Zapraszamy szkółki chcące starać się o Certyfikat PZPN na webinaria

PZPN zaprasza na webinaria dla szkółek zainteresowanych aplikacją do Cyklu III Programu Certyfikacji. Webinarium zorganizowane zostanie w aplikacji Microsoft Teams. Podmioty, które nie posiadają aktualnie Certyfikatu PZPN, a są zainteresowane uczestnictwem w Cyklu III Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich i chciałyby wziąć udział w webinarium, zachęcamy do wysyłania informacji na skrzynki wojewódzkie (lista adresów znajduje się poniżej). Dzięki temu będziemy mogli wysłać zaproszenie na spotkanie.

Czytaj więcej...

Zasady prowadzenia treningów w certyfikowanych szkółkach od 4 maja

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa decyzją rządu od 4 maja samorządy mogą ponownie dopuszczać do użytkowania otwarte obiekty sportowe, w tym stadiony piłkarskie. Dało to zielone światło - mimo wielu ograniczeń - do powrotu do treningów młodych piłkarzy, szkolących się w szkółkach wyróżnionych gwiazdką w Programie Certyfikacji PZPN. Jak pracować w tym czasie? PZPN przygotował rekomendacje.

Czytaj więcej...

Co jeść w czasie kwarantanny?

dietadpwckKwarantanna związana z pandemią koronawirusa to trudny czas. Spróbujmy go jednak maksymalnie pozytywnie wykorzystać, na przykład zyskując wiedzę czy wprowadzając zdrowe nawyki. W sobotę 28 marca wspólnie z Ulą Somow zadbamy o waszą dietę w tym okresie.

Czytaj więcej...

"Piłka dla wszystkich" od teraz także w serwisie YouTube!

W serwisie YouTube wystartował kanał ?Piłka dla wszystkich?, na którym co tydzień pojawiać się będą filmy dedykowane piłkarzom i piłkarkom-amatorom, pragnącym rozwijać swoje umiejętności. Nowy kanał to kolejne ? obok Facebooka, Instagrama i Twittera ? miejsce, poprzez które Polski Związek Piłki Nożnej chce promować futbol w wydaniu amatorskim.

asdfasdf

Czytaj więcej...

Nachodzi Lubuska Superliga Futsalu

Plakat LSF sponsorzy  2020Zeszłoroczna organizacja Lubuskiej Superligi Futsalu okazała się wielkim sukcesem. Udział w niej wzięli niemal wszyscy mistrzowie amatorskich lig futsalu województwa lubuskiego - dziesięć zespołów. Mając to na względzie organizatorzy postanowili powtórzyć tę Lubuską Ligę Mistrzów Futsalu. Opracowano również logo rozgrywek, tak, aby było ono rozpoznawalne wśród uczestników i kibiców.

Czytaj więcej...

Wręczenie Certyfikatów PZPN

9 grudnia w siedzibie Lubuskiego Związku Piłki Nożnej, Prezes Robert Skowron oraz Wiceprezesi Zdzisław Czyrka i Zenon Chmielewski wręczyli upragnione Certyfikaty Polskiego Związku Piłki Nożnej dla 23 klubów naszego województwa. W wydarzeniu wzięli również udział odpowiedzialni za Certyfikację: Regionalny Specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej Daniel Sienkiewicz, członek Komisji Weryfikacyjnej PZPN ds. Certyfikacji Mirosław Kędziora i członek Komisji Odwoławczej PZPN ds. Certyfikacji Stanisław Gąsior.

IMG_20191209_162602.jpg

Czytaj więcej...

Ostateczna lista szkółek odznaczonych Certyfikatem PZPN

694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Program Certyfikacji to innowacyjny projekt mający za zadanie podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich na terenie całej Polski. W jego pierwszej edycji do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych. Ostatecznie wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku. Wśród wyróżnionych znalazły się 23 lubuskie kluby, w tym 3 na poziomie złotym. Gratulujemy!

Poniżej lista lubuskich klubów:

graf-cert-02.png

Czytaj więcej...

Akademia Grassroots 2019

29 października w Międzyrzeczu odbyła się kolejna edycja bezpłatnej Akademii Grassroots. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 trenerów. Akademię otworzył Wiceprezes Lubuskiego ZPN ds. piłkarstwa młodzieżowego Zenon Chmielewski.

Czytaj więcej...

Meblostyl Liga Halowa w Krośnie Odrzańskim

W Krośnie Odrzańskim niebawem rozpoczęty zostanie nowy, już osiemnasty sezon Meblostyl Ligi Halowej, czyli futsalowych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego. Od roku 2012 niezawodnym Partnerem pozostaje krośnieńska Firma Państwa Ewy i Sylwestra Szymczaków ? Meblostyl. Ubiegłoroczną rywalizację potrójną koroną zwieńczyła Hurtownia King, która triumfowała w prestiżowej Lubuskiej Superlidze Futsalu, Meblostyl Lidze Halowej i Pucharze MLH. To niewątpliwie sygnał, że nasze rozgrywki stoją na wysokim poziomie i warto w nich wziąć udział. W lidze zapewniony jest pełen opis zawodników, drużyn, statystyki, wyniki i tabele (także w formule na żywo), transmisje wszystkich spotkań w internecie za pośrednictwem kanału Youtube.

asdfrw3432432re

Czytaj więcej...

Konferencja Grassroots już 29 października w Międzyrzeczu

Lubuski Związek piłki nożnej informuje, że w dniu 29 października w Międzyrzeczu (ul. Osiedle Kasztelańskie 8A ) w godzinach 09:00 - 16:15 odbędzie się bezpłatna Konferencja Grassroots. Jest ona skierowana do wszystkich trenerów, nauczycieli oraz sympatyków piłki nożnej.

Czytaj więcej...

Ponad tysiąc podmiotów zgłosiło się do Programu Certyfikacji

Blisko 1200 formularzy zgłoszeniowych do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich spłynęło do Polskiego Związku Piłki Nożnej. Etap nadsyłania zgłoszeń trwał nieco ponad 2 miesiące. Wkrótce szkółki przyjęte do programu zostaną zweryfikowane podczas wizyt pracowników Związku.

Czytaj więcej...