Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
8 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2021-05-01 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
7 |
1 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2021-05-01 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Ciborzu (Cibórz 34A) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-05-01 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie Zorza Mostki (Mostki 86) |
LECH SULECHÓW |
3 |
15 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-05 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
8 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-08 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Sulechowska 1, Kargowa |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-05-08 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
3 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-08 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
4 |
0 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-05-08 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 ) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
5 |
0 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2021-05-12 |
17:30 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SCHNUG CHOCIULE |
4 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-05-15 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
9 |
0 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-05-15 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Ciborzu (Cibórz 34A) |
LECH SULECHÓW |
0 |
23 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2021-05-17 |
18:00 |
3 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
2 |
1 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2021-05-22 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
4 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-05-22 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
3 |
1 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-22 |
14:00 |
4 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku ( Zbąszynek, Sportowa 2 ) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-05-26 |
17:30 |
4 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie Zorza Mostki (Mostki 86) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
3 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-05-29 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Ciborzu (Cibórz 34A) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
6 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-05-29 |
13:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 ) |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
0 |
9 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2021-05-29 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
5 |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-06-04 |
18:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
3 |
0 |
LECH SULECHÓW |
2021-06-05 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Cibórz 34A , 66-230 Skąpe |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
0 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2021-06-05 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie Zorza Mostki (Mostki 86) |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
8 |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
2021-06-05 |
14:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
LECH SULECHÓW |
1 |
10 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-06-07 |
18:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
3 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2021-06-12 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
6 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-06-12 |
11:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Kargowa, Sulechowska 1) |
ZAP JUNIOR ZBĄSZYNEK |
7 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-06-15 |
18:30 |
7 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LECH SULECHÓW |
2 |
4 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-06-16 |
18:00 |
7 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |