Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
MUSZELKA OGARDY |
7 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-08-19 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
URAN TRZEBICZ |
2017-08-20 |
15:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
1 |
2 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-08-20 |
15:30 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
ARKA MIERZĘCIN |
2 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-08-20 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
0 |
4 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-08-20 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
6 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-08-20 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2 |
0 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-08-20 |
17:30 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
1 |
3 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-08-26 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
5 |
2 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
URAN TRZEBICZ |
4 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
1 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-26 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
6 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-08-27 |
15:30 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
1 |
5 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Murzynowo 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
1 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-08-27 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
2 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-09-02 |
14:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
3 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-09-02 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1 |
0 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-09-02 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
0 |
URAN TRZEBICZ |
2017-09-03 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-09-03 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
2 |
1 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-09-03 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
5 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-09-03 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
5 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
3 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2 |
4 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-09-09 |
16:30 |
4 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
6 |
0 |
URAN TRZEBICZ |
2017-09-09 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2 |
0 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-09-09 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-09-10 |
15:30 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
5 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Murzynowo 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
0 |
3 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-09-16 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
URAN TRZEBICZ |
1 |
5 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-09-16 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
4 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-09-17 |
14:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
5 |
0 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-09-17 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
2 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-09-17 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
7 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-09-17 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
0 |
2 |
URAN TRZEBICZ |
2017-09-23 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1 |
3 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-09-23 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-09-24 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
6 |
3 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
3 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Murzynowo 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
1 |
4 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
3 |
4 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-09-24 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
4 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
URAN TRZEBICZ |
1 |
1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-10-01 |
14:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
0 |
2 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-10-01 |
14:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
6 |
1 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-10-01 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-10-01 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
5 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
0 |
URAN TRZEBICZ |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
3 |
2 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
1 |
2 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
1 |
2 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Murzynowo 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
3 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
3 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
URAN TRZEBICZ |
0 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-10-14 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
2 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
5 |
0 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
2 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-10-15 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
10 |
2 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-10-15 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
1 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
3 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
1 |
7 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-10-21 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
5 |
2 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-10-21 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
2 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
5 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
1 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
1 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-10-22 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
MUSZELKA OGARDY |
4 |
0 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
2 |
0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-10-28 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
URAN TRZEBICZ |
6 |
0 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-10-28 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
3 |
3 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
5 |
5 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
0 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-10-29 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Murzynowo 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-10-29 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2 |
1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
1 |
4 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
0 |
2 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
1 |
1 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2017-11-05 |
13:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Górecko 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
2 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Mierzęcin 1 |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
6 |
KASZTELANIA SANTOK |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
1 |
3 |
MUSZELKA OGARDY |
2017-11-05 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Gardzko 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
1 |
1 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2017-11-11 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
boisko (Rąpin 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
5 |
3 |
ARKA MIERZĘCIN |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
5 |
3 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Ogardy 1) |
URAN TRZEBICZ |
4 |
2 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2017-11-12 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Trzebicz 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
6 |
3 |
PIONIER ZWIERZYN |
2017-11-12 |
13:30 |
13 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
0 |
4 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
ul. Sportowa 1, Skwierzyna |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Buszów 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-03-24 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
URAN TRZEBICZ |
2 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2018-03-24 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
8 |
1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-03-24 |
17:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Barlinek, Sportowa 1 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-03-25 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
0 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-03-25 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
4 |
2 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-03-25 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2 |
1 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-03-25 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
0 |
1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
0, Mierzęcin |
LEŚNIK BUSZÓW |
4 |
0 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
2 |
URAN TRZEBICZ |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Ogardy 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
0 |
8 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
3 |
2 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
3 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-03-31 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
4 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-04-07 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
3 |
0 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
KASZTELANIA SANTOK |
6 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-04-07 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
7 |
1 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-07 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
0 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-04-08 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
4 |
1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
URAN TRZEBICZ |
4 |
2 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
0 |
9 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
MUSZELKA OGARDY |
5 |
3 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-04-14 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Ogardy 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-04-15 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
0 |
2 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-04-15 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
6 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Mierzęcin 0 |
URAN TRZEBICZ |
3 |
2 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
2 |
0 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-04-15 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
4 |
1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
8 |
0 |
URAN TRZEBICZ |
2018-04-21 |
16:30 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
4 |
0 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2018-04-21 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2 |
1 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-04-21 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
1 |
5 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-04-22 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
5 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-04-22 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
URAN TRZEBICZ |
2 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-04-28 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
3 |
0 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-04-28 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
1 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-04-28 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Ogardy 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
1 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-04-29 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
1 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-04-29 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
0 |
3 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Mierzęcin 0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
0 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
5 |
1 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-05-05 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-05-05 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
3 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-05 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
0 |
1 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-05-05 |
18:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
2 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2018-05-06 |
12:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
4 |
0 |
URAN TRZEBICZ |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
3 |
1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-05-06 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
URAN TRZEBICZ |
2 |
2 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-05-12 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
3 |
3 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-05-12 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-05-12 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Ogardy 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
4 |
2 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-05-12 |
18:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
6 |
3 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-05-13 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
4 |
5 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
0 |
6 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-05-13 |
16:05 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
0 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2018-05-19 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
0 |
3 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
1 |
0 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
4 |
1 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
5 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-05-20 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
ARKA MIERZĘCIN |
3 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-20 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Mierzęcin 0 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
3 |
3 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-05-20 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
7 |
0 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
MUSZELKA OGARDY |
1 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Ogardy 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
3 |
6 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-05-26 |
18:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
0 |
2 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-05-27 |
14:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
URAN TRZEBICZ |
3 |
2 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-05-27 |
15:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
3 |
4 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
2 |
9 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gardzko 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
4 |
1 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-06-02 |
15:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
1 |
1 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-06-02 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
ARKA MIERZĘCIN |
2 |
3 |
LEŚNIK BUSZÓW |
2018-06-03 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Mierzęcin 0 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
3 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
4 |
5 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
PIONIER ZWIERZYN |
2 |
1 |
URAN TRZEBICZ |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2 |
2 |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Murzynowo 1) |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
3 |
1 |
SOKÓŁ GOŚCIM |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Stare Polichno 1) |
KASZTELANIA SANTOK |
5 |
1 |
PIONIER ZWIERZYN |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion im. Henryka Szymczaka (Santok, Gralewska ) |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
5 |
0 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
boisko (Rąpin 1) |
LEŚNIK BUSZÓW |
1 |
1 |
NOTEĆ GÓRECKO |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Buszów 1) |
URAN TRZEBICZ |
3 |
2 |
ARKA MIERZĘCIN |
2018-06-09 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Trzebicz 1) |
BŁĘKITNI DOBIEGNIEW |
4 |
5 |
KLUB SPORTOWY RĄPIN |
2018-06-16 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski w Dobiegniewie (Dobiegniew, Leśna 2) |
ARKA MIERZĘCIN |
4 |
1 |
KASZTELANIA SANTOK |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Mierzęcin 0 |
NOTEĆ STARE BIELICE |
0 |
2 |
MUSZELKA OGARDY |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Boisko Sportowe (Stare Bielice ) |
PIONIER ZWIERZYN |
0 |
3 |
DELTA TIR-GUM STARE POLICHNO |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Zwierzyn, Sportowa 1) |
SOKÓŁ GOŚCIM |
3 |
2 |
BUDOWLANI MURZYNOWO |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Gościm 1) |
NOTEĆ GÓRECKO |
7 |
3 |
URAN TRZEBICZ |
2018-06-17 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Górecko 1) |
MUSZELKA OGARDY |
3 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2017/2018 |
W |
|
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LEŚNIK BUSZÓW |
b/d |
b/d |
26 |
2017/2018 |
W |
|
NOTEĆ STARE BIELICE |
3 |
0 |
NIETOPERZ GARDZKO - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
24 |
2017/2018 |
W |
|