Totalna bezradność i sromotna porażka kadry z rocznika 2004

To nie był najlepszy mecz w wykonaniu zawodników Lubuskiego ZPN. W rozgrywanym meczu z Śląskim ZPN zawodnicy z rocznika 2004 ulegli rówieśnikom aż 9:1. Początek spotkania nie zapowiadał takiego pogromu. Pierwsi do siatki trafili goście. Bardzo szybka odpowiedź po składnej akcji zespołu z Lubuskiego zwiastowała dobre widowisko. Po strzale głową do siatki trafia Kacper Helit. Jednak było to wszystko na co było stać Lubuszan.

IMG 20180418 115547

Kolejne minuty to koncertowa gra przyjezdnych. Do przerwy gospodarze przegrywali już 6:1. Bardzo dobrze zorganizowana drużyna ze Śląska pozbawiła złudzeń miejscowych w drugiej połowie. Bezradność w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła charakteryzowała grę zawodników z Lubuskiego. Goście swoją wyższość potwierdzili aplikując kolejne osiem bramek. Zawodnikom Lubuskiego ZPN pozostaje tylko wyciągnąć wnioski z tak dotkliwej porażki i zabrać się do jeszcze cięższej pracy w klubach.Miejmy nadzieję że to jednorazowy wypadek przy pracy.