Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
METEOR JORDANOWO |
2 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2021-08-21 |
14:30 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
3 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-08-22 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu ( Szczaniec, Sportowa 1 ) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
4 |
ODRA GLIŃSK |
2021-08-22 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
CHROBRY BRÓJCE |
7 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-08-22 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-08-22 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
8 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-08-22 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
3 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-08-22 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-08-28 |
14:30 |
2 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ZENIT ŁUGÓW |
4 |
1 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-08-28 |
17:30 |
2 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-08-29 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
7 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2021-08-29 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
ODRA GLIŃSK |
4 |
0 |
METEOR JORDANOWO |
2021-08-29 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
1 |
2 |
KS RADOSZYN |
2021-08-29 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-08-29 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
9 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-09-04 |
14:30 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
METEOR JORDANOWO |
3 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-09-04 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Jordanowo 1 , 66-200 Jordanowo |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
3 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-09-05 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
4 |
ODRA GLIŃSK |
2021-09-05 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
7 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-09-05 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-09-05 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
2 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-09-05 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
2 |
KS RADOSZYN |
2021-09-11 |
14:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
5 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
5 |
METEOR JORDANOWO |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
8 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
6 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-12 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
4 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-09-19 |
11:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
BIZON WILKOWO |
6 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-09-19 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
14 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-09-19 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
METEOR JORDANOWO |
6 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-09-19 |
13:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
KS RADOSZYN |
2 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-09-19 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
ODRA GLIŃSK |
5 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-09-19 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
0 |
7 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-09-19 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
6 |
METEOR JORDANOWO |
2021-09-25 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2021-09-26 |
12:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
8 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-09-26 |
12:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
10 |
1 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-09-26 |
13:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza ( Lubrza, Świebodzińska 1 ) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
1 |
KS RADOSZYN |
2021-09-26 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
4 |
ODRA GLIŃSK |
2021-09-26 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
8 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-09-26 |
15:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
5 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-10-02 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-10-03 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
1 |
7 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-10-03 |
11:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
KS RADOSZYN |
1 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-10-03 |
12:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
BIZON WILKOWO |
9 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-10-03 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
METEOR JORDANOWO |
5 |
1 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-10-03 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ODRA GLIŃSK |
7 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-10-03 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2021-10-09 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
3 |
4 |
KS RADOSZYN |
2021-10-10 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
0 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-10-10 |
12:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
3 |
METEOR JORDANOWO |
2021-10-10 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-10-10 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZENIT MYSZĘCIN |
2 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2021-10-10 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
10 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-10-10 |
15:30 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
8 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-16 |
15:30 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-10-17 |
12:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KS RADOSZYN |
1 |
5 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-10-17 |
12:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
ODRA GLIŃSK |
11 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-10-17 |
12:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
BIZON WILKOWO |
10 |
3 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-10-17 |
14:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
METEOR JORDANOWO |
3 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-10-17 |
14:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
1 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-10-17 |
14:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2021-10-24 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
5 |
ODRA GLIŃSK |
2021-10-24 |
12:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
8 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-10-24 |
12:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2021-10-24 |
12:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
KS RADOSZYN |
0 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-10-24 |
14:30 |
10 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
4 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-10-24 |
14:30 |
10 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
LUBUSZE RUSINÓW |
12 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-10-24 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
3 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-10-31 |
11:30 |
11 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
METEOR JORDANOWO |
1 |
1 |
KS RADOSZYN |
2021-10-31 |
11:30 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
1 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-10-31 |
12:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
BIZON WILKOWO |
2 |
1 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-10-31 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
10 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-10-31 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ODRA GLIŃSK |
6 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-10-31 |
14:15 |
11 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
4 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-10-31 |
14:15 |
11 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2021-11-07 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
8 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-11-07 |
11:30 |
12 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
7 |
0 |
METEOR JORDANOWO |
2021-11-07 |
12:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
KS RADOSZYN |
4 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2021-11-07 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
7 |
2 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-11-07 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
7 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-11-07 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
2 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-11-07 |
14:15 |
12 |
2021/2022 |
J |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-11-13 |
13:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
6 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-11-13 |
13:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
5 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2021-11-13 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2021-11-14 |
12:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
ODRA GLIŃSK |
7 |
0 |
KS RADOSZYN |
2021-11-14 |
13:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
4 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2021-11-14 |
13:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Staropole (Staropole .) |
METEOR JORDANOWO |
3 |
5 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-11-14 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-03-20 |
12:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
8 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-03-20 |
12:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
BIZON WILKOWO |
4 |
9 |
METEOR JORDANOWO |
2022-03-20 |
13:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
LUBUSZE RUSINÓW |
9 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-03-20 |
13:30 |
14 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
4 |
KS RADOSZYN |
2022-03-20 |
15:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
ODRA GLIŃSK |
0 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-03-20 |
15:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-03-20 |
15:00 |
14 |
2021/2022 |
W |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-03-26 |
15:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
METEOR JORDANOWO |
2 |
6 |
ODRA GLIŃSK |
2022-03-27 |
11:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-03-27 |
12:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-03-27 |
12:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
|
BIZON WILKOWO |
1 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-03-27 |
15:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
2 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-03-27 |
15:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
KS RADOSZYN |
0 |
2 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-03-27 |
15:00 |
15 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
1 |
KS RADOSZYN |
2022-04-02 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ISKRA ŁAGÓW |
2 |
6 |
METEOR JORDANOWO |
2022-04-03 |
11:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
5 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-04-03 |
12:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
5 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-04-03 |
12:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
10 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-04-03 |
13:30 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
ODRA GLIŃSK |
4 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2022-04-03 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-04-03 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
|
BIZON WILKOWO |
8 |
7 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-04-09 |
17:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-04-10 |
12:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
KS RADOSZYN |
1 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-04-10 |
12:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
0 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-04-10 |
12:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
METEOR JORDANOWO |
4 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-04-10 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-04-10 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-04-10 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-04-23 |
17:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2022-04-24 |
11:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-04-24 |
12:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
|
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
5 |
METEOR JORDANOWO |
2022-04-24 |
12:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
LUBUSZE RUSINÓW |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-04-24 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
1 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2022-04-24 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT MYSZĘCIN |
2 |
2 |
KS RADOSZYN |
2022-04-24 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
BIZON WILKOWO |
9 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-04-30 |
13:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ISKRA ŁAGÓW |
1 |
6 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-05-01 |
11:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
ODRA GLIŃSK |
6 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-05-01 |
13:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-05-01 |
13:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
|
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
7 |
0 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-05-01 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
KS RADOSZYN |
2 |
4 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-05-01 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
METEOR JORDANOWO |
5 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-05-01 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
9 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-05-07 |
17:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-05-08 |
13:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
6 |
BIZON WILKOWO |
2022-05-08 |
13:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ZENIT MYSZĘCIN |
1 |
6 |
METEOR JORDANOWO |
2022-05-08 |
13:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-05-08 |
16:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
|
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
11 |
ODRA GLIŃSK |
2022-05-08 |
16:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
1 |
KS RADOSZYN |
2022-05-08 |
16:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
METEOR JORDANOWO |
5 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-05-14 |
17:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
5 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-05-15 |
11:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-05-15 |
12:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
BIZON WILKOWO |
4 |
3 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-05-15 |
13:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-05-15 |
14:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
|
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
5 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-05-15 |
14:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ODRA GLIŃSK |
10 |
0 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-05-15 |
17:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
0 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2022-05-21 |
17:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
CHROBRY BRÓJCE |
5 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2022-05-22 |
13:30 |
22 |
2021/2022 |
W |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-05-22 |
14:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2 |
2 |
METEOR JORDANOWO |
2022-05-22 |
14:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
10 |
1 |
KS RADOSZYN |
2022-05-22 |
17:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
5 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-05-22 |
17:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-05-22 |
17:30 |
22 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
5 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-05-28 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
5 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-05-29 |
11:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
7 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-05-29 |
14:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
BIZON WILKOWO |
1 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-05-29 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
7 |
3 |
KS RADOSZYN |
2022-05-29 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
METEOR JORDANOWO |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-05-29 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
|
ODRA GLIŃSK |
6 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-05-29 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
KS RADOSZYN |
3 |
3 |
METEOR JORDANOWO |
2022-06-04 |
17:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
CHROBRY BRÓJCE |
5 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-06-05 |
14:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-06-05 |
14:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2022-06-05 |
14:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
|
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-06-05 |
17:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
7 |
2 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-06-05 |
17:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
1 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2022-06-05 |
17:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
5 |
7 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2022-06-11 |
14:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
3 |
CHROBRY BRÓJCE |
2022-06-11 |
17:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
6 |
ZENIT MYSZĘCIN |
2022-06-12 |
14:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
BIZON WILKOWO |
4 |
0 |
KS RADOSZYN |
2022-06-12 |
17:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
METEOR JORDANOWO |
6 |
1 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2022-06-12 |
17:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ODRA GLIŃSK |
3 |
0 |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
2022-06-12 |
17:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
|
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
12 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2022-06-12 |
17:30 |
25 |
2021/2022 |
W |
Sokół Rozłogi (Rozłogi 16) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2022-06-18 |
14:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Boisko Brójce (Brójce, Strażacka 1) |
ZENIT MYSZĘCIN |
6 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2022-06-18 |
17:30 |
26 |
2021/2022 |
W |
Stadion Wiejski (Myszęcin ) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2022-06-19 |
14:30 |
26 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
KS RADOSZYN |
0 |
5 |
ODRA GLIŃSK |
2022-06-19 |
17:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
4 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2022-06-19 |
17:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
9 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2022-06-19 |
17:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
VICTORIA II SZCZANIEC - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2022-06-19 |
17:30 |
26 |
2021/2022 |
W |
|