Nieznaczna przegrana po wyrównanym spotkaniu

lzpn-logoW dniu 10.05. w Babimoście rozegrano mecz pomiędzy Lubuskim ZPN oraz Dolnośląskim ZPN. Chłopcy z rocznika 2004 zmierzyli się w rundzie rewanżowej Pucharu im. Leszka Jezierskiego.

10 maja w Babimoście rozegrany został mecz międzyzwiązkowy pomiędzy reprezentacjami Lubuskiego ZPN i Dolnośląskiego ZPN. Lepsi okazali się piłkarze z Dolnegośląska, którzy wygrali 3:0.

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN ROCZNIKA 2002 (16 maja 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN informuje, że w dniu 16.05.2017 (wtorek) w Zielonej Górze rozpocznie się zgrupowanie kadry rocznika 2002 przed meczem międzyzwiązkowym w ramach rozgrywek o puchar K. Górskiego, który odbędzie się 17.05.2017r (środa) o godz. 12.00 w Lubinie pomiędzy Lubuskim ZPN i Dolnośląskim ZPN. Powołani zostali następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (2002-Lubin-2017.doc)2002-Lubin-2017.doc

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN ROCZNIKA 2001 (16 maja 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN informuje, że w dniu 16.05.2017 (wtorek) w Zielonej Górze rozpocznie się zgrupowanie kadry rocznika 2001 przed meczem międzyzwiązkowym w ramach rozgrywek o puchar K. Deyny, który odbędzie się 17.05.2017r (środa) o godz. 12.00 w Lubinie pomiędzy Lubuskim ZPN i Dolnośląskim ZPN. Powołani zostali następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (2001-Lubin-2017.doc)2001-Lubin-2017.doc

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LUBUSKIEGO ZPN Rocznika 2001 dziewcząt (12 maja 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 12.05.2017r. (piątek) w Długim rozpocznie się zgrupowanie kadry U-16 dziewcząt przygotowujące do meczu międzyzwiązkowego z Zachodniopomorskim ZPN-em, który odbędzie się 14.05.2017r (niedziela) o godz. 14.30 w Gorzowie na boisku przy ul. Krasińskiego. Powołania otrzymały następujące zawodniczki

Powołania do reprezentacji Lubuskiego ZPN - 2005, 2004 i 2003, Babimost 10.05.2017 r.

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 10.05.2017 r . (środa) odbędzie się mecz z Dolnośląskim Związkiem Piłki Nożnej rocznika 2005, 2004 i 2003 na który zostali powołani następujący zawodnicy:

Powołanie na konsultacje rocznika 2005

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 26.04.2017 r . (środa) o godz.18:00 odbędzie się w Świebodzinie konsultacja szkoleniowa dla  rocznika 2005, na którą zostali powołani następujący zawodnicy (lista w załączeniu).

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (2005-Świebodzin-2017.docx)2005-Świebodzin-2017.docx

Wysoka porażka i bardzo dużo pracy przed nami

lzpn-logoKadra rocznika 2005 odbyła we wtorek 18.04.2017r konsultacje szkoleniową w Babimoście, którą zakończyła meczem towarzyskim z kadrą Wielkopolskiego Związku piłki Nożnej. Nasi przeciwnicy prowadzeni już jako kadra od dwóch lat , zdecydowanie górowała nad naszymi zawodnikami zarówno pod względem wyszkolenia indywidualnego , jak i pod względem organizacji gry.

Bez-nazwy-1

lzpn-logoDnia 12.04 (środa) reprezentacja Lubuskiego ZPN rocznika 2004 rozegrała mecz z kadrą województwa Opolskiego. Spotkanie rozgrywane na sztucznej nawierzchni w Brzegu od pierwszych minut przebiegało pod kontrolą naszych zawodników, szybki odbiór już na połowie przeciwnika, dobra gra skrzydłami, brak wykończenia pod bramką przeciwnika, tak w skrócie można opisać pierwsza połowę meczu. Pod koniec pierwszej połowy tracimy bramkę po stałym fragmencie gry i na przerwę schodzimy z wynikiem 1-0 dla gospodarzy.

POWOŁANIE NA KONSULTACJE ROCZNIKA 2005 (18 kwietnia 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 18.04.2017 r . (wtorek) o godz.10:00 rozpocznie się w Babimoście konsultacja szkoleniowa dla rocznika 2005, na który zostali powołani następujący zawodnicy:

Załączniki:
Plik
Pobierz plik (2005-Babimost-2017.docx)2005-Babimost-2017.docx

POWOŁANIE DO REPREZENTACJI LZPN ROCZNIKA 2004 (12 kwietnia 2017)

lzpn-logoWydział Szkolenia Lubuskiego ZPN w Zielonej Górze informuje, że w dniu 12.04.2017 r . (środa) o godz.13.00 odbędzie się mecz z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej rocznika 2004, na który zostali powołani następujący zawodnicy: