Jesienny sparing GOSSM na remis

To już tradycja, że w październiku rozgrywany jest sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku mecz odbył się w Świebodzinie. Do rywalizacji przystąpiła ostatnia klasa Ośrodka z rocznika 2003. Dzięki sporej rotacji składem oraz nietypowej długości meczu (4x25 min.) na boisku zobaczyliśmy wszystkich uczniów. Trenerzy mieli okazję ocenić postępy zawodników na przestrzeni 2 lat szkolenia w GOSSM. Spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Kolejny test mecz zaplanowano na marzec 2019 r.

Czytaj więcej...

Jesienny sparing Lubuskich Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży dla GOSSM Zielona Góra

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpg

Za nami drugi z zaplanowanych na 2017 rok sparingów Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Na boisku w Międzyrzeczu zobaczyliśmy II i III klasy (rocznik 2003 i 2002). W obu meczach lepszy okazał się Ośrodek w Zielonej Górze pokonując GOSSM Gorzów Wlkp.: rocznik 2002 - 6:0 i 2003 - 3:1.

Kolejny mecz kontrolny Lubuskich OSSM zaplanowano na marzec 2018 r.

Copy_of_ŁNP_1_conflict_from_10-04-2017_at_13h11.jpg

II etap rekrutacji do AMO Międzyrzecz - LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW na sezon 2017/18

Zakończyły się treningi testowe Akademii Młodych Orłów Międzyrzecz. Obserwacje pozwoliły wybrać zawodników na zbliżający się sezon 2017/18. Pierwszy trening 4 września.

dnitalentu013

Czytaj więcej...

Lubuskie GOSSM ze zmiennym szczęściem we Włocławku

W miniony weekend Gimnazjalne Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. - rocznik 2001 - wzięły udział w mocno obsadzonym Turnieju piłki nożnej LIDER Kar-Pol Cup 2017. Ze świetnej strony pokazał się Ośrodek w Zielonej Górze. Drużyna prowadzona przez trenerów Bartosza Siemińskiego i Mateusza Tomysa zajęła III miejsce. Ośrodek z Gorzowa Wlkp. uplasował się na 23 miejscu.

gossm zg

Czytaj więcej...

Sparing GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. połączony z konsultacją kadry 2003

19 lutego w Międzyrzeczu rozegrano sparing Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze oraz Gorzowie Wlkp. połączony z konsultacją kadry Lubuskiego ZPN - rocznik 2003. Zgrupowanie miało na celu sprawdzenie przydatności zawodników OSSM do reprezentacji województwa.

Podczas konsultacji rozegrano 3 mecze. Pierwszym spotkaniem było starcie GOSSM Zielona Góra z GOSSM Gorzów Wlkp. (2 x 25 min.). Był to typowy mecz walki zakończony zwycięstwem zespołu z Zielonej Góry 1:0.

Czytaj więcej...

GOSSM Poznań najlepszy w turnieju Ośrodków

http://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_zg.jpghttp://lubuskizpn.pl/images/zdjecia/logo/ossm_gw.jpgJuż tradycyjnie w październiku dochodzi do konfrontacji Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży z Zielonej Góry i Gorzowa Wlkp. W tym roku skład turnieju został poszerzony o zespoły z Wielkopolski: GOSSM Poznań i GOSSM Wągrowiec. Chłopcy rywalizowali w dwóch rocznikach: 2002 i 2001. Zespoły z Poznania tryumfowały w obu kategoriach wiekowych.

Czytaj więcej...

Lista osób przyjętych do I klasy GOSSM Gorzów Wlkp. na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej przedstawia listę osób przyjętych do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. Niżej wymienieni zawodnicy zostali objęci dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Lubuskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej...

Wyniki testów sprawnościowych do GOSSM Gorzów Wlkp. na rok szkolny 2016/2017

lzpn-logoLubuski Związek Piłki Nożnej prezentuje listę osób, które pozytywnie zaliczyły próbę sprawności fizycznej w testach do I klasy Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. na rok szkolny 2016/2017. Lista została przekazana Komisji Rekrutacyjnej w Gimnazjum i zostanie poddana weryfikacji. Nazwiska osób zakwalifikowanych do GOSSM zostaną opublikowane w terminie zgodnym z harmonogramem prac Komisji Rekrutacyjnej.

Trzecia konfrontacja GOSSM. Tym razem lepszy Gorzów Wlkp.

Za nami trzecia konfrontacja Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. W zeszłym roku tryumfowali piłkarze z południa województwa, teraz - lepsi okazali się zawodnicy z północy. Ośrodki skupiają najzdolniejszą młodzież z województwa, w związku z tym meczom przyglądali się trenerzy kadr, którzy analizowali postawę zawodników pod kątem ich przydatności do reprezentacji.

Czytaj więcej...

GOSSM Gorzów Wlkp.: rekrutacja 2016/2017 - terminy konsultacji

lzpn-logoPrzedstawiamy terminy konsultacji/testów sprawnościowych dla chłopców urodzonych w 2003 r. chcących uczęszczać do Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp.

Czytaj więcej...

Kolejne turnieje GOSSM Gorzów Wlkp.

Chłopcy z Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Gorzowie Wlkp. wystartowali w kolejnych turniejach towarzyskich. Rocznik 2001 - pod wodzą trenerów Pawła Wójcika i Tomasza Dolacińskiego pojechał do Włocławka, a 2002 z trenerem Kamilem Jaźwińskim na czele udał się do Koszalina, gdzie zajął IV miejsce. Poniżej prezentujemy komplet wyników:

Czytaj więcej...