Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
3 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2019-09-07 |
10:30 |
1 |
2019/2020 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
8 |
0 |
PAP BOSKO II |
2019-09-07 |
13:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS TORZYM |
1 |
6 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-09-08 |
11:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
3 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2019-09-14 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
UKS TORZYM |
0 |
4 |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
2019-09-15 |
11:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
PAP BOSKO II |
5 |
2 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2019-09-15 |
13:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
1 |
PAP BOSKO II |
2019-09-19 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
6 |
3 |
UKS TORZYM |
2019-09-21 |
10:30 |
3 |
2019/2020 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
0 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-09-21 |
13:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
3 |
3 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2019-09-25 |
17:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
1 |
PAP BOSKO II |
2019-09-27 |
16:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
UKS TORZYM |
2 |
4 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2019-09-29 |
11:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
3 |
1 |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
2019-10-05 |
11:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
PAP BOSKO II |
3 |
6 |
UKS TORZYM |
2019-10-05 |
13:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2 |
5 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-10-06 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
1 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2019-10-10 |
16:30 |
6 |
2019/2020 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
PAP BOSKO II |
1 |
2 |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
2019-10-11 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
JUWENIA BOCZÓW |
5 |
0 |
UKS TORZYM |
2019-10-12 |
11:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-10-17 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
8 |
5 |
PAP BOSKO II |
2019-10-22 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
7 |
4 |
UKS TORZYM |
2019-10-23 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS TORZYM |
1 |
9 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2019-10-27 |
11:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
2 |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
2019-10-27 |
12:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
PAP BOSKO II |
2 |
3 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2019-10-29 |
16:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2 |
3 |
UKS TORZYM |
2019-11-02 |
11:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
PAP BOSKO II |
1 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-11-02 |
12:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Harcerska 23, Lubniewice |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
1 |
1 |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
2019-11-03 |
12:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
MOSIR Kostrzyn nad Odrą (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11) |
UKS POLONIA II SŁUBICE |
4 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY |
2019-11-09 |
13:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
OLIMPIJSKI (Słubice, Sportowa 1) |
UKS TORZYM |
3 |
5 |
PAP BOSKO II |
2019-11-10 |
11:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
2 |
UKS Czwórka II Kostrzyn nad Odrą |
2019-11-10 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |