Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
KP TOMASZOWO |
2 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-08-16 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
SPARTA MIODNICA |
0 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-08-16 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
CZARNI JELENIN |
2 |
4 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-08-16 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2014-08-16 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
BUDOWLANI II LUBSKO |
0 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-08-17 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
STAL JASIEŃ |
3 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2014-08-17 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
NYSA TRZEBIEL |
2 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-08-17 |
17:30 |
1 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
5 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2014-08-23 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
BUDOWLANI GOZDNICA |
3 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2014-08-23 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
NYSA PRZEWÓZ |
2 |
1 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-08-23 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 5, Przewóz |
SPARTA MIODNICA |
2 |
6 |
CZARNI JELENIN |
2014-08-23 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
1 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-08-23 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
3 |
0 |
KP TOMASZOWO |
2014-08-24 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Sieniawa Żarska |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-08-24 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
3 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-08-30 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
KP TOMASZOWO |
1 |
1 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-08-30 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
CZARNI JELENIN |
0 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-08-30 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-08-30 |
17:30 |
3 |
2014/2015 |
J |
Konin Żagański |
BUDOWLANI II LUBSKO |
5 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2014-08-31 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
NYSA TRZEBIEL |
3 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2014-08-31 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
STAL JASIEŃ |
1 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-08-31 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
BUDOWLANI GOZDNICA |
0 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-09-06 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
NYSA PRZEWÓZ |
0 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2014-09-06 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 5, Przewóz |
SPARTA MIODNICA |
1 |
4 |
KP TOMASZOWO |
2014-09-06 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
TRAPER CHICHY |
0 |
2 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-09-06 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Chichy |
CZARNI JELENIN |
5 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-09-06 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
4 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2014-09-07 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Sieniawa Żarska |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-09-07 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
3 |
0 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-09-13 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
KP TOMASZOWO |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2014-09-13 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
5 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-09-13 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Konin Żagański |
UNIA KUNICE ŻARY |
4 |
1 |
TRAPER CHICHY |
2014-09-13 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
BUDOWLANI II LUBSKO |
9 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-09-14 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
STAL JASIEŃ |
7 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2014-09-14 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
NYSA TRZEBIEL |
4 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-09-14 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
NYSA PRZEWÓZ |
1 |
4 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-09-20 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 5, Przewóz |
SPARTA MIODNICA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2014-09-20 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
CZARNI JELENIN |
2 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2014-09-21 |
15:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
BUDOWLANI GOZDNICA |
1 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
5 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Sieniawa Żarska |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
5 |
TRAPER CHICHY |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2 |
0 |
CZARNI JELENIN |
2014-09-27 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
KP TOMASZOWO |
4 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-09-27 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
STAL JASIEŃ |
3 |
3 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-09-27 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
6 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-09-27 |
16:30 |
7 |
2014/2015 |
J |
Konin Żagański |
TRAPER CHICHY |
0 |
4 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-09-27 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Chichy |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-09-27 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
NYSA TRZEBIEL |
4 |
0 |
SPARTA MIODNICA |
2014-09-28 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
KP TOMASZOWO |
0 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2014-10-04 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
SPARTA MIODNICA |
3 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-10-04 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
CZARNI JELENIN |
3 |
1 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
0 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Sieniawa Żarska |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
4 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
NYSA PRZEWÓZ |
0 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 5, Przewóz |
BUDOWLANI II LUBSKO |
5 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2014-10-05 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2014-10-11 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-10-11 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
NYSA TRZEBIEL |
1 |
4 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-10-11 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
TRAPER CHICHY |
1 |
0 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-10-11 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Chichy |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
2 |
