Ankieta PZPN i UEFA

lzpn-logoZachęcamy do wypełnienia ankiety na temat "Wartości piłki nożnej". Biorąc udział w ankiecie, wspierają Państwo badania na temat ekonomicznej i społecznej wartości piłki nożnej w Polsce i Europie. Doceniamy Państwa wkład i poświęcony czas.

Czytaj więcej...

PZPN wprowadza Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich!

lzpn-logoProgram Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Jednym z najważniejszych celów tego programu jest rozszerzenie dostępu do nowoczesnego treningu, dotarcie do jak najmłodszych kategorii wiekowych (6-13 lat) z profesjonalnym szkoleniem. Takim, w którym już w tym wieku będą stosowane właściwe metody, nawyki piłkarskie oraz budowane cechy przyszłego profesjonalnego piłkarza. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Czytaj więcej...

Regionalny specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej

Logo PZPNPolski Związek Piłki Nożnej od początku 2018 roku rozpoczął wdrażanie strategii wzrostu partycypacji w piłce nożnej. Projekt ten wdrażany jest w całej Polsce. Jednym z filarów programu są powołani w każdym województwie regionalni specjaliści ds. rozwoju piłki amatorskiej. W województwie lubuskim osobą pełniącą funkcję regionalnego specjalisty jest Pan Daniel Sienkiewicz. 
Do głównych zadań regionalnego specjalisty ds. rozwoju piłki amatorskiej należy przede wszystkim:

Czytaj więcej...