Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
KORONA II WSCHOWA |
10 |
4 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-08-31 |
12:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
3 |
11 |
KORA NIEDORADZ |
2019-09-02 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
32 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-09-04 |
16:30 |
1 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
KORA NIEDORADZ |
1 |
8 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-09-06 |
17:15 |
2 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
ARKA NOWA SÓL |
23 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-09-08 |
13:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
35 |
0 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-09-08 |
13:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Gimnazjalna 9, Nowa Sól |
KORONA II WSCHOWA |
4 |
8 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-09-10 |
17:30 |
3 |
2019/2020 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
12 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-09-11 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
7 |
9 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-09-15 |
13:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Gimnazjalna 9, Nowa Sól |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2 |
8 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-09-15 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ARKA NOWA SÓL |
9 |
4 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-09-16 |
18:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA KOŻUCHÓW |
1 |
5 |
KORA NIEDORADZ |
2019-09-18 |
17:30 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
KORONA II WSCHOWA |
33 |
0 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-09-21 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
ORLIK SP 1 (Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10) |
KORONA KOŻUCHÓW |
6 |
5 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-09-22 |
13:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
KORA NIEDORADZ |
4 |
8 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-09-23 |
17:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
3 |
18 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-09-25 |
16:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
5 |
21 |
KORA NIEDORADZ |
2019-09-25 |
16:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
Gimnazjalna 9, Nowa Sól |
ARKA NOWA SÓL |
8 |
3 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-09-27 |
17:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA KOŻUCHÓW |
22 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-09-29 |
13:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
KORA NIEDORADZ |
24 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-10-04 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
ARKA NOWA SÓL |
31 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-10-06 |
13:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
ul. Kościuszki 26, Nowa Sól |
KORONA KOŻUCHÓW |
4 |
9 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-10-06 |
13:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
KORA NIEDORADZ |
8 |
3 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-10-07 |
16:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
KORONA II WSCHOWA |
3 |
0 |
KORA NIEDORADZ |
2019-10-09 |
16:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
Sportowa 5, Wschowa |
MKS NOWE MIASTECZKO |
3 |
19 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-10-09 |
16:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
0 |
16 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-10-09 |
16:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
0 |
11 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-10-11 |
16:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ARKA NOWA SÓL |
5 |
5 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-10-13 |
13:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORA NIEDORADZ |
2 |
10 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-10-14 |
16:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
17 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-10-14 |
16:30 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion LO (Nowa Sól, Gimnazjalna 9) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
5 |
3 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-10-18 |
16:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
KORONA II WSCHOWA |
10 |
4 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-10-19 |
11:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Wschowa, Sportowa 5) |
KORONA KOŻUCHÓW |
7 |
9 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-10-20 |
13:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2 |
11 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-10-27 |
12:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion LO (Nowa Sól, Gimnazjalna 9) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
16 |
KORONA II WSCHOWA |
2019-10-28 |
16:30 |
12 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ARKA NOWA SÓL |
14 |
5 |
KORA NIEDORADZ |
2019-10-30 |
18:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA II WSCHOWA |
18 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2019-11-03 |
13:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Sportowa 5, Wschowa |
KORONA KOŻUCHÓW |
30 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2019-11-03 |
15:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Sportowy Kożuchów (Kożuchów, Zielonogórska 24) |
KORA NIEDORADZ |
12 |
4 |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2019-11-04 |
16:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Kora Niedoradz (Niedoradz 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
3 |
16 |
KORONA KOŻUCHÓW |
2019-11-08 |
16:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
2 |
7 |
ARKA NOWA SÓL |
2019-11-09 |
13:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
Stadion LO (Nowa Sól, Gimnazjalna 9) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2 |
7 |
KORA NIEDORADZ |
2019-11-11 |
11:00 |
14 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
ARKA NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
J |
|
ARKA NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
6 |
2019/2020 |
J |
|
KORA NIEDORADZ |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
4 |
2019/2020 |
J |
|
KORA NIEDORADZ |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
11 |
2019/2020 |
J |
|
KORONA KOŻUCHÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
9 |
2019/2020 |
J |
|
KORONA KOŻUCHÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
2 |
2019/2020 |
J |
|
KORONA II WSCHOWA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
7 |
2019/2020 |
J |
|
KORONA II WSCHOWA |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
J |
|
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
5 |
2019/2020 |
J |
|
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
J |
|
POGOŃ PRZYBORÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
3 |
2019/2020 |
J |
|
POGOŃ PRZYBORÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
10 |
2019/2020 |
J |
|
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
1 |
2019/2020 |
J |
|
UKS AP Falubaz III Zielona Góra |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
8 |
2019/2020 |
J |
|