Porażka z Opolskim ZPN po słabej grze

W dniu 25 października w Opolu, odbył się mecz kadry lubuskiego ZPN rocznik 2003 z kadrą opolskiego ZPN. Chłopcy zjechali do Zielonej Góry już dzień wcześniej gdzie przeprowadzony został trening na ul. Amelii. Nocleg w internacie i wyjazd w środę rano o 5:20 do Opola. Mecz rozegrano w Opolu o godz. 12:30.

kw 25 paz opole

Pierwsza połowa z lekką przewagą gospodarzy udokumentowaną bramką po strzale z 20 metrów. Próbujemy odpowiedzieć ale po naszej akcji piłka odbija się od poprzeczki. Po bardzo słabej grze w drugiej połowie zawodnicy z Opola dokładają trzy trafienia i przegrywamy cały mecz 4:0.

LZPN: Budzyński, Borowski, Obst, Kaczmarek, Głuski, Sowiński, Lisowski (KS Falubaz Zielona Góra), Kwaśny, Szelwach, Kasprzak, Borkowski (PUKS Maksymilian Gorzów), Cieśliński (Zryw Zielona Góra), Maćkowiak (ZAP Zbąszynek), , Smacki, Bujak, Zdzichowski (Warta Gorzów), Szkudlarek (UKS Promień Żary), Kowalczyk (Dąb Przybyszów).

Trenerzy:Tomasz Dolaciński, Sebastian Łeszyk