Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
OBRA TRZCIEL |
1 |
2 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
5 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
ZRYW RZECZYCA |
5 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2020-08-08 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
SPARTA NIETKOWICE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-09 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
|
VICTORIA SZCZANIEC |
0 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-08-09 |
16:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
0 |
3 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-08-09 |
17:00 |
1 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
2 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-08-15 |
16:30 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
5 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZRYW RZECZYCA |
6 |
3 |
OBRA TRZCIEL |
2020-08-15 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
6 |
0 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-08-16 |
15:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BIZON WILKOWO |
3 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
4 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-08-16 |
17:00 |
2 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
6 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-08-23 |
13:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
VICTORIA SZCZANIEC |
5 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-08-23 |
16:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
OBRA TRZCIEL |
7 |
2 |
BIZON WILKOWO |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Radoszyn |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
|
SOKÓŁ KALSK |
1 |
4 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
SPARTA NIETKOWICE |
8 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-08-23 |
17:00 |
3 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
OBRA TRZCIEL |
4 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-08-29 |
16:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
MEDYK I CIBÓRZ |
4 |
0 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
|
ZRYW RZECZYCA |
6 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-08-29 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
6 |
0 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-08-30 |
15:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-08-30 |
16:30 |
4 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
5 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-08-30 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
4 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-08-30 |
17:00 |
4 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-09-05 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Radoszyn |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2020-09-06 |
11:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4 |
6 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-09-06 |
13:30 |
5 |
2020/2021 |
J |
Babimost, Żwirki i Wigury 10 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
5 |
1 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
0 |
5 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
4 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
4 |
OBRA TRZCIEL |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-06 |
16:00 |
5 |
2020/2021 |
J |
|
MEDYK I CIBÓRZ |
1 |
4 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Kalsk . |
ZRYW RZECZYCA |
8 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-09-12 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
5 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-09-13 |
15:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BIZON WILKOWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
|
DELTA SMARDZEWO |
0 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-09-13 |
16:00 |
6 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-09-19 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-09-20 |
12:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-09-20 |
15:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
2 |
OBRA TRZCIEL |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
6 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-09-20 |
16:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
4 |
BIZON WILKOWO |
2020-09-20 |
17:00 |
7 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
9 |
2 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
ZRYW RZECZYCA |
1 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-09-26 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
1 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-09-27 |
15:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BIZON WILKOWO |
7 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
4 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
3 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-09-27 |
16:00 |
8 |
2020/2021 |
J |
|
MEDYK I CIBÓRZ |
6 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2020-10-03 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
6 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-10-04 |
14:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
4 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-10-04 |
15:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-10-04 |
16:00 |
9 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
5 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ZRYW RZECZYCA |
4 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-10-10 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BIZON WILKOWO |
2 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
SOKÓŁ KALSK |
2 |
5 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Kalsk . |
VICTORIA SZCZANIEC |
7 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
8 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-10-11 |
15:00 |
10 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZRYW RZECZYCA |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-10-17 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2 |
7 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-10-18 |
13:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Żwirki i Wigury 10, Babimost |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
8 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
10 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
6 |
1 |
OBRA TRZCIEL |
2020-10-18 |
15:00 |
11 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
OBRA TRZCIEL |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
|
SOKÓŁ KALSK |
2 |
4 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-10-24 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BIZON WILKOWO |
6 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-10-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-10-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-10-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
3 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-10-25 |
15:00 |
12 |
2020/2021 |
J |
Stadion Miejski (Świebodzin, gen. Sikorskiego 25) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ KALSK |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-11-07 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
7 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2020-11-07 |
14:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
DELTA SMARDZEWO |
2 |
7 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
8 |
5 |
BIZON WILKOWO |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
