Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
METEOR JORDANOWO |
2 |
4 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2020-08-23 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
4 |
0 |
KS RADOSZYN |
2020-08-23 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Radoszyn |
ODRA GLIŃSK |
3 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2020-08-23 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
10 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2020-08-23 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
5 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2020-08-23 |
13:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
10 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2020-08-29 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2020-08-29 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
KS RADOSZYN |
3 |
3 |
METEOR JORDANOWO |
2020-08-30 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2 |
7 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2020-08-30 |
16:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
1 |
KS RADOSZYN |
2020-09-06 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
10 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2020-09-06 |
13:30 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
METEOR JORDANOWO |
7 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2020-09-06 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ODRA GLIŃSK |
3 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2020-09-06 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
3 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2020-09-06 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
4 |
4 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2020-09-12 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2020-09-12 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
5 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2020-09-13 |
13:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
0 |
KS RADOSZYN |
2020-09-13 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
CHROBRY BRÓJCE |
4 |
3 |
METEOR JORDANOWO |
2020-09-13 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
LUBUSZE RUSINÓW |
4 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2020-09-20 |
12:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
Glińsk |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
ISKRA ŁAGÓW |
2020-09-20 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
METEOR JORDANOWO |
7 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2020-09-20 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
9 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2020-09-20 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA GLIŃSK |
1 |
4 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2020-09-20 |
15:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
5 |
3 |
ISKRA ŁAGÓW |
2020-09-26 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
1 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2020-09-26 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
CHROBRY BRÓJCE |
7 |
2 |
KS RADOSZYN |
2020-09-27 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ODRA GLIŃSK |
0 |
1 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2020-09-27 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
1 |
8 |
METEOR JORDANOWO |
2020-09-27 |
15:45 |
6 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
METEOR JORDANOWO |
2 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2020-10-03 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
3 |
CHROBRY BRÓJCE |
2020-10-04 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
KS RADOSZYN |
0 |
4 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2020-10-04 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2020-10-04 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Glińsk |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
4 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2020-10-04 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
9 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2020-10-10 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2020-10-10 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ODRA GLIŃSK |
4 |
1 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2020-10-11 |
13:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2020-10-11 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Jordanowo |
RADOŚĆ STAROPOLE |
5 |
0 |
KS RADOSZYN |
2020-10-11 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Staropole (Staropole .) |
LUBUSZE RUSINÓW |
2 |
5 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2020-10-17 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2020-10-18 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
5 |
4 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2020-10-18 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
KS RADOSZYN |
3 |
1 |
ODRA GLIŃSK |
2020-10-18 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
METEOR JORDANOWO |
5 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2020-10-24 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
6 |
3 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2020-10-25 |
14:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Sieniawa (Sieniawa .) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-04-24 |
16:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
3 |
4 |
METEOR JORDANOWO |
2021-04-25 |
14:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Jordanowo |
CHROBRY BRÓJCE |
0 |
17 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-04-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Myszęcin , 66-220 Szczaniec |
KS RADOSZYN |
2 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-04-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2021-04-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
LUBUSZE RUSINÓW |
3 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-05-02 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko Rusinów ( Rusinów 1 ) |
METEOR JORDANOWO |
5 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-05-02 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny ( Jordanowo 1 ) |
KS RADOSZYN |
0 |
2 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-05-02 |
16:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
9 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-05-02 |
16:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA GLIŃSK |
4 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-05-02 |
16:00 |
13 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
1 |
2 |
ODRA GLIŃSK |
2021-05-08 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
4 |
KS RADOSZYN |
2021-05-09 |
14:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Radoszyn |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
11 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-05-09 |
16:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
5 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-09 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
Staropole (Staropole .) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
8 |
METEOR JORDANOWO |
2021-05-09 |
17:00 |
14 |
2020/2021 |
W |
OSiR w Świebodzinie (Świebodzin ) |
METEOR JORDANOWO |
4 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-05-16 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny ( Jordanowo 1 ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
14 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-05-16 |
14:30 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
5 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-05-16 |
17:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa |
KS RADOSZYN |
2 |
1 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-05-16 |
17:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
1 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2021-05-16 |
17:00 |
15 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
0 |
3 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-22 |
17:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
0 |
11 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-05-22 |
17:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Staropole (Staropole .) |
CHROBRY BRÓJCE |
3 |
1 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-05-23 |
17:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Brójce 1 , Brójce |
ODRA GLIŃSK |
2 |
1 |
METEOR JORDANOWO |
2021-05-23 |
17:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
0 |
8 |
KS RADOSZYN |
2021-05-23 |
17:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
LUBUSZE RUSINÓW |
5 |
0 |
METEOR JORDANOWO |
2021-05-29 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin ( Świebodzin 1 ) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
7 |
1 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-05-29 |
17:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe ( Lubinicko 54 ) |
CHROBRY BRÓJCE |
8 |
1 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-05-30 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
0 |
3 |
ODRA GLIŃSK |
2021-05-30 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
Boisko gminne (Łagów, Sulęcińska 1) |
KS RADOSZYN |
0 |
8 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-05-30 |
16:00 |
10 |
2020/2021 |
W |
gen. Sikorskiego 25, Świebodzin |
LUBUSZE RUSINÓW |
1 |
0 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-06-06 |
12:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin ( Świebodzin 1 ) |
METEOR JORDANOWO |
7 |
2 |
KS RADOSZYN |
2021-06-06 |
14:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny ( Jordanowo 1 ) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-06-06 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Staropole (Staropole .) |
ODRA GLIŃSK |
3 |
0 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-06-06 |
15:30 |
11 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
9 |
4 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-06-06 |
16:00 |
11 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski ( Świebodzin, gen. Sikorskiego 25 ) |
CHROBRY BRÓJCE |
1 |
3 |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
2021-06-13 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko Brójce (Brójce 1) |
ISKRA ŁAGÓW |
4 |
3 |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
2021-06-13 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Sieniawa |
KS RADOSZYN |
3 |
0 |
RADOŚĆ STAROPOLE |
2021-06-13 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Radoszyn ) |
LUBUSZE RUSINÓW |
5 |
0 |
ODRA GLIŃSK |
2021-06-13 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski Świebodzin (Świebodzin 1) |
METEOR JORDANOWO |
3 |
2 |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
2021-06-13 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Jordanowo 1) |
BŁYSKAWICA LUBINICKO |
3 |
2 |
METEOR JORDANOWO |
2021-06-20 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko sportowe (Lubinicko 54) |
MTS POGOŃ II ŚWIEBODZIN |
3 |
2 |
LUBUSZE RUSINÓW |
2021-06-20 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ODRA GLIŃSK |
10 |
0 |
KS RADOSZYN |
2021-06-20 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Glińsk 1) |
RADOŚĆ STAROPOLE |
6 |
2 |
ISKRA ŁAGÓW |
2021-06-20 |
14:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Staropole (Staropole .) |
SOKÓŁ ROZŁOGI |
1 |
2 |
CHROBRY BRÓJCE |
2021-06-20 |
15:30 |
18 |
2020/2021 |
W |
Sokół Rozłogi ( Rozłogi 16 ) |