Ruszyły zapisy do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

lzpn-logoUprzejmie informujemy, że wystartowały zapisy do XVIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" rozgrywanej w sezonie2017/2018. W tym roku, po raz w pierwszy w historii Turnieju, do rywalizacji zapraszamy również kluby sportowe. Kluby mogą wystawić drużyny, w których wystąpią zawodnicy nieposiadający dotąd historii w Extranecie, czyli nigdy nie zostali potwierdzeni ligowo w żadnym klubie.

Otworzyliśmy Turniej dla klubów, bo chcieliśmy stworzyć szansę gry dla tych Państwa zawodników, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych. Udział w Turnieju na każdym jego etapie jest bezpłatny.

UWAGA: Uczniowskie Kluby Sportowe biorą udział w Turnieju na dotychczasowych zasadach.

Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju ( http://zpodworkanastadion.pl) po kliknięciu na przycisk "Zgłoś drużynę" lub bezpośrednio pod linkiem:  https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html po zalogowaniu się na swój profil. Jeżeli trener nie ma jeszcze założonego konta w portalu Łączy nas piłka, to musi się zarejestrować. Trenerzy, którzy takie konto posiadają, nie muszą zakładać nowego konta. 

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek " oryginalną koszulkę treningową. Zespoły można zgłaszać do 30 września, ale już teraz zachęcamy do rejestracji swojej drużyny. Aby drużyna mogła zagrać w Turnieju, trener musi wykonać 2 kroki rejestracji:

  1. Zgłosić drużyny (do 30 września).
  2. Zgłosić listy zawodników do każdej drużyny (od 1 września).

Instrukcja zgłaszania drużyn znajduje się w tym miejscu:

 http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/edycja-xvii/zglos-druzyne-do-xviii-edycji-turnieju/583

Regulamin turnieju:

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem Turnieju, który wraz z innymi dokumentami turniejowymi  dostępny jest na stronie Turnieju pod adresem:

 http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki

Aktualne kategorie wiekowe to:

U-8 " 2010 i 2011 " minimum 5 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

U-10 " 2008 i 2009 " minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

U-12 " 2006 i 2007 " minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

Zespoły chłopięce można uzupełnić o 2 zawodniczki " w przypadku kategorii U-8 - 2 dziewczynki, w przypadku kategorii U-10 i U-12 " 3 dziewczynki.

Harmonogram XVIII edycji Turnieju

  • Rejestracja drużyn:  od 7 sierpnia 2017
  • Rozpoczęcie rejestracji zawodników:  od 1 września 2017
  • Zamknięcie zapisów drużyn: 30 września 2017
  • Rozpoczęcie rozgrywek:  od 5 października 2017
  • Zakończenie etapu powiatowego: 9 marca 2018
  • Etap finałów wojewódzkich 19 marca " 20 kwietnia 2018
  • Wielki Finał " 2 maja 2018, Stadion PGE Narodowy w Warszawie

Jak co roku nowa edycja Turnieju będzie zarówno dla dzieci, jak i trenerów niezapomnianą piłkarską przygodą pełną sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości " prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu:

+48 (22) 55 12 324 i (22) 55 12 326, (33) 870 84 55 w godzinach 8:30-16:30 w dni robocze.