Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
9 |
1 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-08-28 |
19:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
4 |
1 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-02 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
14 |
UKS Victoria Jasień |
2020-09-02 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego |
SPARTA GRABIK |
13 |
2 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-04 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
1 |
11 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-09-04 |
19:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2 |
4 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-05 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
BUDOWLANI II LUBSKO |
13 |
1 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-09-08 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
UNIA KUNICE ŻARY |
7 |
6 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-09-09 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego |
UKS Victoria Jasień |
4 |
5 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-09 |
19:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
6 |
9 |
UKS Victoria Jasień |
2020-09-11 |
19:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
7 |
3 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-13 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
5 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-09-13 |
14:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
SPARTA GRABIK |
8 |
2 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-09-16 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
UKS Victoria Jasień |
15 |
8 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-09-16 |
18:30 |
6 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
6 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-17 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego 9 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
14 |
UKS Victoria Jasień |
2020-09-19 |
12:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2 |
11 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-19 |
14:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
BUDOWLANI II LUBSKO |
6 |
4 |
UKS Victoria Jasień |
2020-09-23 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
5 |
7 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-09-23 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
8 |
3 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-25 |
17:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
UKS Victoria Jasień |
14 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-25 |
19:30 |
9 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
14 |
0 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-28 |
16:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2 |
13 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-28 |
17:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
UNIA KUNICE ŻARY |
1 |
12 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-30 |
17:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego 9 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
14 |
1 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-10-01 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-10-02 |
19:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
SPARTA GRABIK |
3 |
5 |
UKS Victoria Jasień |
2020-10-03 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
1 |
6 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-10-04 |
11:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
BUDOWLANI II LUBSKO |
18 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-07 |
16:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Orlik przy SP 1 (Lubsko, Strzelecka 1) |
UKS Victoria Jasień |
11 |
0 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-10-07 |
18:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
UNIA KUNICE ŻARY |
5 |
8 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-10-07 |
18:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego 9 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
4 |
7 |
SPARTA GRABIK |
2020-10-09 |
19:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Orlik Lubsko (Lubsko, Strzelecka 12) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
6 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-10-10 |
11:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
1 |
16 |
UKS Victoria Jasień |
2020-10-10 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Żary, Ignacego Paderewskiego |
SPARTA GRABIK |
1 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-10-12 |
17:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
SPARTA GRABIK |
3 |
0 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-14 |
16:30 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
UKS Victoria Jasień |
6 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-10-16 |
18:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
UNIA KUNICE ŻARY |
0 |
13 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-10-17 |
10:30 |
14 |
2020/2021 |
J |
Żary, gen. Sikorskiego 9 |
SPARTA GRABIK |
13 |
2 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-10-17 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
4 |
0 |
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
2020-10-21 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
UKS Victoria Jasień |
6 |
3 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-10-21 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Jasień, Konopnickiej 10 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
5 |
1 |
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
2020-10-28 |
16:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sieniawa Żarska (Sieniawa Żarska 47A) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
13 |
2020/2021 |
J |
|
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
6 |
2020/2021 |
J |
|
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
4 |
2020/2021 |
J |
|
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
11 |
2020/2021 |
J |
|
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
9 |
2020/2021 |
J |
|
FUNDACJA MŁODY TALENT ŻARY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
2 |
2020/2021 |
J |
|
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
7 |
2020/2021 |
J |
|
MUKS HAT-TRICK II LUBSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
14 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA GRABIK |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
12 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTA GRABIK |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
5 |
2020/2021 |
J |
|
UKS Victoria Jasień |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
10 |
2020/2021 |
J |
|
UKS Victoria Jasień |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|
UNIA KUNICE ŻARY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
1 |
2020/2021 |
J |
|
UNIA KUNICE ŻARY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
8 |
2020/2021 |
J |
|