II etap rekrutacji do AMO Międzyrzecz - LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW na sezon 2017/18

Zakończyły się treningi testowe Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz. Obserwacje pozwoliły wybrać zawodników na zbliżający się sezon 2017/18. Pierwszy trening 4 września.

dnitalentu013

Czytaj więcej...

Lubuskie GOSSM ze zmiennym szczęściem we Włocławku

W miniony weekend Gimnazjalne Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. - rocznik 2001 - wzięły udział w mocno obsadzonym Turnieju piłki nożnej LIDER Kar-Pol Cup 2017. Ze świetnej strony pokazał się Ośrodek w Zielonej Górze. Drużyna prowadzona przez trenerów Bartosza Siemińskiego i Mateusza Tomysa zajęła III miejsce. Ośrodek z Gorzowa Wlkp. uplasował się na 23 miejscu.

gossm zg

Czytaj więcej...

Sparing GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. połączony z konsultacją kadry 2003

19 lutego w Międzyrzeczu rozegrano sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. połączony z konsultacją kadry Lubuskiego ZPN - rocznik 2003. Zgrupowanie miało na celu sprawdzenie przydatności zawodników OSSM do reprezentacji województwa.

Podczas konsultacji rozegrano 3 mecze. Pierwszym spotkaniem było starcie GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. (2 x 25 min.). Był to typowy mecz walki zakończony zwycięstwem zespołu z Zielonej Góry 1:0.

Czytaj więcej...

GOSSM Poznań najlepszy w turnieju Ośrodków

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpghttp://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpgJuż tradycyjnie w październiku dochodzi do konfrontacji Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku skład turnieju został poszerzony o zespoły z Wielkopolski: GOSSM Poznań i GOSSM Wągrowiec. Chłopcy rywalizowali w dwóch rocznikach: 2002 i 2001. Zespoły z Poznania tryumfowały w obu kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Lista osób przyjętych do I klasy GOSSM Gorzów Wlkp. na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę osób przyjętych do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. Niżej wymienieni zawodnicy zostali objęci dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Wyniki testów sprawnościowych do GOSSM Gorzów Wlkp. na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej prezentuje listę osób, które pozytywnie zaliczyły próbę sprawności fizycznej w testach do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. na rok szkolny 2016/2017. Lista została przekazana Komisji Rekrutacyjnej w Gimnazjum i zostanie poddana weryfikacji. Nazwiska osób zakwalifikowanych do GOSSM zostaną opublikowane w terminie zgodnym z harmonogramem prac Komisji Rekrutacyjnej.

Trzecia konfrontacja GOSSM. Tym razem lepszy Gorzów Wlkp.

Za nami trzecia konfrontacja Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. W zeszłym roku tryumfowali piłkarze z południa województwa, teraz - lepsi okazali się zawodnicy z północy. Ośrodki skupiają najzdolniejszą młodzież z województwa, w związku z tym meczom przyglądali się trenerzy kadr, którzy analizowali postawę zawodników pod kątem ich przydatności do reprezentacji.

Czytaj więcej...

GOSSM Gorzów Wlkp.: rekrutacja 2016/2017 - terminy konsultacji

lzpn-logoPrzedstawiamy terminy konsultacji/testów sprawnościowych dla chłopców urodzonych w 2003 r. chcących uczęszczać do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp.

Czytaj więcej...

Kolejne turnieje GOSSM Gorzów Wlkp.

Chłopcy z Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. wystartowali w kolejnych turniejach towarzyskich. Rocznik 2001 - pod wodzą trenerów Pawła Wójcika i Tomasza Dolacińskiego pojechał do Włocławka, a 2002 z trenerem Kamilem Jaźwińskim na czele udał się do Koszalina, gdzie zajął IV miejsce. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

Czytaj więcej...

Udany występ GOSSM Gorzów Wlkp. na Turnieju w Łodzi (r. 2000)

Reprezentacja Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wielkopolskim - rocznik 2000 - wzięła udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Hary Cup 2016 w Łodzi. Zespół prowadzony przez Mariusza Janowiaka i Michała Wasilewskiego zajął wysokie III miejsce. Poniżej prezentujemy komplet wyników GOSSM Gorzów Wlkp.:

IMG 0026

Czytaj więcej...

Kalendarz imprez (GOSSM Gorzów Wlkp.)

Finansowanie projektu

FINANSOWANIE - LOGO Ministerstwo Sportu i Turystyki

GOSSM Gorzów Wlkp. - imprezy

- 17-26.02 - Zgrupowanie zagraniczne w Lloret de Mar (Hiszpania) - rocznik 2001 i 2002

- 19.02 - Sparing GOSSM Zielona Góra - GOSSM Gorzów Wlkp., Międzyrzecz - rocznik 2003

- 9-12.03 - XI Międzynarodowy Turniej piłki nożnej Lider Kar-Pol Cup, Włocławek (rocznik 2001)

- 17-19.03 - IX Międzynarodowy Turniej Juniorów w piłce nożnej Hary Cup, Łódź (rocznik 2003)

- 04.10 - Turniej GOSSM, Zielona Góra (rocznik 2002, 2003)