Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
AVIA WĘGRZYNICE |
3 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-08-16 |
12:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-08-16 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
SCHNUG CHOCIULE |
5 |
3 |
KLON BABIMOST |
2014-08-16 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-08-16 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-08-17 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZORZA MOSTKI |
3 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2014-08-17 |
18:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2014-08-24 |
15:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
KLON BABIMOST |
0 |
6 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-08-24 |
15:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
MEDYK I CIBÓRZ |
5 |
2 |
ZORZA MOSTKI |
2014-08-24 |
15:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Cibórz |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-08-24 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-08-24 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Boisko wiejskie (Budachów 109) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
3 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-08-24 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
5 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-08-24 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
8 |
3 |
MEWA CIGACICE |
2014-08-27 |
18:30 |
1 |
2014/2015 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-08-30 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Lubinicko |
MEWA CIGACICE |
5 |
3 |
KLON BABIMOST |
2014-08-30 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2014-08-30 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-08-30 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
AVIA WĘGRZYNICE |
1 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-08-31 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
5 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-08-31 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
ZORZA MOSTKI |
2 |
6 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-08-31 |
18:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
KLON BABIMOST |
0 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-09-06 |
15:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
6 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-09-06 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
MEDYK I CIBÓRZ |
1 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-09-07 |
14:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Cibórz |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
2 |
ZORZA MOSTKI |
2014-09-07 |
15:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
1 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-09-07 |
15:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Lubrza |
BIZON WILKOWO |
0 |
8 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-09-07 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Willowa 82, Świebodzin |
SPARTAK BUDACHÓW |
2 |
5 |
MEWA CIGACICE |
2014-09-07 |
16:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Osiecznica |
MEWA CIGACICE |
5 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2014-09-13 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-09-13 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
8 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-09-13 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
4 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-14 |
15:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
KLON BABIMOST |
0 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-09-14 |
15:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
AVIA WĘGRZYNICE |
8 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2014-09-14 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
ZORZA MOSTKI |
2 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-09-14 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
5 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-09-20 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Lubinicko |
MEDYK I CIBÓRZ |
2 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2014-09-21 |
14:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Cibórz |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
7 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-09-21 |
15:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-09-21 |
15:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-09-21 |
15:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Świebodzińska 68, Lubrza |
BIZON WILKOWO |
2 |
6 |
KLON BABIMOST |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Willowa 82, Świebodzin |
ZORZA MOSTKI |
3 |
6 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-21 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
AVIA WĘGRZYNICE |
2 |
1 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-09-27 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
MEWA CIGACICE |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-09-27 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
SCHNUG CHOCIULE |
5 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-09-27 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2014-09-27 |
17:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
4 |
ZORZA MOSTKI |
2014-09-28 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
KLON BABIMOST |
0 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-09-28 |
15:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2014-09-28 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Osiecznica |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-10-04 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Lubinicko |
MEDYK I CIBÓRZ |
6 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-10-05 |
13:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Cibórz |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
3 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-10-05 |
14:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin 25 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2014-10-05 |
14:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
0 |
KLON BABIMOST |
2014-10-05 |
15:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Świebodzińska 68, Lubrza |
ZORZA MOSTKI |
3 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-10-05 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
5 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-10-11 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
MEWA CIGACICE |
1 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-10-11 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
SCHNUG CHOCIULE |
6 |
2 |
ZORZA MOSTKI |
2014-10-11 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
AVIA WĘGRZYNICE |
1 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-10-12 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
BIZON WILKOWO |
2 |
0 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-10-12 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Willowa 82, Świebodzin |
KLON BABIMOST |
1 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2014-10-12 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
SPARTAK BUDACHÓW |
0 |
6 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-10-12 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Osiecznica |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
1 |
KLON BABIMOST |
2014-10-18 |
16:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Lubinicko |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
7 |
0 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-10-19 |
14:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
12 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2014-10-19 |
14:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Świebodzińska 68, Lubrza |
AVIA WĘGRZYNICE |
10 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-10-19 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-10-19 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
ZORZA MOSTKI |
5 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-10-19 |
16:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
MEWA CIGACICE |
3 |
2 |
ZORZA MOSTKI |
2014-10-25 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-10-25 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-10-25 |
16:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
MEDYK I CIBÓRZ |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-10-26 |
13:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Cibórz |
BIZON WILKOWO |
1 |
8 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2014-10-26 |
14:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Willowa 82, Świebodzin |
KLON BABIMOST |
1 |
2 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-10-26 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-10-26 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Osiecznica |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2014-11-02 |
13:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Podmokle Wielkie |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
6 |
2 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2014-11-02 |
13:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Rozłogi |
AVIA WĘGRZYNICE |
8 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Węgrzynice |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Lubinicko |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Chociule |
ZORZA MOSTKI |
1 |
2 |
KLON BABIMOST |
2014-11-02 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Mostki |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
5 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Krępowska 1, Zielona Góra |
MEDYK I CIBÓRZ |
5 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Stadion LKS ISKRA Brzezinka (Cibórz 1) |
MEWA CIGACICE |
5 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2014-11-08 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Cigacice |
BIZON WILKOWO |
