Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
POGOŃ SKWIERZYNA |
3 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-08-14 |
11:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
GKS BLEDZEW |
4 |
6 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-08-14 |
16:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
brak ( Zemsko 1 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
1 |
PIAST KARNIN |
2021-08-14 |
16:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
1 |
5 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-08-14 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
3 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-08-14 |
17:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2021-08-14 |
18:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
GKP PSZCZEW |
2 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-08-15 |
18:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
1 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2021-08-15 |
18:00 |
1 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
PIAST KARNIN |
0 |
8 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-08-21 |
14:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-08-21 |
15:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-08-21 |
15:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2021-08-21 |
15:30 |
2 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
4 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2021-08-21 |
16:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-08-21 |
18:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
TOROMA TORZYM |
3 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-08-21 |
18:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
8 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-08-22 |
11:00 |
2 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
6 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2021-08-28 |
11:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
GKS BLEDZEW |
1 |
4 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-08-28 |
14:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Zemsko 1 , 66-350 bledzew |
RADOWIAK DREZDENKO |
2 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-08-28 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
0 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-08-28 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2021-08-28 |
16:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
GKP PSZCZEW |
4 |
5 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-08-28 |
17:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
4 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-08-28 |
17:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
0 |
PIAST KARNIN |
2021-08-28 |
18:00 |
3 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
10 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-09-04 |
15:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
STAL SULĘCIN |
1 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-09-04 |
15:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
8 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-09-04 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2021-09-04 |
16:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-09-04 |
17:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Rudnica 1 , Rudnica |
TOROMA TORZYM |
1 |
0 |
PIAST KARNIN |
2021-09-04 |
17:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
1 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-09-05 |
11:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
1 |
3 |
GKP PSZCZEW |
2021-09-05 |
17:00 |
4 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
PIAST KARNIN |
0 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2021-09-11 |
14:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Łagodzińska 26 , 66-400 Gorzów Wielkopolski |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
1 |
4 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-09-11 |
15:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
GKS BLEDZEW |
2 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2021-09-11 |
16:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
brak ( Zemsko 1 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
4 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-09-11 |
16:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
GKP PSZCZEW |
1 |
3 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-09-11 |
17:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-09-11 |
17:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
WARTA SŁOŃSK |
8 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-09-11 |
17:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-09-12 |
12:00 |
5 |
2021/2022 |
J |
Szosowa 35 , 66-431 SANTOK |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
1 |
PIAST KARNIN |
2021-09-18 |
15:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
5 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-09-18 |
15:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
Kręta 1 , 66-446 Deszczno |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
8 |
3 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-09-18 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
TOROMA TORZYM |
0 |
5 |
STAL SULĘCIN |
2021-09-18 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2021-09-18 |
16:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
4 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-09-18 |
16:30 |
6 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
4 |
3 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-09-19 |
11:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKS BLEDZEW |
0 |
5 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-09-19 |
12:00 |
6 |
2021/2022 |
J |
brak ( Zemsko 1 ) |
PIAST KARNIN |
1 |
4 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-09-25 |
14:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
STAL SULĘCIN |
1 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-09-25 |
14:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
GKP PSZCZEW |
5 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2021-09-25 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
3 |
0 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-09-25 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2021-09-25 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
5 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-09-25 |
16:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
WARTA SŁOŃSK |
2 |
0 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-09-25 |
16:30 |
7 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-09-26 |
15:00 |
7 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-10-02 |
15:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
5 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2021-10-02 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
1 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2021-10-02 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
TOROMA TORZYM |
4 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-10-02 |
16:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
3 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-10-02 |
16:30 |
8 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
7 |
1 |
PIAST KARNIN |
2021-10-03 |
11:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKS BLEDZEW |
1 |
3 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-10-03 |
13:00 |
8 |
2021/2022 |
J |
brak ( Zemsko 1 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-10-03 |
16:30 |
8 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
PIAST KARNIN |
0 |
7 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-10-09 |
14:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
GKP PSZCZEW |
3 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2021-10-09 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
8 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-10-09 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
6 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2021-10-09 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
STAL SULĘCIN |
5 |
2 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-10-09 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
1 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-10-09 |
15:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
5 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-10-09 |
16:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
WARTA SŁOŃSK |
4 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-10-09 |
16:00 |
9 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
GKP PSZCZEW |
1 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-10-16 |
14:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-10-16 |
14:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-10-16 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2021-10-16 |
15:30 |
10 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
5 |
2 |
PIAST KARNIN |
2021-10-16 |
16:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
TOROMA TORZYM |
1 |
2 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-10-16 |
16:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
10 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-10-17 |
11:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKS BLEDZEW |
1 |
2 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-10-17 |
15:00 |
10 |
2021/2022 |
J |
brak (Zemsko 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-10-23 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
PIAST KARNIN |
4 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-10-23 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2021-10-23 |
14:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
6 |
