, Oto Brunegraf, Tomasz Bożyczko.

2. Przerwa kawowa 17:15-17:30 Omówienie treningu ?Sala konferencyjna 17:30 ? 18.00.

3. Stadion Górniczy w kompleksie sportowym KGHM Zagłębie Lubin SA.18:10-19:20
?Doskonalenie przejścia z obrony do ataku i odwrotnie w systemie 1-4-2-3-1" - grupa pokazowa KGHM Zagłębie Lubin SA Junior Starszy Trener prowadzący  Bogdan Pisz oraz Enckeleid Dobi

Certyfikat uczestnictwa w konferencji jest niezbędny dla wszystkich  starających się o licencje trenerskie (PZPN - A , PZPN ? B), które potrzebne są do prowadzenia drużyn piłki nożnej uczestniczących w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej w sezonie 2012/2013.
Zapraszamy wszystkich trenerów uczestniczących w kursach szkoleniowych UEFA B, UEFA A, którzy uzyskali licencje warunkowe oraz pozostałych trenerów i instruktorów, których licencje straciły już ważność.

Odpłatność za warsztaty wynosi 25 zł  i będzie przyjmowana bezpośrednio przed konferencją w biurze konferencji.
W celu sprawnej organizacji ? wpis na listę i dokonanie wpłaty prosimy o wcześniejsze przybycie chętnych- już od godz. 15.00 czynne będzie biuro konferencji.
W czasie konferencji będzie można zakupić materiały szkoleniowe wydawane przez Stowarzyszenie ? Kwartalnik Szkoleniowy ?Piłka Nożna ? Trening? oraz inne publikacje związane z tematyką szkoleniową.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania szkolenia w przypadku złych warunków atmosferycznych.  Zainteresowanych prosimy o śledzenie informacji na stronie www.dstpn.pl www.dzpn.pl oraz na stronach Okręgowych Związków Piłki Nożnej.

Wszelkie pytania w sprawie warsztatów szkoleniowych proszę kierować do organizatora
pod nr tel. 661-433-390 - Leszek Dulat