W Żarach niespodzianki nie było

lzpn-logoW sobotę w Żarach na sztucznym boisku rozegrano finałowy turniej juniorek młodszych o mistrzostwo województwa. Po niezwykle zaciętych spotkaniach zwyciężyły faworytki turnieju TKKF Stilon Gorzów , które wygrały oba spotkania 3:1 MUKS 11 Zielona Góra i 5:2 z Promieniem Żary. Drugie miejsce zajęła drużyna MUKS 11 Zielona Góra, która pokonała Promień Żary 2:1.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Patrycja Ziemba z MUKS 11 Zielona Góra i najlepszą bramkarką Joanna Klimczak z TTKF Stilonu Gorzów. Otwarcia turnieju dokonała pani burmistrz Żar Danuta Madej a nagrody wręczyli z ramienia Lubuskiego Związku Piłki Nożnej pan Radosław Pogorzelec i przewodniczący Podokregu Żary Wiesław Zaleszczak.

Dziękujemy gospodarzom turnieju KS Promień Żary za poczęstunek dla zawodniczek i sprawne przeprowadzenie zawodów.