Jedna połowa dobrego grania nie wystarczyła

Porażką 1:5 zakończył się pojedynek kadry Lubuskiego ZPN rocznik 2004 z Opolskim ZPN. Pierwsza połowa to kompletna dominacja zawodników z województwa Opolskiego. Szybkie ataki przeciwników kompletnie rozbijały defensywę przyjezdnych, którzy nie byli w stanie powstrzymać dobrze dziś dysponowanych gospodarzy. Bardzo szybko strzelone bramki dały komfort gry zawodnikom z Opolskiego.

asdf

Druga połowa to znacznie lepsza postawa zawodników z Lubuskiego. Korekty w ustawieniu oraz zmiany personalne przynoszą poprawę gry, szczególnie w defensywie. Coraz śmielsze ataki naszej drużyny przynoszą pożądane efekty. Po jednej z kolejnych akcji zawodnik gospodarzy zagrywa piłkę ręką w polu karnym i sędzia bez wahania wskazuje na jedenasty metr. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego jest Jakub Kołodenny. Lubuszanie jeszcze kilka razy groźnie atakują bramkę gospodarzy jednak bezskutecznie. Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu niestety pozwoliła na gładkie zwycięstwo drużyny Opolskiego ZPN.

Opolski ZPN ? Lubuski ZPN 5:1 (5:0)

Skład Lubuska Kadra 2004:Jakub Wojsznis ( KP Progres Gorzów), Jakub Gołębiowski( Orzeł Międzyrzecz), Kacper Dąbrowski ( Ilanka Rzepin ), Maciek Krawczuk( Stilon Gorzów),Filip Wawrzyniak( AP Warta Gorzów),Borys Kuszerski (Spartak Deszczno),Zenek Fedko ( UKP Falubaz Zielona Góra), Filip Guzik ( ZAP Zbąszynek),Krystian Wenerski( Stilon Gorzów),Jakub Kołodenny ( UKS Promień Żary) , Martin Telec( Spartak Deszczno), Filip Pokorski ( KP Progres Gorzów), Julian Kamiński( KP Progres Gorzów),Kacper Helit( UKP Zielona Góra), Michał Krajewski( KP Progres Gorzów), Gracjan Durlak( Stilon Gorzów), Mateusz Kaczmarek( Orzeł Międzyrzecz), Wiktor Kolasiński (UKP Falubaz Zielona Góra)

Trenerzy: Łabiak Mariusz, Szaciłło Kacper