Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2014-08-09 |
11:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-08-09 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
PIAST IŁOWA |
2 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-08-09 |
16:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
KSF ZIELONA GÓRA |
1 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-08-09 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Sulechowska 23, Zielona Góra |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-08-09 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-08-09 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-08-09 |
17:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-08-10 |
11:00 |
1 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-08-15 |
11:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-08-15 |
14:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-08-15 |
16:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2014-08-16 |
13:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-08-16 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
6 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-08-16 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
2 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-08-16 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-08-17 |
17:00 |
2 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-08-23 |
11:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-08-23 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
KSF ZIELONA GÓRA |
1 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-08-23 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-08-23 |
16:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-08-23 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
PIAST IŁOWA |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-08-23 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-08-23 |
17:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
PIAST CZERWIEŃSK |
4 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-08-27 |
18:00 |
3 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-08-29 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-08-30 |
11:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-08-30 |
15:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-08-30 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-08-30 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-08-30 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2014-08-30 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
3 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-08-31 |
17:00 |
4 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-09-06 |
12:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-06 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
BUDOWLANI LUBSKO |
4 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-09-06 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-06 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-09-06 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
5 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-09-06 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
PIAST IŁOWA |
2 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-09-06 |
17:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
KSF ZIELONA GÓRA |
0 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-09-07 |
16:00 |
5 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
PIAST IŁOWA |
1 |
3 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-09-13 |
14:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-13 |
15:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-09-13 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-09-13 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
3 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-09-13 |
16:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-13 |
17:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
4 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-09-13 |
17:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-09-13 |
17:00 |
6 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
1 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-09-20 |
12:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
2 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-09-20 |
13:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
BUDOWLANI LUBSKO |
8 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
KSF ZIELONA GÓRA |
0 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
4 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-09-20 |
16:00 |
7 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
5 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-09-27 |
14:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-09-27 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
KSF ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-09-27 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
2 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-09-27 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-09-27 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-09-27 |
16:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
PIAST IŁOWA |
3 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-09-27 |
17:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
STAL SULĘCIN |
3 |
10 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-10-04 |
12:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-10-04 |
14:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-10-04 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
3 |
PIAST IŁOWA |
2014-10-04 |
15:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
ARKA NOWA SÓL |
8 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-10-04 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
BUDOWLANI LUBSKO |
3 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-10-04 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
5 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-10-04 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-10-04 |
16:00 |
9 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-10-11 |
12:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin 47 |
PIAST IŁOWA |
0 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-10-11 |
14:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
3 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-10-11 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
BUDOWLANI LUBSKO |
7 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2014-10-11 |
16:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
KSF ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-10-11 |
16:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-10-11 |
16:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-10-12 |
14:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Witnica, Strzelecka 0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-10-12 |
15:00 |
10 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2014-10-18 |
12:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
3 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
STAL SULĘCIN |
1 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-10-18 |
15:00 |
11 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
KSF ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-10-25 |
14:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Stanisława Wyspiańskiego 1, Zielona Góra |
BUDOWLANI LUBSKO |
3 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
3 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
PIAST IŁOWA |
0 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Iłowa, Żagańska 27 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
2 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
STAL SULĘCIN |
0 |
4 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-10-25 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
5 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-10-26 |
15:00 |
12 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
2 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
1 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-11-02 |
14:00 |
13 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
CZARNI BROWAR WITNICA |
3 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2014-11-08 |
13:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Strzelecka 0, Witnica |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2014-11-08 |
13:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Sobieskiego 68, Szprotawa |
BUDOWLANI LUBSKO |
1 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2014-11-08 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Lubsko |
KSF ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2014-11-08 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Zielona Góra 6 |
PIAST IŁOWA |
2 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2014-11-08 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Żagańska 27, Iłowa |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2014-11-08 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin |
STAL SULĘCIN |
0 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2014-11-08 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Sulęcin |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
4 |
PROMIEŃ ŻARY |
2014-11-09 |
14:00 |
14 |
2014/2015 |
J |
Główna 42, Przytoczna |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-11-11 |
13:00 |
8 |
2014/2015 |
J |
Świebodzin 47 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2014-11-15 |
13:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Strzelce Krajeńskie |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2014-11-15 |
13:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Zwycięzców 38, Żary |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2014-11-15 |
13:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Rynek 1, Ośno Lubuskie |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2014-11-15 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
1 Maja 26, Nowa Sól |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
4 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2014-11-15 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Drezdenko |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
5 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2014-11-15 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Sportowa 1, Bytom Odrzański |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2014-11-15 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Kwiatowa 2, Czerwieńsk |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2014-11-15 |
14:00 |
15 |
2014/2015 |
J |
Rzepin |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
3 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-03-21 |
13:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-03-21 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-03-21 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
6 |
3 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-03-21 |
14:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-03-21 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
0 |
2 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-03-21 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
0 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2015-03-21 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL SULĘCIN |
2 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-03-21 |