CZARNI JELENIN |
2014-10-11 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Konin Żagański |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
1 |
SPARTA MIODNICA |
2014-10-11 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
STAL JASIEŃ |
4 |
0 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-10-12 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
KP TOMASZOWO |
1 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-10-18 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
NYSA PRZEWÓZ |
2 |
7 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-10-18 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Przewóz, Świerczewskiego 5 |
SPARTA MIODNICA |
2 |
5 |
TRAPER CHICHY |
2014-10-18 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Miodnica |
CZARNI JELENIN |
2 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-10-19 |
14:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
BUDOWLANI II LUBSKO |
6 |
1 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-10-19 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
0 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-10-19 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
STAL JASIEŃ |
6 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2014-10-19 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
7 |
0 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-10-25 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-10-25 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
TRAPER CHICHY |
1 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2014-10-25 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Chichy |
KP TOMASZOWO |
2 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-10-25 |
15:30 |
11 |
2014/2015 |
J |
Tomaszowo |
BUDOWLANI GOZDNICA |
5 |
0 |
SPARTA MIODNICA |
2014-10-26 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
6 |
4 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-10-26 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Sieniawa Żarska |
NYSA TRZEBIEL |
1 |
5 |
STAL JASIEŃ |
2014-10-26 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
SPARTA MIODNICA |
0 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-11-02 |
12:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
1 |
NYSA TRZEBIEL |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Zabłocie |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2 |
1 |
TRAPER CHICHY |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
CZARNI JELENIN |
1 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Jelenin |
KP TOMASZOWO |
0 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Brzozowa 9, Tomaszowo |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
3 |
NYSA PRZEWÓZ |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Mirostowice Dolne |
STAL JASIEŃ |
5 |
2 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Żarska 48, Jasień |
BUDOWLANI GOZDNICA |
1 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 35, Gozdnica |
TRAPER CHICHY |
0 |
4 |
KP TOMASZOWO |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Chichy |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Wojska Polskiego 56, Żary |
NYSA PRZEWÓZ |
4 |
5 |
SPARTA MIODNICA |
2014-11-09 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Świerczewskiego 5, Przewóz |
NYSA TRZEBIEL |
5 |
2 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2014-11-09 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Trzebiel |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2 |
8 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2014-11-09 |
14:15 |
13 |
2014/2015 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CZARNI JELENIN |
3 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2014-11-16 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-03-28 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-03-28 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
BUDOWLANI GOZDNICA |
0 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2015-03-28 |
15:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
NYSA PRZEWÓZ |
0 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2015-03-28 |
15:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
TRAPER CHICHY |
0 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2015-03-28 |
15:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
7 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2015-03-29 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
8 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-03-29 |
16:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
0 |
4 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
NYSA TRZEBIEL |
0 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
STAL JASIEŃ |
1 |
0 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
CZARNI JELENIN |
3 |
1 |
SPARTA MIODNICA |
2015-04-04 |
15:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
KP TOMASZOWO |
1 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2015-04-04 |
15:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
TRAPER CHICHY |
3 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-04-04 |
16:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
SPARTA MIODNICA |
2 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-04-11 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
., Miodnica |
BUDOWLANI GOZDNICA |
0 |
5 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-04-11 |
16:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
TRAPER CHICHY |
4 |
1 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-04-11 |
17:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
0 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2015-04-11 |
17:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
NYSA PRZEWÓZ |
3 |
0 |
KP TOMASZOWO |
2015-04-12 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2015-04-12 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2 |
1 |
CZARNI JELENIN |
2015-04-12 |
16:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
KP TOMASZOWO |
3 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2015-04-18 |
16:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
1 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-04-18 |
17:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
6 |
2 |
TRAPER CHICHY |
2015-04-18 |
17:30 |
17 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
0 |
CZARNI JELENIN |
2015-04-19 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2015-04-19 |
15:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
NYSA TRZEBIEL |
2 |
3 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-04-19 |
15:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
STAL JASIEŃ |
2 |
0 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-04-19 |
16:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
SPARTA MIODNICA |
3 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2015-04-25 |
15:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
., Miodnica |
BUDOWLANI GOZDNICA |
4 |
4 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2015-04-25 |
17:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
5 |
1 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-04-25 |
17:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
