Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
POGOŃ SKWIERZYNA |
5 |
9 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2020-09-05 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-05 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
WARTA IV GORZÓW |
14 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-09-05 |
11:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
6 |
5 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2020-09-12 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2020-09-12 |
11:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
|
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-19 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
|
POGOŃ SKWIERZYNA |
16 |
6 |
WARTA IV GORZÓW |
2020-09-19 |
11:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
WARTA IV GORZÓW |
5 |
6 |
SPARTAK DESZCZNO |
2020-09-23 |
18:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
WARTA IV GORZÓW |
3 |
11 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2020-09-26 |
11:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
WARTA ARENA (Gorzów Wielkopolski, Żwirowa 3) |
SPARTAK DESZCZNO |
9 |
13 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2020-09-27 |
14:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-27 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTAK DESZCZNO |
9 |
6 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-09-30 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
7 |
8 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-10-03 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
7 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2020-10-03 |
12:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
WARTA IV GORZÓW |
2020-10-03 |
b/d |
5 |
2020/2021 |
J |
|
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
7 |
7 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2020-10-10 |
11:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTAK DESZCZNO |
2020-10-10 |
b/d |
6 |
2020/2021 |
J |
|
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
24 |
3 |
WARTA IV GORZÓW |
2020-10-11 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
3 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-10-17 |
12:30 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-17 |
b/d |
7 |
2020/2021 |
J |
|
SPARTAK DESZCZNO |
7 |
5 |
WARTA IV GORZÓW |
2020-10-18 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
WARTA IV GORZÓW |
2 |
12 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2020-10-24 |
11:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2020-10-24 |
b/d |
8 |
2020/2021 |
J |
|
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
11 |
6 |
SPARTAK DESZCZNO |
2020-10-25 |
12:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
SPARTAK DESZCZNO |
6 |
2 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2020-10-30 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
11 |
5 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2020-10-31 |
11:30 |
10 |
2020/2021 |
J |
Błękitni Dobiegniew (Dobiegniew, Leśna 2) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
4 |
2 |
WARTA IV GORZÓW |
2020-11-07 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
POGOŃ SKWIERZYNA |
12 |
6 |
SPARTAK DESZCZNO |
2020-11-07 |
11:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skwierzynie (Skwierzyna, Sportowa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2020-11-07 |
b/d |
9 |
2020/2021 |
J |
|
WARTA IV GORZÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-11-14 |
b/d |
10 |
2020/2021 |
J |
|