"Piłka dla wszystkich" od teraz także w serwisie YouTube!

W serwisie YouTube wystartował kanał ?Piłka dla wszystkich?, na którym co tydzień pojawiać się będą filmy dedykowane piłkarzom i piłkarkom-amatorom, pragnącym rozwijać swoje umiejętności. Nowy kanał to kolejne ? obok Facebooka, Instagrama i Twittera ? miejsce, poprzez które Polski Związek Piłki Nożnej chce promować futbol w wydaniu amatorskim.

asdfasdf

W publikowanych co tydzień filmach podpowiemy, w jaki sposób trenować i co robić poza boiskiem, aby poprawić swoją grę. Poza elementami czysto piłkarskimi skupimy się także na tych związanych z dietą, przygotowaniem motorycznym czy mentalnością. W każdym odcinku swoją wiedzą w danej dziedzinie podzielą się z nami eksperci. Swoje porady i boiskowe triki zdradzą nam także znani piłkarze i piłkarki.

Nowe odcinki pojawiać się będą na KANALE w każdą środę o godzinie 17:00.
Zwiastun kanału Piłka dla wszystkich:
https://www.youtube.com/channel/UCSIJ39vlykYLQkysPLSYVRw?sub_confirmation=1

Przypomnijmy, że upowszechnienie piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych jest jednym z celów PZPN. Kanały o nazwie ?Piłka dla wszystkich? powstały, aby pomóc w jego realizacji. W ciągu półtora roku pojawiło się na nich ponad 200 filmów i 700 tekstów. W mediach społecznościowych śledzi je łącznie już niemal 40 tysięcy osób. ? Pokazując pasję, zabawę i rywalizację, chcemy uzmysłowić Polakom, jak wiele korzyści niesie za sobą ten prosty i piękny sport. Wszystko po to, by zachęcić ich do gry. Dla zdrowia i dobrego samopoczucia ? mówił w dniu inauguracji kanałów sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki.

Od teraz ?Piłka dla wszystkich? możecie śledzić w serwisie YouTube. Już wcześniej byliśmy obecni również na:
Facebooku: https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich  
Instagramie: https://www.instagram.com/pilkadlawszystkich/
Twitterze: https://twitter.com/PZPNGrassroots