Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-08-27 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
RKS RYBAKOWO |
3 |
7 |
FC KURSKO |
2017-08-27 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo) |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-08-27 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
3 |
1 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2017-08-27 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
5 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-08-27 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
3 |
2 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2017-09-02 |
16:30 |
2 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2017-09-03 |
12:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2 |
8 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2017-09-03 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2 |
4 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-09-03 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Lipie Góry |
FC KURSKO |
2 |
1 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2017-09-03 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
RKS RYBAKOWO |
12 |
1 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-10 |
12:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
4 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2017-09-10 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
3 |
2 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-09-10 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
6 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2017-09-16 |
18:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
6 |
7 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2017-09-17 |
12:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
0 |
4 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-09-17 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Lipie Góry |
FC KURSKO |
6 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-09-17 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
3 |
8 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2017-09-17 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
4 |
1 |
FC KURSKO |
2017-09-23 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
15 |
2 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-24 |
10:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
RKS RYBAKOWO |
2 |
3 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-09-24 |
12:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
5 |
1 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2017-09-24 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
0 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-10-01 |
12:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
RKS RYBAKOWO |
0 |
7 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2017-10-01 |
12:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
3 |
FC KURSKO |
2017-10-01 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Lipie Góry |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
3 |
3 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2017-10-01 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2 |
3 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-10-01 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
11 |
1 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-07 |
15:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
1 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2017-10-07 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Głęboczek 00 |
FC KURSKO |
6 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2017-10-08 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
9 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-10-08 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
3 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2017-10-08 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
RKS RYBAKOWO |
4 |
4 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-10-15 |
13:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
0 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2017-10-15 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Lipie Góry |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
4 |
5 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2 |
6 |
FC KURSKO |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2017-10-21 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
7 |
1 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2017-10-21 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Głęboczek 00 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
3 |
8 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-22 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-10-22 |
13:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
FC KURSKO |
4 |
2 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2017-10-22 |
17:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
5 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-10-28 |
14:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Zwierzyn, Sportowa 00 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
7 |
2 |
FC KURSKO |
2017-10-29 |
11:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
1, Stare Bielice |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2017-11-05 |
11:30 |
5 |
2017/2018 |
J |
Zwierzyn, Sportowa 00 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
3 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2018-04-14 |
16:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Zwierzyn, Sportowa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
6 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2018-04-14 |
16:30 |
10 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2 |
4 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2018-04-15 |
12:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-15 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Lipie Góry 0 |
FC KURSKO |
1 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2018-04-15 |
17:00 |
10 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
1 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2018-04-21 |
16:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Zwierzyn, Sportowa 1 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
3 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2018-04-22 |
10:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
RKS RYBAKOWO |
3 |
5 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2018-04-22 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
FC KURSKO |
2018-04-22 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
3 |
4 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2018-04-28 |
17:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
4 |
4 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2018-04-29 |
12:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2 |
2 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2018-04-29 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Lipie Góry 0 |
FC KURSKO |
9 |
3 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2018-04-29 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
1 |
3 |
FC KURSKO |
2018-05-05 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Zwierzyn, Sportowa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
5 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2018-05-05 |
17:30 |
13 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
RKS RYBAKOWO |
0 |
3 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2018-05-06 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
4 |
1 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2018-05-06 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Drezdenko, Mickiewicza 4) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2 |
3 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2018-05-12 |
18:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie 35 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
3 |
7 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2018-05-13 |
12:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
FC KURSKO |
2 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2018-05-13 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
5 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2018-05-13 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Lipie Góry 0 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
4 |
2 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2018-05-19 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stare Bielice 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
5 |
1 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
2018-05-19 |
17:30 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
FC KURSKO |
4 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2018-05-20 |
15:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
5 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2018-05-20 |
15:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
1 |
5 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2018-05-27 |
11:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie 35 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
1 |
4 |
FC KURSKO |
2018-05-27 |
12:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
6 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2018-05-27 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo ) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
0 |
6 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2018-05-27 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Lipie Góry 0 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
3 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2018-06-03 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko (Górki Noteckie 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2018-06-03 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2018-06-03 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
ul. Sportowa 1, Zwierzyn |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2 |
4 |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
2018-06-03 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski im J. Nojiego (Rzepin, Poznańska 60) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
6 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
2018-06-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
0, Lipie Góry |
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
2 |
3 |
FC KURSKO |
2018-06-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
1, Lipki Wielkie |
RKS RYBAKOWO |
4 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2018-06-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion RKS-u Rybakowo (Rybakowo) |
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
8 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2018-06-10 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
FC KURSKO |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2017/2018 |
W |
|
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2017/2018 |
W |
|
POLONIA II LIPKI WIELKIE |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
11 |
2017/2018 |
W |
|
ZJEDNOCZENI II PRZYTOCZNA |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
13 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
DĄB GÓRKI NOTECKIE |
b/d |
b/d |
18 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
16 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LUBUSZANIN II DREZDENKO |
b/d |
b/d |
14 |
2017/2018 |
W |
|
ZORZA ROLEWICE - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
12 |
2017/2018 |
W |
|