Kadra 2004 na koniec rozgrywek remisuje z Opolskim ZPN-em

lzpn-logoW dniu 23.05.2018r ( środa) Lubuska Kadra rocznika 2004 rozegrała na Arenie Żagań mecz z Opolskim ZPN.

kadra-2004-zagan

Początek meczu to obraz naszej dominacji, w którym kontrolowaliśmy grę. Zaowocowało to szybko zdobytą bramką przez Jakuba Kołodennego z rzutu karnego. W następnych minutach stworzyliśmy sobie jeszcze dwie sytuacje do podwyższenia wyniku, w tym jedna z sytuacji sam na sam z bramkarzem, z której górą wyszedł zawodnik gości.

Druga odsłona gry była już znacznie bardziej wyrównana. Goście z województwa Opolskiego potrafili sobie stworzyć groźne sytuacje bramkowe w tym jedną z rzutu karnego, którego bardzo dobrą interwencją popisał się Stasiu Grabowski. Jednak kolejną akcję goście wykorzystali , doprowadzając do wyrównania 1-1.

Nasz zespół do końca próbował atakować chcąc wygrać ten mecz, natomiast wynik do końca nie uległ zmienia, remis 1-1 , tak kończy się ostatni mecz w tej rundzie.

Cieszy fakt że po bolesnej porażce w pierwszym meczu z województwem Śląskim, nasza drużyna podniosła się, udało się poprawić grę w defensywie i jesteśmy na dobrej drodze aby nasza gra ofensywna wyglądała tak jak chcemy.

Skład: Stanisław Grabowski (Ilanka Rzepin -Kacper Dąbrowski (Ilanka Rzepin), Jakub Gołębiewski (Stilon Gorzów Wlkp), Borys Kuszerski (Spartak Deszczno), Krystian Wenerski ( Stilon Gorzów Wlkp.),Karol Biłko ( KP Progres Gorzów), Filip Wawrzyniak (AP Warta Gorzów Wlkp.), Jakub Kołodenny (KS Falubaz Zielona Góra), Filip Guzik (ZAP Junior Zbąszynek ), Kacper Helit( KS Falubaz Zielona Góra ), Michał Krajewski (KP Progres Gorzów)

Po przerwie zagrali: Gracjan Sieracki ( Arka Nowa Sól) - Julian Kamiński (KP Progres Gorzów), Dominik Figaś (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Martin Telec (Spartak Deszczno), Konrad Kukulski (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Wiktor Pawlak (AP Warta Gorzów Wlkp.)
 


Trenerami zespołu są Mariusz Łabiak i Kacper Szaciłło.