6 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
8 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-11-08 |
13:00 |
13 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
BIZON WILKOWO |
1 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
OBRA TRZCIEL |
5 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
., Kalsk |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
|
ZRYW RZECZYCA |
5 |
0 |
DELTA SMARDZEWO |
2020-11-11 |
13:00 |
14 |
2020/2021 |
J |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
VICTORIA SZCZANIEC |
2020-11-14 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
|
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2020-11-14 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2020-11-14 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
4 |
4 |
SPARTA NIETKOWICE |
2020-11-14 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2 |
0 |
ZRYW RZECZYCA |
2020-11-15 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2020-11-15 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
4 |
SOKÓŁ KALSK |
2020-11-15 |
13:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
DELTA SMARDZEWO |
1 |
2 |
OBRA TRZCIEL |
2020-11-15 |
14:00 |
15 |
2020/2021 |
J |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
5 |
1 |
OBRA TRZCIEL |
2021-03-13 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
1 |
8 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-03-13 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
1 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-03-13 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-03-13 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-03-13 |
b/d |
16 |
2020/2021 |
W |
|
BIZON WILKOWO |
2 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-03-14 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo ( Wilkowo 82 ) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-03-14 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
7 |
1 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-03-14 |
15:00 |
16 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-03-20 |
b/d |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-03-21 |
14:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-03-27 |
15:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-03-27 |
b/d |
18 |
2020/2021 |
W |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-03 |
15:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
|
SCHNUG CHOCIULE |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-04-03 |
b/d |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-04-10 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-04-10 |
b/d |
20 |
2020/2021 |
W |
|
SCHNUG CHOCIULE |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-04-17 |
16:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BIZON WILKOWO |
2021-04-17 |
b/d |
21 |
2020/2021 |
W |
|
OBRA TRZCIEL |
0 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-04-24 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Poznańska 10 , 66-320 Trzciel |
SOKÓŁ KALSK |
1 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-04-24 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-04-24 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
|
ZRYW RZECZYCA |
3 |
0 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-04-24 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
MEDYK I CIBÓRZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-04-24 |
b/d |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
9 |
2 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-04-25 |
15:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-04-25 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo ( Wilkowo 82 ) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-04-25 |
16:00 |
22 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
OBRA TRZCIEL |
2 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SCHNUG CHOCIULE |
0 |
7 |
BIZON WILKOWO |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
1 |
3 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SOKÓŁ KALSK |
0 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
0 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
4 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-04-28 |
18:00 |
17 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
SPARTA NIETKOWICE |
6 |
0 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-05-01 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-05-01 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
MEDYK I CIBÓRZ |
8 |
1 |
BIZON WILKOWO |
2021-05-01 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-05-01 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
5 |
1 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-05-01 |
17:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-01 |
b/d |
23 |
2020/2021 |
W |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
1 |
6 |
OBRA TRZCIEL |
2021-05-02 |
15:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
3 |
5 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-05-02 |
16:00 |
23 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
1 |
1 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-05-08 |
15:30 |
24 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
OBRA TRZCIEL |
1 |
4 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-05-08 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
4 |
3 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-05-08 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
2 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-08 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-05-08 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
|
ZRYW RZECZYCA |
5 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-05-08 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
DELTA SMARDZEWO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-05-08 |
b/d |
24 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
BIZON WILKOWO |
1 |
9 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-05-09 |
17:00 |
24 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo ( Wilkowo 82 ) |
MEDYK I CIBÓRZ |
3 |
6 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-05-15 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2021-05-15 |
17:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-05-15 |
b/d |
25 |
2020/2021 |
W |
|
SCHNUG CHOCIULE |
2 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2021-05-16 |
14:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Chociule 1 , 66-200 Świebodzin |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
4 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-05-16 |
15:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-05-16 |
16:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
6 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-05-16 |
16:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
0 |
2 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-05-16 |
16:00 |
25 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
BIZON WILKOWO |
1 |
6 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-19 |
17:30 |
26 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-19 |
17:30 |
26 |
2020/2021 |
W |
|
VICTORIA SZCZANIEC |
2 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-05-19 |
17:30 |
26 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
1 |
5 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-05-19 |
17:30 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
4 |
1 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-05-19 |
18:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
OBRA TRZCIEL |
0 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-05-19 |
18:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-05-19 |
18:00 |
26 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
ZRYW RZECZYCA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-05-19 |
b/d |
26 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
SCHNUG CHOCIULE |
5 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-05-22 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-05-22 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
OBRA TRZCIEL |
2021-05-22 |
b/d |
27 |
2020/2021 |
W |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-05-23 |
15:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
4 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-05-23 |
16:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
6 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-05-23 |
16:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
DELTA SMARDZEWO |
4 |
3 |
BIZON WILKOWO |
2021-05-23 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo ( Smardzewo 1 ) |
MEDYK I CIBÓRZ |
0 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-05-23 |
17:00 |
27 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
5 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-05-29 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
5 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-05-29 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZRYW RZECZYCA |
8 |
0 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-05-29 |
17:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
ZRYW RZECZYCA |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-05-29 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
|
SOKÓŁ KALSK |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-05-29 |
b/d |
28 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
6 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-05-30 |
16:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
OBRA TRZCIEL |
2 |
6 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-05-30 |
16:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 ( Trzciel, Poznańska 10 ) |
SPARTA NIETKOWICE |
3 |
0 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-05-30 |
16:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice ( Nietkowice 1 ) |
BIZON WILKOWO |
1 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-05-30 |
17:00 |
28 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo ( Wilkowo 82 ) |
BIZON WILKOWO |
1 |
5 |
OBRA TRZCIEL |
2021-06-03 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
8 |
0 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-06-03 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
3 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-06-03 |
16:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
1 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-06-03 |
18:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
0 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-06-03 |
18:00 |
18 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-06-05 |
b/d |
29 |
2020/2021 |
W |
|
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
4 |
4 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
1 |
OBRA TRZCIEL |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko w Kalsku (Kalsk 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
2 |
3 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
3 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
0 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
OBRA TRZCIEL |
2021-06-06 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
|
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
6 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2021-06-06 |
17:00 |
19 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
BIZON WILKOWO |
2 |
3 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
5 |
0 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DELTA SMARDZEWO |
3 |
4 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
4 |
1 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
OBRA TRZCIEL |
0 |
5 |
ZENIT ŁUGÓW |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ZRYW RZECZYCA |
2 |
1 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-06-12 |
16:00 |
20 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
VICTORIA SZCZANIEC |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
2021-06-12 |
b/d |
30 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
SOKÓŁ KALSK |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA - drużyna wycofana, walkower |
2021-06-13 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
|
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0 |
4 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Podmokle Wielkie brak , 66-110 Podmokle Wielkie |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2 |
1 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
3 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
VICTORIA SZCZANIEC |
3 |
0 |
OBRA TRZCIEL |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny w Szczańcu (Szczaniec, Sportowa 1) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
2 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
6 |
0 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-06-16 |
18:00 |
21 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 (Mostki 1) |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
3 |
2 |
VICTORIA SZCZANIEC |
2021-06-20 |
16:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stadion Formacja Port 2000 ( Mostki 1 ) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
3 |
0 |
BIZON WILKOWO |
2021-06-20 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Ołobok Boisko Wiejskie (Ołobok, Krośnieńska 1) |
DELTA SMARDZEWO |
6 |
1 |
ZRYW RZECZYCA |
2021-06-20 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Boisko Smardzewo (Smardzewo 1) |
MEDYK I CIBÓRZ |
0 |
5 |
SOKÓŁ KALSK |
2021-06-20 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Boisko Wiejskie (Cibórz 1) |
SCHNUG CHOCIULE |
1 |
1 |
SPARTA NIETKOWICE |
2021-06-20 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stadion wiejski (Chociule 1) |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
0 |
2 |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2021-06-20 |
17:00 |
29 |
2020/2021 |
W |
Stadion Gminny (Dąbrówka Wielkopolska, Dworcowa 1) |
OBRA TRZCIEL |
4 |
2 |
DELTA SMARDZEWO |
2021-06-26 |
16:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Trzciel ul.Poznańska 10 (Trzciel, Poznańska 10) |
ZENIT ŁUGÓW |
3 |
3 |
MEDYK I CIBÓRZ |
2021-06-26 |
16:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Boisko - Ługów (Ługów 7) |
ZRYW RZECZYCA |
0 |
6 |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
2021-06-26 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
ZRYW RZECZYCA (Rzeczyca 14) |
BIZON WILKOWO |
1 |
7 |
SOKÓŁ DĄBRÓWKA WLKP |
2021-06-27 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Bizon Wilkowo (Wilkowo 82) |
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
5 |
4 |
SCHNUG CHOCIULE |
2021-06-27 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Boisko wiejskie (Podmokle Wielkie brak) |
SPARTA NIETKOWICE |
1 |
2 |
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
2021-06-27 |
17:00 |
30 |
2020/2021 |
W |
Boisko Nietkowice (Nietkowice 1) |
BŁĘKITNI OŁOBOK |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
10 |
2020/2021 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
DELTA SMARDZEWO |
b/d |
b/d |
9 |
2020/2021 |
J |
|