Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
KLON BABIMOST |
3 |
1 |
CARGOVIA KARGOWA |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
1 |
IKAR ZAWADA |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
KS RADOSZYN |
0 |
2 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
., Rzeczyca |
METEOR JORDANOWO |
1 |
7 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
0 |
6 |
LECH SULECHÓW |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
NAFTA RYBAKI |
1 |
3 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
ODRA GLIŃSK |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ KALSK |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
POLONIA NOWE KRAMSKO |
1 |
3 |
OBRA TRZCIEL |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski (Kolesin 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
4 |
3 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
0 |
4 |
BÓBR BOBROWICE |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
4 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
., Wilkowo |
STAL JASIEŃ |
6 |
3 |
SPARTAK BUDACHÓW |
2020-08-12 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
LIWNO ZABÓR |
1 |
4 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2020-08-12 |
17:30 |
1 |
2020/2021 |
J |
Płoty, Sportowa 1 |
AMATOR BOBROWNIKI |
4 |
1 |
PIAST PARKOVIA I TRZEBIECHÓW |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko K.S.Amator (Bobrowniki, Lipowa 2) |
BŁĘKITNI II LUBIĘCIN |
0 |
9 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
ISKRA JABŁONIEC |
2 |
1 |
KWISA TRZEBÓW |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
KS HUSARIA NIEGOSŁAWICE |
0 |
8 |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Niegosławice (Niegosławice 1) |
MKS II NOWE MIASTECZKO |
1 |
5 |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
NYSA TRZEBIEL |
2 |
7 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Nysa Trzebiel (Trzebiel, Tuplicka 1) |
ODRA RADNICA |
0 |
7 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Dychów |
POLESIE BIAŁKÓW |
0 |
4 |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
RAPTUS DZIKOWICE |
2 |
2 |
ISKRA MAŁOMICE |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
WKS ŁAZ |
1 |
3 |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Łaz (Łaz 1) |
ZIELONI ŁAGÓW |
0 |
14 |
KP ŚWIDNICA |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Łagów (Łagów 1) |
ZORZA NOWE ŻABNO |
0 |
5 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-08-19 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Nowe Żabno (Nowe Żabno 1A) |
BESKID BOŻNÓW |
3 |
3 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2020-08-19 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Bożnów (Bożnów 1) |
VICTORIA SIECIEBORZYCE |
2 |
6 |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
2020-08-19 |
18:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko Siecieborzyce (Siecieborzyce 1) |
POGOŃ II PRZYBORÓW |
0 |
3 |
ODRA KLENICA |
2020-09-02 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
AMATOR BOBROWNIKI |
1 |
4 |
ODRA KLENICA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko K.S.Amator (Bobrowniki, Lipowa 2) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
5 |
SPARTA GRABIK |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
4 |
2 |
DAR-BOL ALFA JAROMIROWICE |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
2 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
3 |
LZS KADO GÓRZYN |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
3 |
0 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
ISKRA JABŁONIEC |
0 |
1 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
KP ISKRA JABŁONIEC (Jabłoniec 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
KLON BABIMOST |
1 |
5 |
ZORZA OCHLA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Klon Babimost (Babimost, Żwirki i Wigury 10A) |
KOMETA BUKÓW |
2 |
4 |
KP ŚWIDNICA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Buków (Buków) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
0 |
9 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
KS RADOSZYN |
0 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
LZS CUPRUM CZCIRADZ |
0 |
1 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Czciradz Arena (Czciradz) |
ŁUŻYCZANKA LIPINKI ŁUŻYCKIE |
3 |
5 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Lipinki Łużyckie (Lipinki Łużyckie, Główna 31) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
3 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
OBRA TRZCIEL |
0 |
4 |
LECH SULECHÓW |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
5 |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
4 |
1 |
MIESZKO KONOTOP |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
6 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
RAPTUS DZIKOWICE |
0 |
9 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Dzikowice (Dzikowice 1) |
SOKÓŁ KALSK |
0 |
3 |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
1 |
0 |
BUDOWLANI LUBSKO |
2020-09-09 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
b/d |
b/d |
|
2020-09-09 |
b/d |
2 |
2020/2021 |
