Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-08-25 |
16:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
1 |
AS PIESKI |
2018-08-25 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
0 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-08-26 |
14:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-08-26 |
16:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
Smogóry 1 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
3 |
FC KURSKO |
2018-08-26 |
16:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
TOROMA TORZYM |
3 |
3 |
GKP PSZCZEW |
2018-08-26 |
17:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
SKP SŁUBICE |
1 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-08-26 |
18:00 |
1 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
4 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-09-01 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
GKP PSZCZEW |
6 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-02 |
14:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
AS PIESKI |
2 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-09-02 |
17:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
5 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-09-02 |
17:30 |
2 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
ZORZA KOWALÓW |
4 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-09-02 |
17:30 |
2 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
FC KURSKO |
1 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2018-09-02 |
18:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
2 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2018-09-02 |
18:00 |
2 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
JUWENIA BOCZÓW |
9 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-09-08 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
6 |
2 |
AS PIESKI |
2018-09-09 |
15:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
3 |
4 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-09-09 |
15:45 |
3 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2 |
4 |
FC KURSKO |
2018-09-09 |
16:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
SKP SŁUBICE |
1 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2018-09-09 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
TOROMA TORZYM |
1 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-09-09 |
17:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-09-09 |
18:00 |
3 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
0 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-09-14 |
17:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
AS PIESKI |
0 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-09-15 |
16:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
10 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-15 |
17:30 |
4 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
GKP PSZCZEW |
2 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-09-16 |
14:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-09-16 |
15:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
4 |
TOROMA TORZYM |
2018-09-16 |
15:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
FC KURSKO |
0 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2018-09-16 |
17:00 |
4 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
3 |
FC KURSKO |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
0 |
AS PIESKI |
2018-09-22 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
0 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2018-09-23 |
15:45 |
5 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SKP SŁUBICE |
1 |
5 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-09-23 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
TOROMA TORZYM |
3 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-09-23 |
16:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-09-23 |
16:30 |
5 |
2018/2019 |
J |
Smogóry 1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-09-23 |
17:00 |
5 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
8 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-09-29 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2018-09-29 |
16:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2018-09-29 |
17:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
GKP PSZCZEW |
4 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-09-30 |
14:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
AS PIESKI |
5 |
8 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-09-30 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
8 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-09-30 |
15:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
FC KURSKO |
2 |
4 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-09-30 |
17:00 |
6 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
0 |
3 |
GKP PSZCZEW |
2018-10-06 |
14:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
0 |
FC KURSKO |
2018-10-06 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
6 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-10-07 |
14:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Smogóry 1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
1 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-10-07 |
14:15 |
7 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
2 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-10-07 |
15:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
1 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-10-07 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
TOROMA TORZYM |
5 |
2 |
AS PIESKI |
2018-10-07 |
16:00 |
7 |
2018/2019 |
J |
1, Sieniawa |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-10-13 |
14:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
2 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-10-13 |
16:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2018-10-13 |
16:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-10-14 |
13:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
3 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2018-10-14 |
14:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
TOROMA TORZYM |
6 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-10-14 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZORZA KOWALÓW |
2 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-10-14 |
15:00 |
8 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-10-20 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
4 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-10-20 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-10-20 |
16:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
5 |
0 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-10-21 |
13:15 |
9 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
GKP PSZCZEW |
1 |
1 |
FC KURSKO |
2018-10-21 |
14:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
SKP SŁUBICE |
0 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2018-10-21 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