15:00 |
16 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-03-28 |
13:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
BUDOWLANI LUBSKO |
5 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-03-28 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-03-28 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
PIAST IŁOWA |
2 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-03-28 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-03-28 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
0 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-03-28 |
14:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
KSF ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-03-28 |
16:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Sulechowska 37, Zielona Góra |
STAL SULĘCIN |
3 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-03-28 |
16:00 |
17 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
1 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-04-04 |
12:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
5 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-04-04 |
12:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-04-04 |
12:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-04-04 |
14:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-04-04 |
14:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
1 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-04-04 |
14:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2015-04-04 |
14:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-04-04 |
16:00 |
18 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
5 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-04-11 |
12:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
BUDOWLANI LUBSKO |
2 |
2 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-04-11 |
14:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
KSF ZIELONA GÓRA |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-04-11 |
14:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion UZ Zielona Góra (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-04-11 |
14:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-04-11 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-04-11 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
PIAST IŁOWA |
0 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-04-11 |
15:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
STAL SULĘCIN |
0 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-04-11 |
17:00 |
19 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-04-18 |
11:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-04-18 |
13:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-04-18 |
15:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
0 |
5 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-04-18 |
15:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-04-18 |
16:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2015-04-18 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-04-18 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL SULĘCIN |
4 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-04-18 |
17:00 |
20 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-04-25 |
13:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2 |
0 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-04-25 |
14:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
4 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-04-25 |
15:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ARKA NOWA SÓL |
1 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-04-25 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-04-25 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
KSF ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2015-04-25 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion UZ Zielona Góra (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
4 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-04-25 |
16:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STAL SULĘCIN |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-04-25 |
17:00 |
21 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
1 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-04-29 |
18:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-04-30 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
0 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-04-30 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
4 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-04-30 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
STAL SULĘCIN |
1 |
0 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-04-30 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
2 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-04-30 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-04-30 |
18:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-05-03 |
11:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
6 |
PIAST IŁOWA |
2015-05-03 |
12:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
5 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-05-03 |
13:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
0 |
0 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-05-03 |
15:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
0 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-05-03 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
1 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-05-03 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-05-03 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
4 |
2 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-05-06 |
17:00 |
23 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-05-09 |
11:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
KSF ZIELONA GÓRA |
5 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2015-05-09 |
16:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion UZ Zielona Góra (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-05-09 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
1 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-05-09 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PIAST IŁOWA |
1 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-05-09 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
4 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-05-09 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
3 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-05-09 |
17:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-05-09 |
18:00 |
24 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-05-12 |
17:00 |
22 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
2 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-05-16 |
12:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
2 |
PIAST IŁOWA |
2015-05-16 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
0 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-05-16 |
16:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
0 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-05-16 |
17:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
PIAST CZERWIEŃSK |
4 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-05-16 |
17:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
2 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-05-16 |
17:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STAL SULĘCIN |
1 |
2 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-05-16 |
17:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
PROMIEŃ ŻARY |
3 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-05-22 |
18:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
3 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-05-23 |
11:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
KSF ZIELONA GÓRA |
3 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-05-23 |
16:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Kwiatowa 8a, Czerwieńsk |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-05-23 |
17:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2015-05-23 |
17:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-05-23 |
17:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
3 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-05-23 |
17:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-05-23 |
17:00 |
26 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-05-27 |
18:00 |
25 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
0 |
3 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-05-30 |
14:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
1 |
3 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-05-30 |
16:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
ARKA NOWA SÓL |
4 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
4 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
2 |
4 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
4 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
1 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2015-05-30 |
17:00 |
27 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
3 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
0 |
0 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KSF ZIELONA GÓRA |
1 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Stadion UZ Zielona Góra (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
3 |
1 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST IŁOWA |
5 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
1 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
STAL SULĘCIN |
1 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
8 |
1 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-06-03 |
17:00 |
28 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ARKA NOWA SÓL |
3 |
1 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
0 |
0 |
PIAST IŁOWA |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
1 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
1 |
1 |
CZARNI BROWAR WITNICA |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
PIAST CZERWIEŃSK |
3 |
5 |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
2 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
KS Promień Żary (Żary 38) |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
5 |
1 |
KSF ZIELONA GÓRA |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Stadion Sportowy (Ośno Lubuskie, Sportowa 1) |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2015-06-06 |
17:00 |
29 |
2014/2015 |
W |
Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60) |
BUDOWLANI LUBSKO |
0 |
1 |
SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, 22 Lipca 48) |
CZARNI BROWAR WITNICA |
1 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Witnica, Strzelecka 1) |
KSF ZIELONA GÓRA |
4 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
Sulechowska 23, Zielona Góra |
PIAST IŁOWA |
6 |
3 |
PIAST CZERWIEŃSK |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
(Iłowa, Piaskowa 1a) |
SANTOS ŚWIEBODZIN |
4 |
2 |
PROMIEŃ ŻARY |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin 25) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2 |
0 |
STEINPOL-ILANKA RZEPIN |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
STAL SULĘCIN |
2 |
1 |
ARKA NOWA SÓL |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
7 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2015-06-12 |
18:30 |
30 |
2014/2015 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |