Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
LZS BOBRÓWKO |
4 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-08-12 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
SPARTAK DESZCZNO |
5 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-08-12 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
5 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-08-12 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
4 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
7 |
STAL SULĘCIN |
2017-08-12 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-08-12 |
18:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
4 |
6 |
GKS BLEDZEW |
2017-08-12 |
18:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
TOROMA TORZYM |
0 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-08-12 |
b/d |
1 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-08-19 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
5 |
4 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-08-19 |
15:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie |
GKS BLEDZEW |
3 |
3 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-08-19 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-08-19 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2 |
1 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-08-19 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2017-08-19 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
STAL SULĘCIN |
1 |
4 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-08-19 |
18:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-08-20 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-08-26 |
14:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2017-08-26 |
15:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
1 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-08-26 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Pszczew |
LZS BOBRÓWKO |
1 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-08-26 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
RADOWIAK DREZDENKO |
2 |
4 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-08-26 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
TOROMA TORZYM |
1 |
4 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-08-26 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-08-26 |
17:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
0 |
4 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-09-02 |
12:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
4 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-09-02 |
15:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie |
GKS BLEDZEW |
5 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-09-02 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
3 |
5 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-09-02 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-09-02 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-09-02 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
0 |
STAL SULĘCIN |
2017-09-03 |
14:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
6 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2017-09-03 |
17:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
4 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-09-09 |
15:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-09-09 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
TOROMA TORZYM |
2 |
6 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-09-09 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
LZS BOBRÓWKO |
2 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-09-09 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
POLONIA SŁUBICE |
4 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-09-09 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
5 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-09-09 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
2 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2017-09-09 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-09-09 |
17:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2017-09-16 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
4 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-09-16 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
SPARTAK DESZCZNO |
0 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-09-16 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-09-16 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
3 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-09-16 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
5 |
3 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-09-16 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie |
WARTA SŁOŃSK |
5 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2017-09-17 |
14:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2017-09-17 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
3 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-09-23 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
GKS BLEDZEW |
1 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-09-23 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
6 |
0 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-09-23 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Międzyrzecka , Pszczew |
RADOWIAK DREZDENKO |
4 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-09-23 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
TOROMA TORZYM |
3 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-09-23 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
1 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-09-23 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
POLONIA SŁUBICE |
4 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-09-23 |
17:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STAL SULĘCIN |
1 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-09-23 |
17:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SPARTAK DESZCZNO |
6 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-09-30 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
TOROMA TORZYM |
3 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-09-30 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
LZS BOBRÓWKO |
6 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-09-30 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
1 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-09-30 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2017-09-30 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
3 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-09-30 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2017-09-30 |
16:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
WARTA SŁOŃSK |
4 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-10-01 |
14:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
GKS BLEDZEW |
2 |
3 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-10-07 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
6 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-10-07 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
6 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-10-07 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Międzyrzecka , Pszczew |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
3 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2017-10-07 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
0 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-10-07 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
4 |
4 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-10-07 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
6 |
3 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-10-07 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
0 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-10-08 |
12:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
6 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-10-14 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
4 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-10-14 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-10-14 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
TOROMA TORZYM |
3 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-10-14 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
5 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-10-15 |
11:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2017-10-15 |
13:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
WARTA SŁOŃSK |
0 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-10-15 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
GKS BLEDZEW |
4 |
1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-10-21 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
7 |
1 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-10-21 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
STAL SULĘCIN |
3 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-10-21 |
16:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
4 |
STAL SULĘCIN |
2017-10-28 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
SPARTAK DESZCZNO |
1 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2017-10-28 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
TOROMA TORZYM |
5 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-10-28 |
14:30 |
12 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-10-28 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
5 |
0 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-10-28 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
ul. Międzyrzecka 1, Pszczew |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
7 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-10-28 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-10-28 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
WARTA SŁOŃSK |
4 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-10-29 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
GKS BLEDZEW |
6 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-11-04 |
12:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
3 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
3 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
0 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-11-04 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2017-11-11 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Międzyrzecka , Pszczew |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
3 |
1 |
ODRA GÓRZYCA |
2017-11-11 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
4 |
POLONIA SŁUBICE |
2017-11-11 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Drezdenko 0 |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2017-11-11 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Maszewo, Kręta 1 |
TOROMA TORZYM |
2 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2017-11-11 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2017-11-11 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
WARTA SŁOŃSK |
0 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2017-11-12 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Słońsk, 3 Lutego 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
9 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
7 |
SPARTAK DESZCZNO |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
WARTA SŁOŃSK |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STAL SULĘCIN |
0 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
1 |
LZS BOBRÓWKO |
2017-11-18 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2017-11-18 |
14:30 |
15 |
2017/2018 |
J |
ul. Szosowa 35, Lipki Wielkie |
GKS BLEDZEW |
3 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2017-11-19 |
12:00 |
15 |
2017/2018 |
J |
Zemsko 1 |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2017-11-25 |
12:00 |
14 |
2017/2018 |
J |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
POLONIA SŁUBICE |
9 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2017-11-25 |
13:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-03-17 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2018-03-17 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
SPARTAK DESZCZNO |
0 |
4 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-03-17 |
14:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Adama Asnyka 19, Strzelce Krajeńskie |
LZS BOBRÓWKO |
2 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-03-17 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-03-17 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
GKS BLEDZEW |
1 |
1 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-03-24 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
STAL SULĘCIN |
5 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-03-24 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-03-24 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
3 |
1 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
3 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2018-03-24 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-03-31 |
11:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
ul. Sportowa 1, Słubice |
KOSMOS 78 RUDNICA |
5 |
1 |
GKS BLEDZEW |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
4 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
0 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
2 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
TOROMA TORZYM |
0 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-03-31 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
9 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-03-31 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-03-31 |
16:15 |
19 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
GKS BLEDZEW |
2 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2018-04-07 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2018-04-07 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
1 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-04-07 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-04-07 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 49) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
4 |
1 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-04-07 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
0 |
6 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-04-07 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ODRA GÓRZYCA |
1 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-04-07 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
0 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-04-07 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
GKS BLEDZEW |
1 |
2 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-04-14 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
0 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-04-14 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
3 |
1 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-04-14 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-04-14 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-04-14 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
3 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-04-14 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STAL SULĘCIN |
0 |
0 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-04-14 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
TOROMA TORZYM |
3 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-04-15 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
1 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2018-04-17 |
17:30 |
10 |
2017/2018 |
J |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ODRA GÓRZYCA |
0 |
3 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-04-18 |
17:30 |
18 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
WARTA SŁOŃSK |
1 |
2 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-04-18 |
18:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
SPARTAK DESZCZNO |
5 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-04-21 |
14:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
6 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-04-21 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2018-04-21 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LZS BOBRÓWKO |
2 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
MEPROZET STARE KUROWO |
4 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
WARTA SŁOŃSK |
4 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2018-04-21 |
16:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
