ZMIANA TERMINU: Kurs dla spikerów sportowych - IV liga i niższe

W związku z przedłużeniem tzw. kwarantanny narodowej, Komisja ds. Bezpieczeństwa Lubuskiego ZPN jest zmuszona przełożyć zaplanowany na 6 lutego kurs dla spikerów sportowych. Szkolenie będzie prowadzone w formie stacjonarnej, w związku z tym nowy termin zostanie Państwu przedstawiony w momencie zniesienia obostrzeń dot. zgromadzeń.

ZMIANA TERMINU: Kurs dla spikerów sportowych - IV liga i niższe

Komisja ds. Bezpieczeństwa Lubuskiego ZPN informuje, że Kurs dla spikerów sportowych odbędzie się 6 lutego, a nie jak pierwotnie planowano 23 stycznia 2021 r. W terminie późniejszym poinformujemy Państwa o miejscu szkolenia.

Kurs dla spikerów sportowych - IV liga i niższe. Program szkolenia

Komisja ds. Bezpieczeństwa Lubuskiego ZPN informuje, że 23 stycznia 2021 r. w siedzibie Lubuskiego ZPN odbędzie się bezpłatny kurs spikerów sportowych IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. 

Zapisy przyjmujemy do 31 grudnia pod adresem mailowym:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Osoby, które zapisały się w pierwszym terminie nie muszą ponownie aplikować. Komisja zastrzega sobie możliwość zmiany terminu oraz formy kursu z przyczyn od nas niezależnych. Program kursu poniżej:

130733276_2781533775391326_7228423236193968305_o.jpg

Czytaj więcej...

Kurs dla spikerów sportowych - IV liga i niższe

Komisja ds. Bezpieczeństwa Lubuskiego ZPN ogłasza nabór na bezpłatny kurs spikerów sportowych IV ligi i niższych klas rozgrywkowych. Zapisy przyjmujemy do 31 października pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!

Szczegółowy harmonogram kursu otrzymają państwo po zakończeniu naboru. Komisja zastrzega sobie możliwość zmiany terminu oraz formy kursu z przyczyn od nas niezależnych.

Poznaj tajniki pracy spikera zawodów sportowych. Dołącz do profesjonalistów!

W dniach 4-6 grudnia 2020 roku w Warszawie odbędzie się siódmy Centralny Kurs Spikerski PZPN. Takie wydarzenie to nie tylko potężna dawka spikerskiego know-how, ale także jedyna okazja na uzyskanie certyfikatu uprawniającego do prowadzenia meczów piłkarskich na wszystkich szczeblach rozgrywkowych w Polsce.

Kurs będzie realizowany w oparciu o Pakiet Spikera PZPN ? profesjonalny, interdyscyplinarny, multimedialny program szkoleniowy, stworzony przez ekspertów w zakresie organizacji, oprawy i bezpieczeństwa imprez sportowych.

Uwaga! Zapisy prowadzone są do 30 października 2020 roku. Więcej informacji w ulotce.

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (3593-20200911_CKS_ulotka.pdf)3593-20200911_CKS_ulotka.pdf

Rekomendacje Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) oraz Ekstraklasy S.A. (ESA) we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym (GIS)

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN przekazuje w załączeniu "Rekomendacje Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) oraz Ekstraklasy S.A. (ESA) we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym (GIS) przy organizacji rozgrywek piłkarskich w sezonie 2020/2021 w okresie obowiązywania na terenie Polski stanu epidemii COVID-19".

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi zawartymi w dokumencie i ich stosowanie.

Zalecenia dla organizatorów spotkań piłkarskich - COVID 19 (aktualizacja)

Lubuski Związek Piłki Nożnej w oparciu o rozporządzenia Rady Ministrów z 24 lipca 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii przedstawia zalecenia dla organizatorów spotkań piłkarskich na terenie woj. lubuskiego:

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo rozgrywek dzieci i młodzieży - mocowania bramek

Uprzejmie informujemy, że Polski Związek Piłki Nożnej jest informowany o zagrożeniach bezpieczeństwa zawodników w niższych klasach rozgrywkowych, w szczególności w rozgrywkach młodzieżowych i dziecięcych. Przedmiotowe zagrożenia wynikają często z używania nieodpowiednich bramek na polu gry oraz nieumiejętnego ich mocowania lub braku mocowania do podłoża. PZPN jest również informowany o niepoprawnym zabezpieczaniu lub braku zabezpieczania bramek podczas treningów, w których uczestniczą dzieci. Organizatorom zawodów przypominamy o obowiązkach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży uczestniczących w zawodach i treningach.

Uchwała w sprawie uzgadniania projektów infrastruktury piłkarskiej

lzpn-logo

W załączeniu przekazujemy nową uchwałę dot. uzgadniania projektów infrastruktury piłkarskiej, zatwierdzoną przez Zarząd PZPN w dniu 4 września br., zastępującą uchwałę nr III/60 z 30 marca 2016 r. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi wytycznymi.

Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich - edycja 2019

lzpn-logo

W sobotę w Hotelu Sen w Świebodzinie odbyło się szkolenie kierowników ds. bezpieczeństwa na obiektach piłkarskich. W warsztatach wzięli udział przedstawiciele klubów IV ligi, Klasy Okręgowej oraz Klasy A. Szkolenie otworzył Prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej Robert Skowron, a wśród prelegentów byli m.in. Wiceprezes Lubuskiego ZPN Romuald Jankowiak, Przewodniczący Lubuskiego Kolegium Sędziów Jan Suchecki, Dyrektor Biura Lubuskiego ZPN Andrzej Graczyk oraz przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. i Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie.

PART_1565592676050.jpeg

Czytaj więcej...

Szkolenie dla osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na obiektach piłkarskich

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuję, że szkolenie kierowników ds. bezpieczeństwa odbędzie się 10.08.2019r w godz. 9.00-16.00 w Hotelu "Sen" w Świebodzinie, przy ul. Zachodniej 1.

W załączeniu przesyłam Regulamin Meczu Piłki Nożnej oraz program szkolenia.