Rozgrywki dla młodzików i orlików (U-12 i U-11) o Puchar Prezesa PZPN

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej informuje, że Departament Rozgrywek Krajowych PZPN organizuje rozgrywki o Puchar Prezesa PZPN w dwóch kategoriach wiekowych: U-12 i U-11. Wszystkie chętne zespoły prosimy o zgłaszanie swojego udziału do Lubuskiego ZPN w nieprzekraczalnym terminie do 10 grudnia 2017 r.

Czytaj więcej...

Turniej Mikołajkowy Dziewczynek U-12 w Krośnie Odrzańskim

lzpn-logoJuż w najbliższą niedzielę (3.12) w hali sportowo-widowiskowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się Turniej Mikołajkowy dla dziewczynek do lat 12. W turnieju wezmą udział zawodniczki z całego Województwa Lubuskiego. W zawodach wystąpią:

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

lzpn-logoUprzejmie informujemy, że wystartowały zapisy do XVIII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" rozgrywanej w sezonie2017/2018. W tym roku, po raz w pierwszy w historii Turnieju, do rywalizacji zapraszamy również kluby sportowe. Kluby mogą wystawić drużyny, w których wystąpią zawodnicy nieposiadający dotąd historii w Extranecie, czyli nigdy nie zostali potwierdzeni ligowo w żadnym klubie.

Czytaj więcej...

Ruszyły zapisy do XVIII edycji turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Miło nam poinformować o starcie zapisów do XVIII edycji turnieju ?Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku?. Trenerzy mogą zgłaszać swoje drużyny na oficjalnej stronie Turnieju www.zpodworkanastadion.pl lub po zalogowaniu na swoje koncie na www.laczynaspilka.pl. Zespoły można zgłaszać do 30 września.

REKLAMA-Z-PODWORKA-NA-STADION 210-x-280 spady-3mm ver 3 AKCEPT 0708-002

Czytaj więcej...

Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: UKS 4 Kostrzyn na II miejscu w kat. U-10 chłopców!

Dzisiaj na stadionie PGE Narodowy rozegrano Wielki Finał XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategoriach U-10 i U-12. W finale kat. U-10 chłopców mogliśmy zobaczyć zespół z woj. lubuskiego - UKS 4 Kostrzyn, który mierzył się z UKS Irzyk. Niestety zespół z Mazowsza pokonał naszych piłkarzy 2:1. Chłopcy z Kostrzyna - pomimo porażki w finale - pokazali się z bardzo dobrej strony i godnie reprezentowali woj. lubuskie. Wielkie gratulacje dla zawodników i sztabu szkoleniowego!

V  BB07

Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: UKS 4 Kostrzyn (U-10 chłopcy) zagra w Wielkim Finale na PGE Narodowym!

Po dwóch dniach emocjonujących zmagań na boiskach Legii i Agrykoli poznaliśmy finalistów XVII edycji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategoriach U-10 i U-12. Olbrzymi sukces osiągnęli nasi reprezentanci z UKS 4 Kostrzyn (U-10 chłopcy), którzy jutro wybiegną na murawę PGE Narodowego i stoczą pojedynek o złote medale z UKS Irzyk (woj. Mazowieckie)! Wśród kibiców podczas ćwierćfinałów i półfinałów nie zabrakło Prezesa Lubuskiego ZPN Roberta Skowrona. Finały będą mogli Państwo zobaczyć na kanałach Super Polsat i Polsat Sport. Gratulujemy!

Terminarz finałowych spotkań:
10:00 - Początek transmisji w Polsat Sport
10:10 - Początek transmisji w Super Polsat
10:15 - 10:40 (U-10 DZ) ŚLĄSKIE (KKS Katowice) v PODKARPACKIE (Beniaminek Krosno)
10:45 - 11:10 (U-10 CH) LUBUSKIE (UKS 4 Kostrzyn) v MAZOWIECKIE (UKS Irzyk)
11:30 - 11:55 (U-12 DZ) WIELKOPOLSKIE (KA 4 Respect) v MAZOWIECKIE (UKS Ząbkovia Ząbki)
12:00 - 12:25 (U-12 CH) ŁÓDZKIE (MGUKS Pogoń Zduńska Wola) v DOLNOŚLĄSKIE (SP 45 Wrocław)

V__BB07.jpg

TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH (MŁODZIK, ORLIK i ŻAK)

lzpn-logoW załączniku poniżej opublikowaliśmy TERMINARZ ROZGRYWEK FINAŁOWYCH DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH w kategorii ? MŁODZIK, ORLIK i ŻAK sezon 2015/2016:

Za nami Wielki Finał XVI Edycji Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

W dniach 29 kwietnia - 2 maja 2016r. w Warszawie odbył się Finał Ogólnopolski Turnieju Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku. W gronie najlepszych drużyn w kategorii wiekowej U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt wystąpiły zwycięskie drużyny Finału Województwa Lubuskiego. Oprócz samych rozgrywek dzieci mogły zwiedzić Warszawę, Stadion Narodowy oraz Stadion Legii Warszawa.

Czytaj więcej...

Dobry występ MUKSu Stilon Gorzów Wlkp. na turnieju w Szczecinie

W dniu 22.04.2016r. w Szczecinie rozegrano X Ogólnopolski Memoriał Piłkarski im. Elizy Lis w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział dwie drużyny MUKS Stilon Gorzów. Końcowa klasyfikacja turnieju:

Schowek-2

Czytaj więcej...

MUKS "Stilon Gorzów Wlkp. z awansem do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek

W dniu 17.04.2016 roku na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp. odbył sie Turniej Strefowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w piłce nożnej. W turnieju uczestniczyli zwycięzcy z województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego oraz drugie zespoły z województwa pomorskiego i wielkopolskiego. Drużyna MUKS "Stilon " Gorzów Wlkp. wygrała wszystkie spotkania. Z UKS "Orzeł" Wałcz 1:0 po bramce Mai Szydełko, w drugim spotkaniu z KS "Kotwicą" Kórnik 1:0 po bramce Agnieszki Gapskiej i w ostatnim spotkaniu z "Olimpico" Malbork 3:0 po dwóch bramkach Mai Szydełko i jednej Agnieszki Gapskiej. Puchar za I miejsce w turnieju ufundował Prezes OZPN Gorzów Wlkp. Zdzisław Czyrka, pozostałe puchary ufundował TKKF "Stilon" Gorzów Wlkp.  

DSC 0140

Czytaj więcej...

Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: wyniki II dnia

W dniach 4-5 kwietna Stadion CSiR w Babimoście był areną zmagań najmłodszych adeptów piłki nożnej którzy rywalizowali w największym turnieju w Polsce i w Europie w kategorii wiekowej U-8 , U-10 oraz U-12 chłopców i dziewcząt. Turniej Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku zgromadził w tym roku rekordową liczbę dzieci bo aż 350 tysięcy! W finale województwa lubuskiego wystąpiło 74 najlepsze drużyny które awansowały z eliminacji powiatowych.

Czytaj więcej...

Podkategorie