Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
RAKOVIA RAKÓW |
1 |
3 |
LIWNO ZABÓR |
2021-09-05 |
14:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Rakovia (Raków 18) |
KIJOWIANKA KIJE |
2 |
1 |
KLON BABIMOST |
2021-09-05 |
15:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko Kije (Kije) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
2 |
CZARNI PAŁCK |
2021-09-05 |
15:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
KLON BABIMOST |
6 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2021-09-11 |
16:30 |
2 |
2021/2022 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
TĘCZA KACZENICE |
2 |
2 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2021-09-12 |
12:30 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Kotowice, Kościelna 2) |
CZARNI PAŁCK |
2 |
0 |
KIJOWIANKA KIJE |
2021-09-12 |
14:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
KOMETA BUKÓW |
0 |
4 |
LIWNO ZABÓR |
2021-09-12 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Buków ( Buków ) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
0 |
1 |
KOMETA BUKÓW |
2021-09-19 |
11:30 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
7 |
8 |
CZARNI PAŁCK |
2021-09-19 |
13:30 |
3 |
2021/2022 |
J |
Rakovia (Raków 18) |
LIWNO ZABÓR |
2 |
2 |
KLON BABIMOST |
2021-09-19 |
15:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 ) |
KIJOWIANKA KIJE |
6 |
1 |
TĘCZA KACZENICE |
2021-09-19 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko Kije (Kije ) |
CZARNI PAŁCK |
0 |
2 |
LIWNO ZABÓR |
2021-09-26 |
12:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
TĘCZA KACZENICE |
1 |
4 |
RAKOVIA RAKÓW |
2021-09-26 |
13:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Kotowice, Kościelna 2) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
3 |
2 |
KIJOWIANKA KIJE |
2021-09-26 |
15:30 |
4 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
KOMETA BUKÓW |
1 |
6 |
KLON BABIMOST |
2021-09-26 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Buków ( Buków ) |
KLON BABIMOST |
4 |
2 |
CZARNI PAŁCK |
2021-10-03 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LIWNO ZABÓR |
2 |
0 |
TĘCZA KACZENICE |
2021-10-03 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 ) |
RAKOVIA RAKÓW |
5 |
1 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2021-10-03 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Rakovia (Raków 18) |
KIJOWIANKA KIJE |
1 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2021-10-03 |
16:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko Kije (Kije ) |
TĘCZA KACZENICE |
0 |
8 |
KLON BABIMOST |
2021-10-10 |
14:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Kotowice, Kościelna 2) |
KOMETA BUKÓW |
1 |
1 |
CZARNI PAŁCK |
2021-10-10 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
7 |
LIWNO ZABÓR |
2021-10-10 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
1 |
3 |
RAKOVIA RAKÓW |
2021-10-10 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Boisko Kije (Kije ) |
KLON BABIMOST |
8 |
0 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2021-10-17 |
11:30 |
7 |
2021/2022 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
CZARNI PAŁCK |
11 |
2 |
TĘCZA KACZENICE |
2021-10-17 |
13:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko Pałck ( Pałck 1 ) |
LIWNO ZABÓR |
4 |
1 |
KIJOWIANKA KIJE |
2021-10-17 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Masa Arena ( Zabór, Sportowa 1 ) |
RAKOVIA RAKÓW |
1 |
1 |
KOMETA BUKÓW |
2021-10-17 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Rakovia (Raków 18) |
TĘCZA KACZENICE |
2 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2021-10-24 |
14:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Stadion Wiejski (Kotowice, Kościelna 2) |
KOMETA BUKÓW |
0 |
5 |
TĘCZA KACZENICE |
2022-04-24 |
14:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
KLON BABIMOST |
10 |
0 |
KIJOWIANKA KIJE |
2022-04-24 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LIWNO ZABÓR |
5 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2022-04-24 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
CZARNI PAŁCK |
7 |
0 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2022-04-24 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
6 |
2 |
TĘCZA KACZENICE |
2022-04-30 |
12:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
LIWNO ZABÓR |
15 |
0 |
KOMETA BUKÓW |
2022-05-01 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
4 |
4 |
KLON BABIMOST |
2022-05-01 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Rakovia (Raków 18) |
KIJOWIANKA KIJE |
2 |
5 |
CZARNI PAŁCK |
2022-05-03 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
W |
Boisko Kije (Kije ) |
KLON BABIMOST |
2 |
0 |
LIWNO ZABÓR |
2022-05-07 |
14:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Klon Babimost ( Babimost, Żwirki i Wigury 10A ) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
4 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2022-05-08 |
14:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
CZARNI PAŁCK |
3 |
1 |
RAKOVIA RAKÓW |
2022-05-08 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
TĘCZA KACZENICE |
5 |
1 |
KIJOWIANKA KIJE |
2022-05-08 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
W |
Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1) |
KLON BABIMOST |
3 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2022-05-15 |
13:30 |
11 |
2021/2022 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
LIWNO ZABÓR |
3 |
1 |
CZARNI PAŁCK |
2022-05-15 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
Sportowa 1 , 66-003 Zabór |
RAKOVIA RAKÓW |
3 |
1 |
TĘCZA KACZENICE |
2022-05-15 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
Rakovia (Raków 18) |
CZARNI PAŁCK |
2 |
8 |
KLON BABIMOST |
2022-05-22 |
11:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
TĘCZA KACZENICE |
0 |
5 |
LIWNO ZABÓR |
2022-05-22 |
13:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
3 |
RAKOVIA RAKÓW |
2022-05-22 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
1 |
KIJOWIANKA KIJE |
2022-05-22 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
W |
Stadion Buków (Buków) |
KIJOWIANKA KIJE |
0 |
3 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2022-05-25 |
18:00 |
11 |
2021/2022 |
W |
Boisko Kije (Kije ) |
LIWNO ZABÓR |
5 |
2 |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
2022-05-29 |
12:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Masa Arena (Zabór, Sportowa 1) |
KLON BABIMOST |
8 |
2 |
TĘCZA KACZENICE |
2022-05-29 |
14:30 |
13 |
2021/2022 |
W |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
CZARNI PAŁCK |
5 |
2 |
KOMETA BUKÓW |
2022-05-29 |
15:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Boisko Pałck (Pałck 1) |
RAKOVIA RAKÓW |
1 |
4 |
KIJOWIANKA KIJE |
2022-05-29 |
15:00 |
13 |
2021/2022 |
W |
Rakovia (Raków 18) |
TĘCZA KACZENICE |
3 |
4 |
CZARNI PAŁCK |
2022-06-05 |
13:30 |
14 |
2021/2022 |
W |
Stadion wiejski (Kaczenice, Kożuchowska 1) |
KIJOWIANKA KIJE |
0 |
7 |
LIWNO ZABÓR |
2022-06-05 |
16:30 |
14 |
2021/2022 |
W |
Boisko Kije (Kije ) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
2 |
RAKOVIA RAKÓW |
2022-06-05 |
16:30 |
14 |
2021/2022 |
W |
Stadion Buków (Buków ) |
PIAST PARKOVIA II TRZEBIECHÓW |
1 |
11 |
KLON BABIMOST |
2022-06-05 |
16:30 |
14 |
2021/2022 |
W |
Boisko wiejskie (Głuchów 1) |