Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
LEŚNIK BUSZÓW |
2 |
5 |
WARTA WAWRÓW |
2019-09-01 |
13:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Wawrów (Wawrów ) |
NIETOPERZ GARDZKO |
5 |
1 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2019-09-01 |
14:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
RKS RYBAKOWO |
4 |
5 |
BŁĘKITNI II LUBNO |
2019-09-01 |
14:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
10 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2019-09-01 |
14:30 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
16 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2019-09-01 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
0 |
4 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
2019-09-08 |
11:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
10 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2019-09-08 |
13:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
1 |
7 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2019-09-08 |
15:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
0 |
5 |
NIETOPERZ GARDZKO |
2019-09-08 |
16:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
2 |
AP KANIA CUP |
2019-09-15 |
13:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2019-09-15 |
14:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Głęboczek 15 |
NIETOPERZ GARDZKO |
5 |
2 |
BŁĘKITNI II LUBNO |
2019-09-15 |
14:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2 |
3 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2019-09-15 |
15:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
22 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2019-09-15 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
2 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO |
2019-09-22 |
13:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
AP KANIA CUP |
1 |
4 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2019-09-22 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
WARTA WAWRÓW |
10 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2019-09-22 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Wawrów |
BŁĘKITNI II LUBNO |
5 |
4 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
2019-09-22 |
15:30 |
4 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
4 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2019-09-22 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
4 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2019-09-29 |
11:30 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
3 |
0 |
AP KANIA CUP |
2019-09-29 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
7 |
1 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2019-09-29 |
14:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
0 |
2 |
WARTA WAWRÓW |
2019-09-29 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
1 |
BŁĘKITNI II LUBNO |
2019-09-29 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Głęboczek 15 |
AP KANIA CUP |
3 |
3 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
2019-10-05 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
LEŚNIK BUSZÓW |
4 |
2 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2019-10-06 |
13:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
9 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2019-10-06 |
13:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
WARTA WAWRÓW |
9 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO |
2019-10-06 |
14:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Wawrów |
BŁĘKITNI II LUBNO |
1 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2019-10-06 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Lubno 32) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2019-10-13 |
11:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
4 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2019-10-13 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
6 |
2 |
WARTA WAWRÓW |
2019-10-13 |
14:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2 |
6 |
BŁĘKITNI II LUBNO |
2019-10-13 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
9 |
4 |
AP KANIA CUP |
2019-10-13 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Głęboczek 15 |
AP KANIA CUP |
3 |
4 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2019-10-19 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
LEŚNIK BUSZÓW |
8 |
5 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2019-10-20 |
13:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
RKS RYBAKOWO |
2 |
6 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
2019-10-20 |
13:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
WARTA WAWRÓW |
2 |
0 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2019-10-20 |
14:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Wawrów |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
4 |
2 |
NIETOPERZ GARDZKO |
2019-10-20 |
15:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
1 |
5 |
WARTA WAWRÓW |
2019-10-27 |
11:30 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
5 |
2 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2019-10-27 |
12:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
4 |
AP KANIA CUP |
2019-10-27 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2019-10-27 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Głęboczek 15 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
4 |
1 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2019-10-27 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
13 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2019-11-03 |
13:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
AP KANIA CUP |
1 |
4 |
BŁĘKITNI II LUBNO |
2019-11-03 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
NIETOPERZ GARDZKO |
4 |
7 |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
2019-11-03 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
WARTA WAWRÓW |
3 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2019-11-03 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Wawrów |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
1 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2019-11-03 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
3 |
0 |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
2019-11-10 |
11:30 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
3 |
4 |
WARTA WAWRÓW |
2019-11-10 |
12:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Lubno 32) |
LEŚNIK BUSZÓW |
10 |
1 |
AP KANIA CUP |
2019-11-10 |
13:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
4 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2019-11-10 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO |
2019-11-10 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Głęboczek 15 |
AP KANIA CUP |
0 |
3 |
WARTA WAWRÓW |
2019-11-17 |
12:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
|
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
1 |
2019/2020 |
J |
|
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
ARENA KANIA CUP (Baczyna, Szkolna 7) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
|
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
8 |
2019/2020 |
J |
|
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Lubno 32) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
|
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
6 |
2019/2020 |
J |
|
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Błyskawica (Lipie Góry, gen. Karola Świerczewskiego 0) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
|
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
4 |
2019/2020 |
J |
|
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
|
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Głęboczek 00 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Głęboczek 00 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Głęboczek 00 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
2 |
2019/2020 |
J |
|
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
Głęboczek 00 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Głęboczek 00 |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
|
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
10 |
2019/2020 |
J |
|
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
|
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
9 |
2019/2020 |
J |
|
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
|
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
7 |
2019/2020 |
J |
|
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
|
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
5 |
2019/2020 |
J |
|
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
|
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
NIETOPERZ GARDZKO |
b/d |
b/d |
21 |
2019/2020 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
11 |
2019/2020 |
J |
|
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 1) |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
|
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
|
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
AP KANIA CUP |
b/d |
b/d |
13 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI II LUBNO |
b/d |
b/d |
22 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
12 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
ORZEŁ II MIĘDZYRZECZ |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
3 |
2019/2020 |
J |
|
WARTA WAWRÓW |
b/d |
b/d |
STILON PROSUPPORT GORZÓW |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Wawrów 00 |