5 |
AS PIESKI |
2018-10-21 |
15:00 |
9 |
2018/2019 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
0 |
0 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-10-27 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
TOROMA TORZYM |
4 |
2 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-10-28 |
13:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
3 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-10-28 |
13:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
2 |
1 |
FC KURSKO |
2018-10-28 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2018-10-28 |
14:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
6 |
SKP SŁUBICE |
2018-10-28 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
Twierdza (Smogóry 60) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
3 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-10-28 |
15:00 |
10 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
4 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-11-03 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2018-11-04 |
13:15 |
11 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
GKP PSZCZEW |
4 |
2 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
JUWENIA BOCZÓW |
6 |
2 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
5 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SKP SŁUBICE |
8 |
0 |
AS PIESKI |
2018-11-04 |
14:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
FC KURSKO |
0 |
3 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-11-04 |
16:00 |
11 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2018-11-10 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
7 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2018-11-10 |
14:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
AS PIESKI |
1 |
5 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2018-11-11 |
13:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Pieski 1) |
TOROMA TORZYM |
3 |
4 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2018-11-11 |
13:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
1 |
GKP PSZCZEW |
2018-11-11 |
13:00 |
12 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
1 |
10 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2018-11-11 |
14:15 |
12 |
2018/2019 |
J |
Smogóry 1 |
ZORZA KOWALÓW |
3 |
2 |
FC KURSKO |
2018-11-11 |
14:15 |
12 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
0 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2018-11-17 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
5 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2018-11-17 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
4 |
AS PIESKI |
2018-11-17 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2 |
4 |
SKP SŁUBICE |
2018-11-18 |
12:45 |
13 |
2018/2019 |
J |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
GKP PSZCZEW |
3 |
0 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2018-11-18 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
JUWENIA BOCZÓW |
0 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2018-11-18 |
14:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
|
FC KURSKO |
2 |
6 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2018-11-18 |
16:00 |
13 |
2018/2019 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
AS PIESKI |
2 |
2 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-03-31 |
14:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
GKP PSZCZEW |
3 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2019-03-31 |
14:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
2 |
SKP SŁUBICE |
2019-03-31 |
14:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
3 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2019-03-31 |
14:45 |
14 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
0 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-03-31 |
15:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
1 |
9 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-03-31 |
16:00 |
14 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
5 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2019-03-31 |
16:30 |
14 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-04-06 |
14:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2019-04-06 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
3 |
2 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-04-06 |
17:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
1 |
2 |
AS PIESKI |
2019-04-07 |
11:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
TOROMA TORZYM |
5 |
1 |
FC KURSKO |
2019-04-07 |
14:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
SKP SŁUBICE |
6 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-04-07 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2019-04-07 |
15:00 |
15 |
2018/2019 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
KS LUBNIEWICZANKA |
6 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-04-13 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-04-13 |
15:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
AS PIESKI |
6 |
0 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-04-14 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
GKP PSZCZEW |
2 |
0 |
SKP SŁUBICE |
2019-04-14 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZORZA KOWALÓW |
1 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-04-14 |
14:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
0 |
4 |
TOROMA TORZYM |
2019-04-14 |
15:30 |
16 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
3 |
2 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2019-04-14 |
16:00 |
16 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
2 |
2 |
AS PIESKI |
2019-04-20 |
14:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
0 |
3 |
GKP PSZCZEW |
2019-04-20 |
15:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-04-20 |
15:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
TOROMA TORZYM |
4 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-04-20 |
15:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
4 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-04-20 |
15:15 |
17 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-04-20 |
16:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
3 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2019-04-27 |
17:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
GKP PSZCZEW |
4 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-04-28 |
14:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZORZA KOWALÓW |
5 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2019-04-28 |
14:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
AS PIESKI |
2 |
5 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-04-28 |
15:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
6 |
TOROMA TORZYM |
2019-04-28 |
15:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Jeziorna 1, Torzym |
CHROBRY DRZEŃSKO |
1 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2019-04-28 |
