Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
22 |
1 |
MUKS KARGOWA |
2019-09-07 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Łużyckie 28, Świebodzin |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
4 |
9 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2019-09-07 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Orlik 2012 (Kargowa, Górna) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
25 |
1 |
LECH APF SULECHÓW |
2019-09-08 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
11 |
20 |
AP SULECHÓW |
2019-09-08 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
LECH APF SULECHÓW |
7 |
8 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2019-09-14 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
6 |
6 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2019-09-14 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Chopina , Świebodzin |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
5 |
10 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-09-15 |
14:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
AP SULECHÓW |
4 |
15 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2019-09-16 |
17:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
MUKS KARGOWA |
3 |
6 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2019-09-18 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Kargowa, Kościelna 45 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
13 |
2 |
LECH APF SULECHÓW |
2019-09-18 |
18:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Łużyckie 28, Świebodzin |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
15 |
4 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2019-09-19 |
16:30 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
10 |
10 |
AP SULECHÓW |
2019-09-19 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Orlik 2012 (Kargowa, Górna ) |
LECH APF SULECHÓW |
3 |
1 |
MUKS KARGOWA |
2019-09-21 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
9 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2019-09-21 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
3 |
16 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2019-09-22 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP SULECHÓW |
8 |
4 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2019-09-23 |
17:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
MUKS KARGOWA |
0 |
22 |
AP SULECHÓW |
2019-09-27 |
17:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Kargowa, Kościelna 45 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
12 |
4 |
LECH APF SULECHÓW |
2019-09-28 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Chopina , Świebodzin |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
12 |
2 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2019-09-28 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Łużyckie 28, Świebodzin |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
9 |
9 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-09-28 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Orlik 2012 (Kargowa, Górna) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
4 |
MUKS KARGOWA |
2019-10-04 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
23 |
2 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2019-10-06 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
AP SULECHÓW |
5 |
5 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2019-10-07 |
17:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
1 |
12 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2019-10-07 |
18:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
MUKS KARGOWA |
5 |
8 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-10-11 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Kargowa, Kościelna 45 |
LECH APF SULECHÓW |
2 |
12 |
AP SULECHÓW |
2019-10-12 |
11:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
14 |
5 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2019-10-12 |
11:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
ORLIK PSP2 (Świebodzin, Chopina ) |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
4 |
5 |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
2019-10-20 |
10:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Orlik 2012 (Kargowa, Górna ) |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
22 |
1 |
MUKS KARGOWA |
2019-10-20 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
3 |
5 |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
2019-10-20 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion OSiR w Zbąszynku (Zbąszynek, Sportowa 2) |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
6 |
5 |
LECH APF SULECHÓW |
2019-10-20 |
12:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Zjednoczeni Lubrza (Lubrza, Świebodzińska 1) |
MUKS KARGOWA |
1 |
8 |
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
2019-10-25 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Kargowa, Kościelna 45 |
LECH APF SULECHÓW |
10 |
5 |
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
2019-10-26 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Sulechów 1) |
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
1 |
16 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2019-10-26 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Chopina , Świebodzin |
AP SULECHÓW |
20 |
3 |
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
2019-10-28 |
17:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
stadion miejski (Sulechów, Licealna 10) |
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
4 |
9 |
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
2019-10-30 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
ORLIK PSP6 (Świebodzin, Łużyckie 28) |
AP SULECHÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
8 |
2019/2020 |
J |
|
LECH APF SULECHÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
6 |
2019/2020 |
J |
|
MTS POGOŃ ŚWIEBODZIN |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
4 |
2019/2020 |
J |
|
MUKS KARGOWA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
2 |
2019/2020 |
J |
|
UKS AP Falubaz IV Zielona Góra |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
9 |
2019/2020 |
J |
|
UKS DĄBRÓWKA KARGOWA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
7 |
2019/2020 |
J |
|
ZAP JUNIOR I ZBĄSZYNEK |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
5 |
2019/2020 |
J |
|
ZAP JUNIOR II ZBĄSZYNEK |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2019/2020 |
J |
|
ZJEDNOCZENI LUBRZA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
1 |
2019/2020 |
J |
|