Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
1 |
IKAR ZAWADA |
2019-08-17 |
15:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
0 |
4 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
4 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-08-17 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
1 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-08-18 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
RELAX GRABICE |
0 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-08-18 |
17:00 |
1 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
1 |
4 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-08-24 |
14:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
7 |
0 |
IKAR ZAWADA |
2019-08-24 |
15:30 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
RELAX GRABICE |
2019-08-24 |
16:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
SPARTA MIERKÓW |
4 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-08-24 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-08-24 |
18:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BÓBR BOBROWICE |
2 |
3 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-08-25 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CZARNI CZARNOWO |
3 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-08-25 |
17:00 |
2 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
IKAR ZAWADA |
3 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-08-31 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
0 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-08-31 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-09-01 |
16:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
3 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-09-01 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
FADOM NOWOGRÓD |
3 |
3 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-09-01 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
1 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-09-01 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
1 |
0 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-09-01 |
17:00 |
3 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
3 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-09-07 |
16:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
BÓBR BOBROWICE |
2 |
1 |
RELAX GRABICE |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
5 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-09-07 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
3 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-09-08 |
14:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
2 |
IKAR ZAWADA |
2019-09-08 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
ENERGETYK DYCHÓW |
1 |
2 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-09-08 |
17:00 |
4 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
4 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-09-14 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
1 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-09-14 |
15:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
2 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
4 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-09-14 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
0 |
0 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
2 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
0 |
2 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-09-15 |
16:00 |
5 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
0 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4 |
1 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-09-21 |
15:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58 |
BÓBR BOBROWICE |
1 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
2 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
1 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-09-21 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
SPARTA MIERKÓW |
2 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2019-09-21 |
17:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
ENERGETYK DYCHÓW |
2 |
5 |
RELAX GRABICE |
2019-09-22 |
16:00 |
6 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
5 |
2 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-09-25 |
16:30 |
7 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
4 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-09-28 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
4 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
2 |
1 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-09-28 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
RELAX GRABICE |
1 |
0 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-09-29 |
15:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
2 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-09-29 |
16:00 |
7 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-10-05 |
14:30 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
1 |
2 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
3 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
SPARTA MIERKÓW |
0 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
1 |
0 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
3 |
0 |
IKAR ZAWADA |
2019-10-05 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
0 |
RELAX GRABICE |
2019-10-06 |
16:00 |
8 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-10-12 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
9 |
0 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
CZARNI DRĄGOWINA |
3 |
0 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
3 |
1 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-10-12 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
IKAR ZAWADA |
7 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-10-12 |
16:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
CZARNI CZARNOWO |
3 |
3 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-10-13 |
14:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
RELAX GRABICE |
4 |
0 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-10-13 |
15:00 |
9 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2 |
2 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
0 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-10-19 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
2 |
IKAR ZAWADA |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
4 |
1 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-10-19 |
15:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
2 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
ENERGETYK DYCHÓW |
5 |
3 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
RELAX GRABICE |
2 |
2 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-10-20 |
14:00 |
10 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
0 |
2 |
RELAX GRABICE |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
1 |
0 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
5 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-10-26 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
6 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
CZARNI DRĄGOWINA |
0 |
3 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
1 |
0 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-10-26 |
15:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
CZARNI CZARNOWO |
6 |
3 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-10-27 |
14:00 |
11 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
1 |
3 |
BÓBR BOBROWICE |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2 |
1 |
FADOM NOWOGRÓD |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
3 |
0 |
CZARNI CZARNOWO |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
0 |
1 |
SPARTA MIERKÓW |
2019-11-02 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
1 |
0 |
CZARNI DRĄGOWINA |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
ENERGETYK DYCHÓW |
0 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
RELAX GRABICE |
2 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2019-11-03 |
14:00 |
12 |
2019/2020 |
J |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
BÓBR BOBROWICE |
1 |
1 |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion LA UZ (Zielona Góra, Stanisława Wyspiańskiego 58) |
CZARNI DRĄGOWINA |
5 |
2 |
RELAX GRABICE |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
2 |
1 |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
0 |
1 |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
3 |
1 |
ENERGETYK DYCHÓW |
2019-11-09 |
14:00 |
13 |
2019/2020 |
J |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
CZARNI CZARNOWO |
1 |
3 |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2019-11-09 |
14:30 |
13 |
2019/2020 |
J |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
2020-05-16 |
15:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2020-05-16 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
2020-05-17 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-05-17 |
17:00 |
21 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
2020-05-23 |
15:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
2020-05-23 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2020-05-24 |
17:00 |
22 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
2020-05-30 |
15:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2020-05-30 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2020-05-31 |
17:00 |
23 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2020-06-06 |
15:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-06-06 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
2020-06-07 |
17:00 |
24 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
2020-06-10 |
15:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
2020-06-10 |
17:00 |
25 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
2020-06-13 |
16:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
2020-06-13 |
17:00 |
26 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Zabłocie 16) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
MLKS Budowlani Lubsko (Lubsko, Sportowa 48) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Stadion Gminny w Czarnowie (Czarnowo 123) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko wiejskie (Drągowina, Długa 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
BUDOWLANI II LUBSKO |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Dychów (Dychów 1) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Nowogród Bobrz. (Nowogród Bobrzański, Fabryczna 3) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
BŁĘKITNI ZABŁOCIE |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
IKAR ZAWADA |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Piłkarskie - Zawada (Zielona Góra, Zawada-Sportowa 1) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
CZARNI CZARNOWO |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
POGOŃ WĘŻYSKA |
b/d |
b/d |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Pogoń Wężyska (Wężyska 162) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
19 |
2019/2020 |
W |
Boisko Gminne Grabice (Grabice 1) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
CZARNI DRĄGOWINA |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
SPARTA MIERKÓW |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
14 |
2019/2020 |
W |
Boisko w Mierkowie (Mierków ) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
BÓBR BOBROWICE |
b/d |
b/d |
15 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
ENERGETYK DYCHÓW |
b/d |
b/d |
17 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Boisko Sportowe w Płotach (Płoty, Sportowa 1) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
FADOM NOWOGRÓD |
b/d |
b/d |
20 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
RELAX GRABICE |
b/d |
b/d |
18 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |
ZNICZ LEŚNIÓW WIELKI |
b/d |
b/d |
START ZIEL- BRUK PŁOTY |
b/d |
b/d |
16 |
2019/2020 |
W |
Znicz Leśniów Wielki (Leśniów Wielki 94) |