Meblostyl Liga Halowa w Krośnie Odrzańskim

W Krośnie Odrzańskim niebawem rozpoczęty zostanie nowy, już osiemnasty sezon Meblostyl Ligi Halowej, czyli futsalowych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego. Od roku 2012 niezawodnym Partnerem pozostaje krośnieńska Firma Państwa Ewy i Sylwestra Szymczaków ? Meblostyl. Ubiegłoroczną rywalizację potrójną koroną zwieńczyła Hurtownia King, która triumfowała w prestiżowej Lubuskiej Superlidze Futsalu, Meblostyl Lidze Halowej i Pucharze MLH. To niewątpliwie sygnał, że nasze rozgrywki stoją na wysokim poziomie i warto w nich wziąć udział. W lidze zapewniony jest pełen opis zawodników, drużyn, statystyki, wyniki i tabele (także w formule na żywo), transmisje wszystkich spotkań w internecie za pośrednictwem kanału Youtube.

asdfrw3432432re

https://www.youtube.com/channel/UCxToA9scmJZl7YbUgI-dQdQ/videos

 Meblostyl Liga Halowa w Krośnie Odrzańskim, uchodzi za najlepiej zorganizowaną amatorską ligę halową w Polsce. Profesjonalne przekazy, grafiki, analizy, zapowiedzi, statystyki robią wrażenie na odbiorcach. Prężnie działający organizatorzy ligi zadbali o każdy detal, zakładając własny kanał TV, w myśl hasła - "Wszystko mamy w YouTubie". Stronę internetową poświęconą lidze można odnaleźć posługując się linkiem:

http://www.osirkrosno.pl/mhl/

 Rozgrywki odbywają się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3. Funkcjonowaniem i organizacją ligi zajął się osobiście dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim, Tomasz Struk wraz ze swoimi współpracownikami. Prowadzenie transmisji oraz opracowywanie informacji na dedykowaną stronę możliwe jest zarówno dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu, jak również pracy utalentowanego zespołu: Krzysztofa Kamińskiego, Tomasza Browarczyka i Dawida Gierczyńskiego. Obsługę na wysokim poziomie zapewniają profesjonalni sędziowie, ratownicy medyczni, komentatorzy i redakcja TV OSiR, jednym słowem serwujemy produkt z najwyższej półki.

sdtgsdf453434

Zapisy przyjmowane będą do 12 listopada 2019 r. /termin nieprzekraczalny z uwagi na konieczność wprowadzenia danych do systemu/. Należy dostarczyć pełną listę zawodników wraz z nazwą drużyny oraz logotypem w formacie .jpg. (można zaznaczyć, że używane będzie logo z poprzedniej edycji MLH). Warunkiem rozpoczęcia udziały w lidze jest dokonanie wpłaty w wysokości 550,00 zł (słownie: pięćset pięćdziesiąt zł). Tradycyjnie już mecze rozgrywane będą w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3. Początek poszczególnych kolejek w środy o godz. 17:00 lub 17:30 /w zależności od ilości uczestników/.

asdf34343easdf

Zebranie organizacyjne kapitanów zespołów biorących udział odbędzie się 13 listopada /środa/ o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim.

Obecność obowiązkowa!