1 |
7 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
2014-11-09 |
13:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Wilkowo |
SPARTAK BUDACHÓW |
9 |
3 |
ZORZA MOSTKI |
2014-11-09 |
13:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Osiecznica |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2014-11-09 |
13:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Świebodzińska 68, Lubrza |
KLON BABIMOST |
3 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2014-11-09 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Żwirki i Wigury 10A, Babimost |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
4 |
1 |
MEWA CIGACICE |
2014-11-11 |
10:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin 25 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2014-11-15 |
13:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin 25 |
MEWA CIGACICE |
2 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-03-28 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-03-29 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
KLON BABIMOST |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-03-29 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
1 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-03-29 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica 3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
7 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-03-29 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
7 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2015-03-29 |
15:00 |
14 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
AVIA WĘGRZYNICE |
3 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEWA CIGACICE |
6 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
ZORZA MOSTKI |
2 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-04-04 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
KLON BABIMOST |
2015-04-04 |
16:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-04-11 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-04-12 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
KLON BABIMOST |
4 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2015-04-12 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
0 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-04-12 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica, Szkolna 3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2015-04-12 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-04-12 |
16:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MEWA CIGACICE |
1 |
6 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-04-18 |
15:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
2 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-04-18 |
16:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZORZA MOSTKI |
1 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-04-19 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
AVIA WĘGRZYNICE |
0 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2015-04-19 |
15:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
3 |
KLON BABIMOST |
2015-04-19 |
15:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2015-04-19 |
17:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2015-04-25 |
15:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK I CIBÓRZ |
0 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-04-25 |
16:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-04-26 |
15:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
1 |
0 |
KLON BABIMOST |
2015-04-26 |
15:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica, Szkolna 3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-04-26 |
15:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
6 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2015-04-26 |
17:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
MEWA CIGACICE |
1 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-05-02 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
6 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-05-02 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-05-02 |
16:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica, Szkolna 3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2015-05-02 |
17:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
AVIA WĘGRZYNICE |
5 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-05-03 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
KLON BABIMOST |
6 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2015-05-03 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
4 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-05-09 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK I CIBÓRZ |
4 |
2 |
KLON BABIMOST |
2015-05-09 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZORZA MOSTKI |
6 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-05-10 |
14:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-05-10 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
4 |
MEWA CIGACICE |
2015-05-10 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-05-10 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SCHNUG CHOCIULE |
5 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-05-13 |
18:00 |
15 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
MEWA CIGACICE |
3 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-05-16 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
5 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-05-16 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
AVIA WĘGRZYNICE |
3 |
0 |
ZORZA MOSTKI |
2015-05-17 |
15:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
KLON BABIMOST |
0 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2015-05-17 |
15:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
2 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-05-17 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica, Szkolna |
BIZON WILKOWO |
5 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-05-17 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
4 |
MEWA CIGACICE |
2015-05-23 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-05-23 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2015-05-23 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZORZA MOSTKI |
0 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-05-24 |
14:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
1 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-05-24 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
2 |
KLON BABIMOST |
2015-05-24 |
16:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
4 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-05-30 |
16:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
5 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-05-30 |
16:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Osiecznica, Szkolna |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
ZORZA MOSTKI |
2015-05-30 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
2 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-05-30 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
KLON BABIMOST |
5 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-05-31 |
15:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
BIZON WILKOWO |
3 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2015-05-31 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
AVIA WĘGRZYNICE |
3 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
7 |
1 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZORZA MOSTKI |
2 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2015-06-04 |
15:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-06-04 |
16:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
BIZON WILKOWO |
8 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
8 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
KLON BABIMOST |
2 |
2 |
ZORZA MOSTKI |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
MEDYK I CIBÓRZ |
6 |
5 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
MEWA CIGACICE |
7 |
0 |
AVIA WĘGRZYNICE |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
10 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2015-06-07 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AVIA WĘGRZYNICE |
3 |
0 |
KLON BABIMOST |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
boisko wiejskie (Węgrzynice 2A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
5 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
2 |
MEWA CIGACICE |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
6 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 1) |
ZORZA MOSTKI |
5 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2015-06-14 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Mostki 86A) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
0 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2014/2015 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
0 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
14 |
2014/2015 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
MEWA CIGACICE |
3 |
0 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion w Leśna Góra (Cigacice 1) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
AVIA WĘGRZYNICE |
b/d |
b/d |
20 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BIZON WILKOWO |
b/d |
b/d |
26 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
22 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
b/d |
b/d |
18 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KLON BABIMOST |
b/d |
b/d |
24 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
b/d |
b/d |
16 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
b/d |
b/d |
15 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZORZA MOSTKI |
b/d |
b/d |
19 |
2014/2015 |
W |
SKP Pogoń Świebodzin (Świebodzin 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
0 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SPARTAK BUDACHÓW |
3 |
0 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2014/2015 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |