Minimalna porażka kadry 2004 o puchar K. Górskiego z Dolnym Śląskiem

lzpn-logoW dniu 09.05.2018 kadra województwa Lubuskiego rocznika 2004 rozegrała mecz mistrzowski z kadrą Dolnośląskiego ZPN w Lubinie.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, po trafieniu Filipa Guzika obejmujemy prowadzenie, niestety nasza radość nie trwała zbyt długo, zawodnicy z dolnego śląska chwile później wyrównują wynik spotkania, a w końcówce pierwszej połowy zdobywają bramkę na 2-1. Przed zejściem do szatni nie wykorzystujemy sytuacji sam na sam z bramkarzem.
Druga połowa spotkania to dominacja zespołu gospodarzy, którzy potrafili przez dłuży okres czasu utrzymać się przy piłce, nasz zespół ograniczył się do kontrataku.
Wynik spotkania do końca nie uległ zmianie, z ostatnim gwizdkiem sędziego przegrywamy 2-1 z reprezentacją Dolnośląskiego ZPN.
Warto podkreślić że nasza drużyna w dniu dzisiejszym zostawiła dużo zdrowia na boisku i pod względem mentalny i taktycznym zaprezentowali się zdecydowanie lepiej niż w meczu z województwem Śląskim.

Skład: Gracjan Sieracki ( Arka Nowa Sól) - Igor Kurowski (UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą), Kacper Dąbrowski (Ilanka Rzepin), Jakub Gołębiewski (Stilon Gorzów Wlkp), Borys Kuszerski (Spartak Deszczno), Krystian Wenerski ( Stilon Gorzów Wlkp.), Filip Wawrzyniak (AP Warta Gorzów Wlkp.), Jakub Kołodenny (KS Falubaz Zielona Góra), Filip Guzik (ZAP Junior Zbąszynek ), Kacper Helit( KS Falubaz Zielona Góra ), Michał Krajewski (KP Progres Gorzów)

Po przerwie zagrali: Stanisław Grabowski (Ilanka Rzepin) - Julian Kamiński (KP Progres Gorzów), Karol Biłko (KP Progres Gorzów) , Dominik Figaś (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Maciek Krawczuk (Stilon Gorzów Wlkp), Konrad Kukulski (MKS Tęcza Krosno Odrzańskie), Wiktor Pawlak (AP Warta Gorzów Wlkp.)