0 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-04-21 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
GKS BLEDZEW |
0 |
4 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
0 |
6 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
0 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
1 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
0 |
8 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
STAL SULĘCIN |
1 |
3 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
4 |
2 |
TOROMA TORZYM |
2018-04-25 |
18:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
GKS BLEDZEW |
0 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-04-28 |
15:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-04-28 |
15:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
3 |
1 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-04-28 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
5 |
0 |
TOROMA TORZYM |
2018-04-28 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
POLONIA SŁUBICE |
3 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
1 |
4 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
7 |
1 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
3 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-04-28 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
0 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-05-01 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
TOROMA TORZYM |
2 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-05-01 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
SPARTAK DESZCZNO |
2 |
0 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-05-05 |
13:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
LZS BOBRÓWKO |
2 |
0 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-05-05 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
WARTA SŁOŃSK |
2 |
2 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-05-05 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
1 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-05-05 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
4 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-05-05 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
2 |
GKS BLEDZEW |
2018-05-05 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2018-05-06 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
TOROMA TORZYM |
1 |
0 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-05-06 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
GKS BLEDZEW |
3 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-05-12 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2 |
5 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-05-12 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
4 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-05-12 |
16:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
MEPROZET STARE KUROWO |
3 |
2 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
POLONIA SŁUBICE |
5 |
0 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
RADOWIAK DREZDENKO |
2 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
STAL SULĘCIN |
2 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-05-12 |
17:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
POLONIA SŁUBICE |
6 |
2 |
STAL SULĘCIN |
2018-05-16 |
18:30 |
17 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
SPARTAK DESZCZNO |
6 |
3 |
STAL SULĘCIN |
2018-05-19 |
14:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
ODRA GÓRZYCA |
2 |
4 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-05-19 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
0 |
1 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-05-19 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
WARTA SŁOŃSK |
1 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-05-19 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
LZS BOBRÓWKO |
5 |
2 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
1 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
TOROMA TORZYM |
0 |
3 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-05-19 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
RADOWIAK DREZDENKO |
3 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-05-26 |
14:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko 0 |
GKS BLEDZEW |
1 |
2 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-05-26 |
15:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Zemsko 1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
1 |
1 |
TOROMA TORZYM |
2018-05-26 |
16:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
3 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-05-26 |
16:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
MEPROZET STARE KUROWO |
1 |
2 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
3 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA SŁUBICE |
0 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STAL SULĘCIN |
3 |
1 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-05-26 |
17:00 |
27 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki ) |
SPARTAK DESZCZNO |
4 |
2 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-06-02 |
14:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
8 |
0 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-06-02 |
16:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Międzyrzecz, Mieczysława Mikuły 1) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
3 |
3 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-06-02 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
1 |
7 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-06-02 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Lipki Wielkie, Szosowa 35 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
6 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-06-02 |
17:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |
TOROMA TORZYM |
0 |
4 |
STAL SULĘCIN |
2018-06-02 |
18:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
WARTA SŁOŃSK |
3 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-06-03 |
12:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Słońsk, Zielona 1 |
LZS BOBRÓWKO |
3 |
3 |
GKS BLEDZEW |
2018-06-03 |
15:00 |
28 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
GKS BLEDZEW |
0 |
3 |
TOROMA TORZYM |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
1, Zemsko |
KOSMOS 78 RUDNICA |
3 |
2 |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Rudnica 1) |
MEPROZET STARE KUROWO |
2 |
2 |
LZS BOBRÓWKO |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stare Kurowo 1) |
ODRA GÓRZYCA |
7 |
0 |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Kompleks Sportowo Rehabilitacyjny w Górzycy (Górzyca, Różana 41) |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2 |
4 |
WARTA SŁOŃSK |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Szosowa 35, Lipki Wielkie |
POLONIA SŁUBICE |
2 |
2 |
RADOWIAK DREZDENKO |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
STADION OLIMPIJSKI (Słubice 1) |
STAL SULĘCIN |
3 |
1 |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski "Winna Góra" (Sulęcin, Stanisława Moniuszki) |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
5 |
0 |
SPARTAK DESZCZNO |
2018-06-09 |
17:00 |
29 |
2017/2018 |
W |
GKS Przytoczna (Przytoczna, Główna 42) |
LZS BOBRÓWKO |
6 |
1 |
ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA |
2018-06-16 |
11:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Arena Bobry (Bobrówko, Choszczańska 7) |
ŁUCZNIK STRZELCE KRAJ. |
5 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Strzelce Krajeńskie, Sportowa 1) |
ORZEŁ MIĘDZYRZECZ |
5 |
0 |
GKS BLEDZEW |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Gks Pszczew (Pszczew ) |
RADOWIAK DREZDENKO |
5 |
1 |
KOSMOS 78 RUDNICA |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Drezdenko |
SPARTAK DESZCZNO |
8 |
0 |
ODRA GÓRZYCA |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
Arena Maszewo (Maszewo, Kręta 1) |
TOROMA TORZYM |
1 |
3 |
MEPROZET STARE KUROWO |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
STADION (Piastów, Michała Kleofasa Ogińskiego 20) |
WARTA SŁOŃSK |
0 |
8 |
POLONIA SŁUBICE |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
ul. Zielona 1, Słońsk |
ZIELONI LUBIECHNIA W. |
1 |
1 |
STAL SULĘCIN |
2018-06-16 |
17:00 |
30 |
2017/2018 |
W |
BOISKO (Lubiechnia Wielka 1) |