Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
6 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-01 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
7 |
4 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-09-01 |
18:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
KORA NIEDORADZ |
3 |
13 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-09-06 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
ul. Markiewiczowej 7, Niedoradz |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2 |
12 |
ARKA I NOWA SÓL |
2017-09-06 |
17:30 |
1 |
2017/2018 |
J |
Bytom Odrzański, Kościelna x |
GKS SIEDLISKO |
10 |
5 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-09-08 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Siedlisko, Kasztanowa 19 |
KORONA II WSCHOWA |
20 |
2 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2017-09-08 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
ARKA II NOWA SÓL |
7 |
13 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-09-09 |
11:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ARKA I NOWA SÓL |
19 |
0 |
KORA NIEDORADZ |
2017-09-11 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
17 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-09-11 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Szlichtyngowa, Daszyńskiego 16 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
4 |
6 |
KORONA II WSCHOWA |
2017-09-15 |
16:30 |
3 |
2017/2018 |
J |
ul. Kościelna x, Bytom Odrzański |
KORONA I WSCHOWA |
18 |
2 |
ARKA II NOWA SÓL |
2017-09-15 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
POGOŃ PRZYBORÓW |
8 |
4 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-09-15 |
18:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
4 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-09-16 |
12:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
KORA NIEDORADZ |
2 |
12 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-18 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
ul. Markiewiczowej 7, Niedoradz |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
7 |
2 |
ARKA II NOWA SÓL |
2017-09-22 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Szlichtyngowa, Daszyńskiego 16 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
7 |
8 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-09-24 |
11:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
ARKA I NOWA SÓL |
18 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-09-25 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
MODRZEW MODRZYCA |
2 |
13 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-09-25 |
17:30 |
4 |
2017/2018 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
KORONA II WSCHOWA |
17 |
6 |
KORA NIEDORADZ |
2017-09-27 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
6 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-09-29 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
ul. Kościelna x, Bytom Odrzański |
KORONA I WSCHOWA |
3 |
2 |
ARKA I NOWA SÓL |
2017-09-29 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
POGOŃ PRZYBORÓW |
10 |
6 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-29 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
KORA NIEDORADZ |
0 |
14 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2017-10-02 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
ul. Markiewiczowej 7, Niedoradz |
ARKA II NOWA SÓL |
8 |
11 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-10-04 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORONA II WSCHOWA |
9 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-10-04 |
16:30 |
1 |
2017/2018 |
J |
Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10 |
GKS SIEDLISKO |
6 |
6 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-10-06 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Siedlisko, Kasztanowa 19 |
ARKA I NOWA SÓL |
19 |
3 |
ARKA II NOWA SÓL |
2017-10-09 |
15:30 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
4 |
6 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-10-09 |
16:30 |
6 |
2017/2018 |
J |
Szlichtyngowa, Daszyńskiego 16 |
KORONA II WSCHOWA |
5 |
8 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-10-10 |
17:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10 |
KORONA I WSCHOWA |
9 |
4 |
KORONA II WSCHOWA |
2017-10-13 |
16:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10 |
ARKA II NOWA SÓL |
8 |
6 |
GKS SIEDLISKO |
2017-10-16 |
15:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, 1 Maja 26) |
KORA NIEDORADZ |
2 |
10 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-10-16 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
ul. Markiewiczowej 7, Niedoradz |
POGOŃ PRZYBORÓW |
10 |
7 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2017-10-16 |
17:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
MODRZEW MODRZYCA |
6 |
12 |
ARKA I NOWA SÓL |
2017-10-16 |
17:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
GKS SIEDLISKO |
6 |
9 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-10-20 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Siedlisko, Kasztanowa 19 |
KORONA II WSCHOWA |
16 |
4 |
ARKA II NOWA SÓL |
2017-10-20 |
16:30 |
8 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
9 |
9 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-10-21 |
12:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
10 |
14 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-10-22 |
11:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
ul. Kościelna x, Bytom Odrzański |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
12 |
ARKA I NOWA SÓL |
2017-10-23 |
16:30 |
8 |
2017/2018 |
J |
Szlichtyngowa, Daszyńskiego 16 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
13 |
0 |
KORA NIEDORADZ |
2017-10-24 |
16:30 |
6 |
2017/2018 |
J |
Bytom Odrzański, Kościelna x |
POGOŃ PRZYBORÓW |
3 |
0 |
KORA NIEDORADZ |
2017-10-28 |
11:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
MODRZEW MODRZYCA |
7 |
7 |
KORONA II WSCHOWA |
2017-10-30 |
16:30 |
9 |
2017/2018 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
KORONA I WSCHOWA |
15 |
3 |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2017-10-30 |
17:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Wschowa, Kazimierza Wielkiego 10 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
6 |
4 |
MODRZEW MODRZYCA |
2017-11-03 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko w Ciosańcu (Ciosaniec .) |
KORONA II WSCHOWA |
3 |
14 |
ARKA I NOWA SÓL |
2017-11-03 |
16:30 |
10 |
2017/2018 |
J |
ul. Kazimierza Wielkiego 10, Wschowa |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
18 |
6 |
ARKA II NOWA SÓL |
2017-11-05 |
11:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
ul. Kościelna x, Bytom Odrzański |
KORA NIEDORADZ |
1 |
27 |
KORONA I WSCHOWA |
2017-11-06 |
15:30 |
10 |
2017/2018 |
J |
ul. Markiewiczowej 7, Niedoradz |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
6 |
5 |
GKS SIEDLISKO |
2017-11-06 |
17:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Szlichtyngowa, Daszyńskiego 16 |
ARKA I NOWA SÓL |
16 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2017-11-08 |
15:30 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
ARKA II NOWA SÓL |
6 |
7 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2017-11-08 |
17:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
ARKA II NOWA SÓL |
14 |
6 |
KORA NIEDORADZ |
2017-11-10 |
15:30 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
GKS SIEDLISKO |
5 |
12 |
KORONA II WSCHOWA |
2017-11-10 |
16:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Siedlisko, Klonowa 19 |
ARKA I NOWA SÓL |
15 |
4 |
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
2017-11-10 |
17:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion MOSiR (Nowa Sól, Kościuszki 26) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
8 |
6 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-11-11 |
11:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
MODRZEW MODRZYCA |
b/d |
b/d |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
2018-04-04 |
16:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
MODRZEW MODRZYCA (Modrzyca, Świerkowa 13) |
GKS SIEDLISKO |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
4 |
2017/2018 |
J |
|
KORA NIEDORADZ |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
8 |
2017/2018 |
J |
|
KORONA I WSCHOWA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
11 |
2017/2018 |
J |
|
MODRZEW MODRZYCA |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
2 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ARKA II NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
1 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ARKA I NOWA SÓL |
b/d |
b/d |
3 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
KORONA II WSCHOWA |
b/d |
b/d |
5 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ODRA BYTOM ODRZAŃSKI |
b/d |
b/d |
7 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
9 |
2017/2018 |
J |
|
PAUZJE |
b/d |
b/d |
POGOŃ PRZYBORÓW |
b/d |
b/d |
10 |
2017/2018 |
J |
|
UKS SOKÓŁ CIOSANIEC |
b/d |
b/d |
PAUZJE |
b/d |
b/d |
6 |
2017/2018 |
J |
|