U-14: Kadra Lubuskiego ZPN powalczyła z Dolnośląskim ZPN

lzpn-logo

10 maja w Babimoście rozegrany został mecz międzyzwiązkowy pomiędzy reprezentacjami Lubuskiego ZPN i Dolnośląskiego ZPN. Lepsi okazali się piłkarze z Dolnegośląska, którzy wygrali 3:0.

Zawodnicy lubuskiego ZPN rozpoczęli mecz bardzo skoncentrowani, realizowali założenia taktyczne nakreślone przed meczem. W pierwszej połowie dominowali zawodnicy z dolnego śląska, jednak ich przewaga nie przekładała się na sytuacje bramkowe. Nasz zespół odpowiadał akcjami z kontrataku i po jednej z tych akcji (Jakubas-Paradowski) byliśmy bliscy zdobycia bramki. Do przerwy był wynik bezbramkowy. Rywale pierwszego gola strzeli 5 minut po przerwie, po rzucie rożnym. Kolejne dwie bramki to efekt naszego dążenia do wyrównania i rozluźnienia szyków obronnych co dało więcej przestrzeni przeciwnikowi, którą skrzętnie ją wykorzystał.
Podsumowując przez 40 minut bardzo dobrze realizowaliśmy założenie taktyczne, graliśmy odpowiedzialnie i z dużym zaangażowaniem. Po stracie bramki chcieliśmy wyrównać wynik meczu i nadzialiśmy się na kontrataki co skończyło się utratą kolejnych bramek.

U-14 Lubuski ZPN - Dolnośląski ZPN 0-3 (0-0)

Budzyński (Kowalczyk) - Kowalczewski, Gnietko, Chrastek, Szelwach - Paradowski (Białczak), Kwaśny (Bujak), Kaczmarek (Borowski), Kasprzak (Lisowski), Obst (Maćkowiak) - Jakubas (Sowiński)

Trenerzy: Dolaciński Tomasz, Łeszyk Sebastian