Za nami Wielki Finał XVI Edycji Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

W dniach 29 kwietnia - 2 maja 2016r. w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolski Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. W gronie najlepszych drużyn w kategorii wiekowej U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt wystąpiły zwycięskie drużyny Finału Województwa Lubuskiego. Oprócz samych rozgrywek dzieci mogły zwiedzić Warszawę, Stadion Narodowy oraz Stadion Legii Warszawa.

Najbliżej uczestnictwa w meczu finałowym na Stadionie Narodowym były zespoły z kategorii wiekowej U-10, które na swojej drodze w meczach o wielki finał spotkały się z późniejszymi triumfatorami turnieju.

Klasyfikacja lubuskich drużyn:
U-10 dziewczynki - MUKS Stilon Gorzów - 4 miejsce
U-10 chłopcy - MLUKS Dwójka MOS Gubin - 5 miejsce
U-12 dziewczęta - MUKS Stilon Gorzów - 13 miejsce
U-12 chłopcy - SP 1 Rzepin - 16 miejsce

U-10 Dziewczęta MUKS STILON Gorzów:
1. Gabryiela Krałka
2. Maja Gniewko
3. Bianka Makaś
4. Amelia Salej
5. Oliwia Podburaczyńska
6. Jagoda Tyszenko
7. Kaja Steciąg
8. Zuzanna Maciejewicz
9. Hanna Dudziak
10. Paula Potomska
11. Justyna Iłik
12. Zanessta Raniewicz

Trener: Janusz Kałuziński
Asystent: Mariusz Gniewko

Mecze grupowe:
Lubuskie - Opolskie   4-1
Lubuskie - Wielkopolskie   3-0
Lubuskie - Pomorskie   5-0
Ćwierćfinał:
Lubuskie - Zachodniopomorskie 3-1
Półfinał:
Lubuskie - Kujawsko-Pomorskie 1-2
Mecz o 3 msc.
Lubuskie - Śląskie 1-3

U-10 Chłopcy MLUKS Dwójka MOS Gubin zagrali:
1. Wiktor Ledesma
2. Bartek Chryniewicz
3. Kacper Stępczyński
4. Szymon Świadek
5. Michał Loret
6. Miłosz Kowalczyk
7. Ziemowit Witczak
8. Jakub Chojnacki
9. Dominik Gregorski
10. Franciszek Papież
11. Oliwier Iwanowicz
 
Trener: Piotr Sobolewski
Asystent: Patryk Sobolewski

Wyniki:
Mecze w grupie:
Lubuskie 3 - 0 Świętokrzyskie (Chojnacki, 1X Papież 1X, Gregorski 1X)
Lubuskie 4 - 1 Opolskie (Gregorski 2X, Papież 1X, Witczak 1X)
Lubuskie 3 - 1 Łódzkie (Chojnacki 2X, Samobójczy 1X)
Ćwierćfinały:
Lubuskie 0 - 2 Zachodniopomorskie
Mecz o 7 miejsce:
Lubuskie 2 - 2 Kujawsko-Pomorskie k. 2-1 (Chojnacki 2X)
Mecz o 5 miejsce:
Lubuskie 4 - 3 Pomorskie (Gregorski 2X, Iwanowicz 1X, Witczak 1X)

U-12 Dziewczęta MUKS STILON Gorzów:
1. Patrycja Klemuntowska
2. Aleksandra Opiela
3. Weronika Baron
4. Ewelina Błażków
5. Magdalena Góra
6. Marcelina Felińska
7. Karina Woźniak
8. Anna Pastwa
9. Karla Capote-Światłowska
10. Natalia Kazimierska
11. Martyna Bilińska
12. Sandra Szczerbin

Trener: Janusz Kałuziński
Asystent: Mateusz Mokrzycki

Mecze grupowe:
Lubuskie - Podlaskie   1-2
Lubuskie - Opolskie   1-2
Lubuskie - Warmińsko-Mazurskie   2-5
Lubuskie - Śląskie  0-1
Lubuskie - Świętokrzyskie 5-0
Mecz o 13 msc.
Lubuskie - Pomorskie 1-0

U-12 Chłopcy SP 1 Rzepin
1. Stanisław Grabowski
2. Filip Liborio
3. Maciej Nowacki
4.Kacper Gajda
5.Dominik Zieliński
6.Marcin Stróżyk
7.Kacper Lewitzki
8. Fabian Żygielewicz
9. Bartosz Dziemidowicz
10. Marcin Graczyk
11.Bartłomiej Woźniak
12.Jakub Jodłowski
Trener: Andrzej Pawłowski
Asystent: Artur Gajda

Mecze grupowe:
Lubuskie - Kujawsko-Pomorskie   4-3
Lubuskie - Łódzkie 1-3
Lubuskie - Pomorskie 4-4
Lubuskie - Opolskie  0-1
Lubuskie - Lubelskie 0-2
Mecz o 15 msc.
Lubuskie - Kujawsko-Pomorskie 1-2