Co jeść w czasie kwarantanny?

dietadpwckKwarantanna związana z pandemią koronawirusa to trudny czas. Spróbujmy go jednak maksymalnie pozytywnie wykorzystać, na przykład zyskując wiedzę czy wprowadzając zdrowe nawyki. W sobotę 28 marca wspólnie z Ulą Somow zadbamy o waszą dietę w tym okresie.

 

Piłkarki, piłkarze, ich partnerzy czy rodzice zastanawiają się zapewne jak przetrwać kwarantannę bez zgromadzenia bagażu ponadprogramowych kilogramów własnego ciała. Poza aktywnością fizyczną, od której siedzenie w domu nie zwalnia i na którą regularnie dostarczamy wam pomysłów i inspiracji, ważne jest paliwo, które dostarczamy organizmowi. Mniej obowiązków i bardziej regularny tryb życia, czego większość z nas właśnie doświadcza, to sprzyjające okoliczności, by odżywiać się regularnie i zdrowo.

Co jeść, czego unikać, o czym pamiętać, a o czym najlepiej błyskawicznie zapomnieć, by po przymusowym pobycie w domu wrócić treningów i meczów z drużyną w jak najlepszej formie? Te oraz inne pytania dotyczące diety i odżywiania będziecie mogli w sobotę 28 marca zadać Uli Somow.

Ula jest dietetykiem sportowym z bogatym doświadczeniem nabytym między innymi podczas współpracy z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, siatkarską PGE Skrą Bełchatów czy piłkarzami. W sobotę będzie do waszej dyspozycji. Widzimy i słyszymy się od godziny 10 na kanale Piłka dla wszystkich na Facebooku. Transmisja będzie dostępna POD TYM LINKIEM.

 https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich/videos/203410184282762/