15:30 |
18 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
2 |
1 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2019-04-28 |
16:00 |
18 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
SKP SŁUBICE |
4 |
0 |
FC KURSKO |
2019-05-01 |
12:00 |
17 |
2018/2019 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2019-05-04 |
14:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
JUWENIA BOCZÓW |
5 |
5 |
AS PIESKI |
2019-05-04 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
POGOŃ KRZESZYCE |
2 |
7 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-05-04 |
17:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
3 |
1 |
FC KURSKO |
2019-05-05 |
14:45 |
19 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
3 |
6 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-05-05 |
15:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
SKP SŁUBICE |
3 |
1 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-05-05 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
TOROMA TORZYM |
2 |
1 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-05-05 |
16:00 |
19 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
GKP PSZCZEW |
4 |
0 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-05-12 |
14:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2019-05-12 |
14:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
AS PIESKI |
1 |
5 |
TOROMA TORZYM |
2019-05-12 |
15:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
FC KURSKO |
3 |
2 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2019-05-12 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
1 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2019-05-12 |
16:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
3 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-05-12 |
17:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
7 |
1 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2019-05-12 |
17:00 |
20 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
3 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-05-18 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
KS LUBNIEWICZANKA |
3 |
2 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-05-18 |
17:30 |
21 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
5 |
0 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-05-18 |
17:30 |
21 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
JUWENIA BOCZÓW |
6 |
2 |
FC KURSKO |
2019-05-18 |
18:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
GKP PSZCZEW |
6 |
3 |
AS PIESKI |
2019-05-19 |
14:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
SKP SŁUBICE |
2 |
1 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-05-19 |
16:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
9 |
TOROMA TORZYM |
2019-05-19 |
17:00 |
21 |
2018/2019 |
W |
Twierdza (Smogóry 60) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2019-05-25 |
17:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
5 |
2 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-05-26 |
14:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
AS PIESKI |
4 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
2019-05-26 |
15:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
FC KURSKO |
0 |
4 |
GKP PSZCZEW |
2019-05-26 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-05-26 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
1 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2019-05-26 |
16:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
TOROMA TORZYM |
5 |
1 |
SKP SŁUBICE |
2019-05-26 |
17:00 |
22 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
KS LUBNIEWICZANKA |
5 |
0 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-06-01 |
14:30 |
23 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
9 |
TOROMA TORZYM |
2019-06-01 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
JUWENIA BOCZÓW |
1 |
2 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-06-01 |
17:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa ) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
3 |
2 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-06-02 |
13:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Lemierzyce 1) |
GKP PSZCZEW |
2 |
1 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-06-02 |
16:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka ) |
FC KURSKO |
2 |
4 |
AS PIESKI |
2019-06-02 |
17:00 |
23 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
0 |
KS LUBNIEWICZANKA |
2019-06-08 |
17:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
2 |
GKP PSZCZEW |
2019-06-09 |
14:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
TOROMA TORZYM |
4 |
2 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-06-09 |
16:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-06-09 |
16:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
AS PIESKI |
2 |
3 |
SKP SŁUBICE |
2019-06-09 |
17:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
8 |
1 |
FC KURSKO |
2019-06-09 |
18:00 |
24 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2 |
2 |
AS PIESKI |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Drzeńsko 1) |
FC KURSKO |
1 |
4 |
ZORZA KOWALÓW |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
GKP PSZCZEW |
5 |
1 |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Boisko sportowe (Pszczew, Międzyrzecka) |
JUWENIA BOCZÓW |
4 |
3 |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
JUWENIA PARK (Boczów, Parkowa) |
KS LUBNIEWICZANKA |
1 |
4 |
TOROMA TORZYM |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Stadion Gminny (Lubniewice, Harcerska 23) |
POGOŃ KRZESZYCE |
1 |
4 |
SKP SŁUBICE |
2019-06-16 |
18:00 |
25 |
2018/2019 |
W |
Stadion piłkarski KS Pogoń Krzeszyce (Krzeszyce 00) |
ZNICZ TRZEMESZNO |
2 |
0 |
FC KURSKO |
2019-06-22 |
17:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Trzemeszno Lubuskie 1) |
SKP SŁUBICE |
5 |
1 |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
2019-06-22 |
17:30 |
26 |
2018/2019 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
AS PIESKI |
5 |
0 |
POGOŃ KRZESZYCE |
2019-06-23 |
18:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Pieski 1) |
TOROMA TORZYM |
7 |
1 |
JUWENIA BOCZÓW |
2019-06-23 |
18:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
STADION (Torzym, Jeziorna 1) |
TS CELULOZA KOSTRZYN n/o |
4 |
0 |
GKP PSZCZEW |
2019-06-23 |
18:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
STADION (Kostrzyn nad Odrą 1) |
ZORZA KOWALÓW |
0 |
0 |
CHROBRY DRZEŃSKO |
2019-06-23 |
18:00 |
26 |
2018/2019 |
W |
BOISKO (Kowalów, Polna 1) |
LEŚNIK LEMIERZYCE |
3 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2018/2019 |
W |
|
SKP SŁUBICE |
3 |
0 |
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2018/2019 |
W |
|
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KS LUBNIEWICZANKA |
b/d |
b/d |
26 |
2018/2019 |
W |
|
SMOGÓRZANKA SMOGÓRY - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POGOŃ KRZESZYCE |
b/d |
b/d |
24 |
2018/2019 |
W |
|