TRAPER CHICHY |
0 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-04-25 |
17:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
NYSA PRZEWÓZ |
1 |
3 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-04-26 |
14:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
CZARNI JELENIN |
3 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2015-04-26 |
16:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
5 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-04-26 |
16:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
0 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2015-05-01 |
17:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
3 |
0 |
SPARTA MIODNICA |
2015-05-02 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
TRAPER CHICHY |
4 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-05-02 |
17:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
1 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-05-02 |
17:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
KP TOMASZOWO |
0 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-05-03 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
NYSA TRZEBIEL |
1 |
4 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-05-03 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
STAL JASIEŃ |
2 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2015-05-03 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
1 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-05-09 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
NYSA PRZEWÓZ |
3 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2015-05-09 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
SPARTA MIODNICA |
6 |
1 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-05-09 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
., Miodnica |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2 |
1 |
TRAPER CHICHY |
2015-05-09 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
4 |
0 |
STAL JASIEŃ |
2015-05-10 |
14:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI JELENIN |
4 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-05-10 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
0 |
KP TOMASZOWO |
2015-05-10 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
4 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-05-16 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BUDOWLANI GOZDNICA |
1 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-05-16 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
TRAPER CHICHY |
2 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2015-05-16 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
UNIA KUNICE ŻARY |
2 |
1 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-05-16 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
4 |
3 |
SPARTA MIODNICA |
2015-05-16 |
18:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
NYSA TRZEBIEL |
2 |
7 |
CZARNI JELENIN |
2015-05-17 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
STAL JASIEŃ |
2 |
0 |
KP TOMASZOWO |
2015-05-17 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-05-20 |
18:30 |
15 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
3 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-05-23 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
., Miodnica |
KP TOMASZOWO |
1 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-05-23 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
STADION PIŁKARSKI w Tomaszowie (Tomaszowo, Leśna 2) |
NYSA PRZEWÓZ |
3 |
1 |
TRAPER CHICHY |
2015-05-24 |
14:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
6 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-05-24 |
15:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI JELENIN |
0 |
3 |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2015-05-24 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
1 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2015-05-24 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
3 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-05-24 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
BUDOWLANI GOZDNICA |
3 |
0 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-05-30 |
16:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
TRAPER CHICHY |
0 |
2 |
SPARTA MIODNICA |
2015-05-30 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
0 |
CZARNI JELENIN |
2015-05-30 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
1 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-05-30 |
18:30 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2 |
1 |
STAL JASIEŃ |
2015-05-31 |
14:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
NYSA TRZEBIEL |
1 |
3 |
KP TOMASZOWO |
2015-05-31 |
16:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
5 |
3 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-05-31 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
4 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
0 |
4 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
NYSA PRZEWÓZ |
2 |
6 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
SPARTA MIODNICA |
7 |
2 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
., Miodnica |
CZARNI JELENIN |
4 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2015-06-04 |
16:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Czarni Jelenin (Żagań 69a) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
3 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2015-06-04 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
STAL JASIEŃ |
3 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-06-04 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
BUDOWLANI GOZDNICA |
4 |
3 |
CZARNI JELENIN |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko gminne (Gozdnica, Sportowa 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
0 |
SPARTA MIODNICA |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
NYSA PRZEWÓZ |
4 |
6 |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Przewóz, Podmiejska 11) |
NYSA TRZEBIEL |
2 |
4 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
2 |
2 |
STAL JASIEŃ |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
TRAPER CHICHY |
5 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko Chichy (Chichy ,) |
UNIA KUNICE ŻARY |
8 |
1 |
KP TOMASZOWO |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko Miejskie (Żary 56) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2 |
3 |
BUDOWLANI GOZDNICA |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
1 |
4 |
CZARNI JELENIN |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47a) |
KP TOMASZOWO |
1 |
0 |
TRAPER CHICHY |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
STADION WIEJSKI Tomaszowo (Tomaszowo, Leśna 2) |
MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE |
3 |
0 |
NYSA TRZEBIEL |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Mirostowiczanka Mirostowice (Żary 5) |
ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI |
1 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Konin Żagański 1) |
SPARTA MIODNICA |
2 |
7 |
NYSA PRZEWÓZ |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Sparta Miodnica (Żagań 1) |
STAL JASIEŃ |
1 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |