Pożyteczna konsultacja w Babimoście

lzpn-logoOd niedzieli 02.09.2018 do wtorku 04.09.2018r na 3 dniowej konsultacji w Babimoście przebywali zawodnicy kadr LZPN z rocznika 2005 i 2006. Na bardzo dobrze przygotowanych boiskach trenerzy obu drużyn zaaplikowali zawodnikom 3 treningi i mecz z reprezentacją Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u.

Celem konsultacji było znalezienie optymalnego ustawienia i doboru zawodników do modelu gry, którym grają nasze kadry. Na to zgrupowanie byli powołani zawodnicy, którzy w ostatnim okresie wyróżniali się w swoich klubach, a do tej pory nie mieli okazji pokazać się trenerom reprezentacji. Duży nacisk trenerzy położyli na zgrywanie poszczególnych formacji i rozgrywanie stałych fragmentów gry . Wielu zawodników postawą na treningach i w meczu potwierdziło swoją przydatność do kadry, a kilku nowych piłkarzy pozytywnie zostało ocenionych przez trenerów i mogą liczyć na kolejne powołania. Co prawda wyniki osiągnięte z kadrami Kujawsko-Pomorskiego ZPN-u nie są zadawalające, to nie odzwierciedlają różnicy, jaka była w trakcie meczów. Duże zmęczenie naszych zawodników po treningach, dało o sobie znać w drugich połowach spotkań, gdzie nie nadążaliśmy za przeciwnikami, którzy oprócz niezłych umiejętności technicznych zdecydowanie przewyższali nas warunkami fizycznymi. Potwierdzeniem niezłej postawy naszych zawodników w meczach jest fakt, ze do notesu skauta Lecha Poznań trafiło kilku zawodników z naszych drużyn.

Wyniki:

rocznik 2005: LZPN - KPZPN 0:5

rocznik 2006: LZPN - KPZPN 1:5