J |
|
STAL JASIEŃ |
0 |
8 |
PROMIEŃ ŻARY |
2020-09-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stal Jasień (Jasień, Żarska 48) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
1 |
DELTA SIENIAWA ŻARSKA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
7 |
1 |
ODRA KLENICA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
BÓBR BOBROWICE |
1 |
1 |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
DRZONKOWIANKA PKM ZACHÓD RACULA |
1 |
4 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra) |
FADOM NOWOGRÓD BOBRZ. |
2 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
KP ŚWIDNICA |
0 |
10 |
ODRA NIETKÓW |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Świdnica Stadion (Świdnica, Sportowa 1) |
LZS KADO GÓRZYN |
2 |
1 |
PIAST IŁOWA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
MKS I NOWE MIASTECZKO |
0 |
2 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
PIAST INEX CZERWIEŃSK |
0 |
1 |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski im. Romana Winnickiego (Czerwieńsk, Kwiatowa 8a) |
PROMIEŃ ŻARY |
1 |
2 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
KS Promień Żary (Żary, Zwycięzców 38) |
SPARTA GRABIK |
1 |
8 |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Wiejski w Grabiku (Grabik 102a) |
TĘCZA HOMANIT KROSNO ODRZAŃSKIE |
0 |
8 |
CARINA GUBIN |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
OSiR Krosno Odrz (Krosno Odrzańskie, Pocztowa 27) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
0 |
MKS CZARNI ŻAGAŃ 1957 |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Miejskie - Kunice Żarskie (Żary, Aleja Wojska Polskiego 56) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
3 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZORZA OCHLA |
0 |
6 |
ARKA NOWA SÓL |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Zorza Ochla (Ochla, Zielonogórska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
3 |
LECHIA II ZIELONA GÓRA |
2020-09-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
0 |
ŁKS ŁĘKNICA |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BŁĘKITNI I LUBIĘCIN |
0 |
2 |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
1 |
6 |
CARINA GUBIN |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
9 |
LECH SULECHÓW |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
LZS KADO GÓRZYN |
0 |
4 |
LECHIA II ZIELONA GÓRA |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion w Górzynie (Górzyn 24A) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
1 |
ODRA NIETKÓW |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
0 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ ŚWIEBODZIN |
1 |
2 |
ARKA NOWA SÓL |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
SPROTAVIA SZPROTAWA |
0 |
3 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
SPROTAVIA Szprotawa (Szprotawa, Sobieskiego 68) |
START ZIEL-BRUK PŁOTY |
0 |
4 |
UNIA KUNICE ŻARY |
2020-10-07 |
15:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
CARINA GUBIN |
3 |
0 |
ILANKA RZEPIN |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
LECHIA II ZIELONA GÓRA |
1 |
4 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion MOSiR Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
1 |
LECH SULECHÓW |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
5 |
ARKA NOWA SÓL |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
PIAST KARNIN |
3 |
3 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Gorzów Wielkopolski, Łagodzińska 26) |
UNIA KUNICE ŻARY |
3 |
4 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
ul. Sportowa 48, Lubsko |
ZAP SYRENA ZBĄSZYNEK |
1 |
4 |
POLONIA SŁUBICE |
2021-04-14 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
0 |
3 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2021-04-21 |
17:00 |
5 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
CARINA GUBIN |
4 |
0 |
POGOŃ SKWIERZYNA |
2021-04-21 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
POLONIA SŁUBICE |
4 |
0 |
ARKA NOWA SÓL |
2021-04-21 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW WLKP. |
0 |
2 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2021-04-21 |
17:00 |
6 |
2020/2021 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
0 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2021-05-05 |
17:30 |
6 |
2020/2021 |
W |
Odra Bytom Odrzański (Bytom Odrzański, Sportowa 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
1 |
2 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2021-05-12 |
17:30 |
7 |
2020/2021 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
POLONIA SŁUBICE |
1 |
2 |
CARINA GUBIN |
2021-05-12 |
17:30 |
7 |
2020/2021 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
CARINA GUBIN |
1 |
1 |
KS LECHIA ZIELONA GÓRA |
2021-06-03 |
17:00 |
8 |
2020/2021 |
W |
Międzyrzecz 19 |
|
b/d |
b/d |
DĄB SŁAWA-PRZYBYSZÓW |
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|
|
b/d |
b/d |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
1 |
2020/2021 |
J |
|
|
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|
LECH SULECHÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2020/2021 |
J |
|