1 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-10-23 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Mickiewicza 4 , 66-530 Drezdenko |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2021-10-23 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
STAL SULĘCIN |
2 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-10-23 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
WARTA SŁOŃSK |
5 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2021-10-23 |
15:00 |
11 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
5 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-10-23 |
15:30 |
11 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
GKP PSZCZEW |
0 |
5 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-10-30 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
TOROMA TORZYM |
3 |
0 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-10-30 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
3 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-10-30 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2021-10-30 |
14:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
1 |
6 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-10-30 |
14:30 |
12 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
4 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-10-30 |
15:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
0 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-10-30 |
15:30 |
12 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
GKS BLEDZEW |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2021-10-31 |
12:00 |
12 |
2021/2022 |
J |
brak ( Zemsko 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
15 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-11-06 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-11-06 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
PIAST KARNIN |
4 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-11-06 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
5 |
0 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-11-06 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2021-11-06 |
14:00 |
13 |
2021/2022 |
J |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
STAL SULĘCIN |
6 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2021-11-06 |
14:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
WARTA SŁOŃSK |
4 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2021-11-06 |
14:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
5 |
6 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-11-07 |
13:30 |
13 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKP PSZCZEW |
4 |
4 |
PIAST KARNIN |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
6 |
0 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
10 |
STAL SULĘCIN |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35) |
RADOWIAK DREZDENKO |
0 |
4 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
Sportowy 1 lok. 1, 66-530 Drezdenko |
TOROMA TORZYM |
0 |
3 |
SPARTAK DESZCZNO |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
5 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
4 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2021-11-13 |
14:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
GKS BLEDZEW |
6 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2021-11-14 |
11:00 |
14 |
2021/2022 |
J |
brak (Zemsko 1) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
3 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2021-11-20 |
11:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Mieczysława Mikuły 1 , 66-300 Międzyrzecz |
PIAST KARNIN |
3 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
6 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
2 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
STAL SULĘCIN |
0 |
4 |
GKP PSZCZEW |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
WARTA SŁOŃSK |
6 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2021-11-20 |
14:00 |
15 |
2021/2022 |
J |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-03-19 |
14:30 |
16 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2022-03-19 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
PIAST KARNIN |
0 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-03-19 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
STAL SULĘCIN |
0 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-03-19 |
15:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
9 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-03-19 |
15:30 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
WARTA SŁOŃSK |
1 |
1 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-03-19 |
15:30 |
16 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
TOROMA TORZYM |
2 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-03-19 |
16:00 |
16 |
2021/2022 |
W |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
11 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2022-03-20 |
14:30 |
16 |
2021/2022 |
W |
Żwirowa 3 , 66-400 Gorzów Wlkp. |
POGOŃ SKWIERZYNA |
1 |
2 |
PIAST KARNIN |
2022-03-26 |
14:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-03-26 |
14:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
GKP PSZCZEW |
0 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-03-26 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
2 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-03-26 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
2 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2022-03-26 |
15:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
WARTA SŁOŃSK |
2 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2022-03-26 |
15:30 |
17 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
GKS BLEDZEW |
0 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-03-27 |
12:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
brak ( Zemsko 1 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
4 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-03-27 |
16:00 |
17 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
PIAST KARNIN |
1 |
0 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-04-02 |
14:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Łagodzińska 26 , 66-400 Gorzów Wielkopolski |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
3 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-04-02 |
15:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
6 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-04-02 |
16:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
TOROMA TORZYM |
1 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-04-02 |
16:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2022-04-02 |
17:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-04-02 |
17:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
STAL SULĘCIN |
0 |
2 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-04-03 |
17:30 |
18 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
5 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2022-04-03 |
18:00 |
18 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKP PSZCZEW |
0 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-04-09 |
14:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
PIAST KARNIN |
5 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2022-04-09 |
14:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Łagodzińska 26 , 66-400 Gorzów Wielkopolski |
POGOŃ SKWIERZYNA |
4 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-04-09 |
14:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
WARTA SŁOŃSK |
0 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2022-04-09 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
8 |
3 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-04-09 |
16:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
6 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-04-09 |
17:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
GKS BLEDZEW |
4 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-04-10 |
12:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
brak ( Zemsko 1 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
0 |
1 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-04-10 |
14:00 |
19 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
1 |
2 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-04-16 |
14:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
1 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-04-16 |
14:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-04-16 |
14:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
3 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-04-16 |
15:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
2 |
1 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-04-16 |
15:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
STAL SULĘCIN |
2 |
1 |
PIAST KARNIN |
2022-04-16 |
15:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
TOROMA TORZYM |
5 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2022-04-16 |
16:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2022-04-16 |
17:00 |
20 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
PIAST KARNIN |
1 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-04-23 |
15:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski ( Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
0 |
1 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-04-23 |
16:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
WARTA SŁOŃSK |
1 |
4 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-04-23 |
16:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
4 |
1 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-04-23 |
17:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
STAL SULĘCIN |
1 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2022-04-23 |
18:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
GKP PSZCZEW |
3 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-04-24 |
14:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
3 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-04-24 |
14:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2022-04-24 |
17:00 |
21 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
TOROMA TORZYM |
1 |
4 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-04-30 |
14:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
2 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-04-30 |
14:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2022-04-30 |
15:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
3 |
6 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-04-30 |
15:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
5 |
0 |
PIAST KARNIN |
2022-04-30 |
16:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
Sportowy 1, Drezdenko |
GKS BLEDZEW |
3 |
4 |
GKP PSZCZEW |
2022-04-30 |
16:30 |
22 |
2021/2022 |
W |
brak (Zemsko 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-04-30 |
17:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
3 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-04-30 |
17:00 |
22 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
PIAST KARNIN |
5 |
0 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-05-03 |
11:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
GKP PSZCZEW |
3 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-05-03 |
16:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2022-05-03 |
16:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-05-03 |
16:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Sportowy 1 lok. 1, 66-530 Drezdenko |
WARTA SŁOŃSK |
2 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-05-03 |
16:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
11 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2022-05-03 |
16:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Sportowa 9 , 66-415 Różanki |
STAL SULĘCIN |
0 |
5 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-05-03 |
17:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
7 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-05-03 |
18:00 |
23 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
0 |
PIAST KARNIN |
2022-05-07 |
15:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
7 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-05-07 |
16:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
TOROMA TORZYM |
3 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2022-05-07 |
16:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
2 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-05-07 |
16:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-05-07 |
17:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
3 |
5 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-05-07 |
17:30 |
24 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
6 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2022-05-08 |
11:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKS BLEDZEW |
1 |
11 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-05-08 |
12:00 |
24 |
2021/2022 |
W |
brak ( Zemsko 1 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
4 |
3 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-05-14 |
15:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PIAST KARNIN |
3 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-05-14 |
15:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STAL SULĘCIN |
0 |
1 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-05-14 |
15:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
WARTA SŁOŃSK |
6 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-05-14 |
15:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2022-05-14 |
17:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-05-14 |
17:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
7 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2022-05-14 |
18:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
5 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2022-05-15 |
16:00 |
25 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
TOROMA TORZYM |
3 |
5 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-05-19 |
18:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Sportowa 9, Różanki |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2022-05-21 |
13:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
7 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-05-21 |
15:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
0 |
PIAST KARNIN |
2022-05-21 |
16:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
11 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-05-21 |
17:30 |
26 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35) |
GKS BLEDZEW |
0 |
15 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-05-22 |
12:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Zemsko 1 , 66-350 bledzew |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
1 |
3 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-05-22 |
14:30 |
26 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
GKP PSZCZEW |
0 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-05-22 |
15:00 |
26 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
PIAST KARNIN |
3 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2022-05-28 |
14:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
STAL SULĘCIN |
3 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-05-28 |
15:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga ( Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2 ) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-05-28 |
16:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne ( Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1 ) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-05-28 |
16:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku ( Słońsk, 3 Lutego 22 ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
2 |
2 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-05-28 |
17:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko ( Drezdenko, Sportowy 1 ) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
5 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2022-05-28 |
18:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie ( Skwierzyna, Sportowa 1 ) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
0 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2022-05-29 |
11:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA ( Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3 ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
6 |
0 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-05-29 |
16:00 |
27 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego ( Drezdenko, Mickiewicza 4 ) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2 |
3 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-06-04 |
14:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki ( Różanki, Sportowa 9 ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-06-04 |
15:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo ( Maszewo, Kręta 1 ) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
12 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-06-04 |
17:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Rudnica 1 ) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
4 |
PIAST KARNIN |
2022-06-04 |
17:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE ( Lipki Wielkie, Szosowa 35 ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-06-04 |
17:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
BOISKO ( Lubiechnia Wielka 1 ) |
TOROMA TORZYM |
1 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-06-04 |
18:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
STADION ( Torzym, Jeziorna 1 ) |
GKS BLEDZEW |
2 |
4 |
STAL SULĘCIN |
2022-06-05 |
12:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
brak ( Zemsko 1 ) |
GKP PSZCZEW |
1 |
8 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-06-05 |
16:00 |
28 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe ( Pszczew, Międzyrzecka ) |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
3 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2022-06-11 |
16:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
3 |
GKS BLEDZEW |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski - boisko naturalne (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PIAST KARNIN |
4 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
3 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
STAL SULĘCIN |
5 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Stadion Miejski im. Stanisława Ożoga (Sulęcin, Stanisława Moniuszki 2) |
WARTA SŁOŃSK |
5 |
0 |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
Stadion w Słońsku (Słońsk, 3 Lutego 22) |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
6 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2022-06-11 |
18:00 |
29 |
2021/2022 |
W |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2022-06-18 |
15:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
KS Radowiak Drezdenko (Drezdenko, Sportowy 1) |
GKP PSZCZEW |
5 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka) |
GKS BLEDZEW |
2 |
4 |
LUBUSZANIN DREZDENKO |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
brak (Zemsko 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
2 |
SPARTAK DESZCZNO |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
BOISKO L.K.S. POLONIA LIPKIWIELKIE (Lipki Wielkie, Szosowa 35) |
TOROMA TORZYM |
1 |
6 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
WKS RÓŻA RÓŻANKI |
0 |
0 |
PIAST KARNIN |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
WKS "Róża" Różanki (Różanki, Sportowa 9) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
0 |
WARTA II GORZÓW WLKP. |
2022-06-18 |
18:00 |
30 |
2021/2022 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |