Rusza nabór na kursy trenerskie zgodnie z nową uchwałą PZPN

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że rozpoczął się nabór na kursy trenerskie na podstawie Nowej Uchwały nr V75 z dnia 25.05.2017.

Wspomniana uchwała wprowadza wiele zmian w porównaniu do dotychczasowych zasad organizacji kursów trenerskich. Obecnie - szczególnie kursy podstawowe ( grassroots C i nowy kurs grassroots D) - są tańsze oraz krótsze.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie kursami szczególnie wśród początkujących trenerów zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów oraz składania aplikacji. W związku z tym, iż o przyjęciu decyduje kolejność złożenia kompletnego wniosku w systemie pzpn24 prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami przyjęć na kurs oraz z załączonym poradnikiem.

Najważniejsze zmiany wchodzące w życie od czerwca 2017r.

- uprawnienia do prowadzenia zespołów w "B" klasie i niżej można uzyskać kończąc trwający 32h kurs GRASSROOTS D - cena 250 zł;

- każdy z kandydatów na kurs musi posiadać certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy ( LZPN jest w trakcie rozmów z firmą zewnętrza, która może przeprowadzić w/w jednodniowy kurs w cenie ok 50 zł dla chętnych kandydatów na kurs);

- aplikację na kurs można złożyć tylko i wyłączni poprzez system pzpn24 - szczegóły w załączniku.

Zachęcamy wszystkie osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę trenerską. Szczegóły po kliknięciu TUTAJ.