Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
ODRA RĄPICE |
0 |
2 |
NAFTA RYBAKI |
2017-08-27 |
13:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
PIASZNO BRONKÓW |
1 |
5 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-27 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
4 |
0 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-08-27 |
14:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
SYRENA CYBINKA |
1 |
2 |
CARINA II GUBIN |
2017-08-27 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
4 |
1 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-08-27 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
1 |
1 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-27 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
1 |
4 |
SYRENA CYBINKA |
2017-09-03 |
13:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
4 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2017-09-03 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
5 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2017-09-03 |
14:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
CARINA II GUBIN |
0 |
0 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2017-09-03 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
4 |
2 |
NAFTA RYBAKI |
2017-09-03 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
PIASZNO BRONKÓW |
3 |
3 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-09-09 |
15:15 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
ODRA RĄPICE |
2 |
3 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-10 |
13:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2 |
3 |
CARINA II GUBIN |
2017-09-10 |
13:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
NAFTA RYBAKI |
3 |
3 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-10 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
4 |
1 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2017-09-10 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
SYRENA CYBINKA |
1 |
1 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-09-10 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2 |
4 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-16 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
POLESIE BIAŁKÓW |
8 |
1 |
ODRA RĄPICE |
2017-09-17 |
13:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
1 |
3 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2017-09-17 |
13:15 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2017-09-17 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CARINA II GUBIN |
6 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2017-09-17 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
SYRENA CYBINKA |
0 |
0 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2017-09-17 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
PIASZNO BRONKÓW |
0 |
6 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2017-09-24 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2 |
2 |
SYRENA CYBINKA |
2017-09-24 |
13:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
ODRA RĄPICE |
2 |
6 |
CARINA II GUBIN |
2017-09-24 |
13:15 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
NAFTA RYBAKI |
8 |
1 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-09-24 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
3 |
0 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-09-24 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
0 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-24 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
14 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2017-09-30 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2 |
0 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2017-09-30 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2 |
3 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-30 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
POLESIE BIAŁKÓW |
0 |
3 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-01 |
13:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
CARINA II GUBIN |
0 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2017-10-01 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
SYRENA CYBINKA |
4 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2017-10-01 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
PIASZNO BRONKÓW |
2 |
4 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2017-10-07 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
4 |
2 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-10-08 |
12:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
ODRA RĄPICE |
1 |
1 |
SYRENA CYBINKA |
2017-10-08 |
12:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
3 |
3 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-10-08 |
12:30 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
NAFTA RYBAKI |
6 |
2 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2017-10-08 |
15:15 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
2 |
CARINA II GUBIN |
2017-10-08 |
15:15 |
7 |
2017/2018 |
J |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
3 |
2 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-10-14 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
4 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2017-10-15 |
12:30 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
3 |
6 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
SYRENA CYBINKA |
3 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
12 |
2 |
PIASZNO BRONKÓW |
2017-10-15 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
PIASZNO BRONKÓW |
1 |
3 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-10-21 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
NAFTA RYBAKI |
6 |
1 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2017-10-22 |
12:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
ODRA RĄPICE |
1 |
3 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2017-10-22 |
12:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
2 |
CARINA II GUBIN |
2017-10-22 |
14:15 |
9 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
3 |
0 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2017-10-22 |
14:20 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
1 |
SYRENA CYBINKA |
2017-10-22 |
14:20 |
9 |
2017/2018 |
J |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2 |
1 |
CARINA II GUBIN |
2017-10-28 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
0 |
2 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-29 |
12:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
SYRENA CYBINKA |
1 |
2 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-29 |
13:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Dąbrowskiego 32, Cybinka |
PIASZNO BRONKÓW |
8 |
3 |
ODRA RĄPICE |
2017-10-29 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
4 |
1 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2017-10-29 |
14:15 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Gubin 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
3 |
7 |
NAFTA RYBAKI |
2017-10-29 |
14:15 |
10 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
4 |
0 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2017-11-05 |
11:30 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
CARINA II GUBIN |
6 |
0 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2017-11-05 |
11:30 |
11 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
5 |
SYRENA CYBINKA |
2017-11-05 |
11:45 |
11 |
2017/2018 |
J |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
ODRA RĄPICE |
1 |
6 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2017-11-05 |
12:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
NAFTA RYBAKI |
10 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2017-11-05 |
14:15 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
3 |
0 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2017-11-05 |
14:15 |
11 |
2017/2018 |
J |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
CARINA II GUBIN |
2 |
0 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2017-11-11 |
13:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
ODRA RĄPICE |
0 |
2 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2017-11-11 |
13:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
1 |
2 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-03-24 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
4 |
2 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-03-24 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
3 |
1 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-03-25 |
12:30 |
12 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
NAFTA RYBAKI |
6 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-03-25 |
12:30 |
12 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
CARINA II GUBIN |
3 |
1 |
SYRENA CYBINKA |
2018-03-25 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
4 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-03-25 |
15:00 |
12 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
0 |
1 |
CARINA II GUBIN |
2018-04-07 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
12 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-04-07 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
NAFTA RYBAKI |
4 |
2 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2018-04-08 |
12:30 |
13 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
4 |
4 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2018-04-08 |
13:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
SYRENA CYBINKA |
4 |
0 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-04-08 |
15:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32) |
PIASZNO BRONKÓW |
0 |
6 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-08 |
16:00 |
13 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
3 |
1 |
SYRENA CYBINKA |
2018-04-14 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
0 |
NAFTA RYBAKI |
2018-04-14 |
16:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
20 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-04-15 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2 |
2 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-04-15 |
13:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Chlebowo (Chlebowo 1) |
CARINA II GUBIN |
0 |
4 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-04-15 |
15:30 |
14 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
POLESIE BIAŁKÓW |
5 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-04-15 |
16:10 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
0 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2018-04-21 |
17:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
ODRA RĄPICE |
1 |
9 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2018-04-22 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
6 |
0 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-04-22 |
13:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
NAFTA RYBAKI |
0 |
4 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-22 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
PIASZNO BRONKÓW |
1 |
8 |
CARINA II GUBIN |
2018-04-22 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2 |
3 |
SYRENA CYBINKA |
2018-04-22 |
16:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
4 |
3 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-04-28 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
CARINA II GUBIN |
3 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-04-29 |
13:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
POLESIE BIAŁKÓW |
0 |
2 |
NAFTA RYBAKI |
2018-04-29 |
14:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-04-29 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
6 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-04-29 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko Chlebowo (Chlebowo 1) |
SYRENA CYBINKA |
1 |
3 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-04-29 |
17:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
0 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2018-05-05 |
17:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
ODRA RĄPICE |
1 |
3 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-05-06 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
PIASZNO BRONKÓW |
1 |
4 |
SYRENA CYBINKA |
2018-05-06 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2 |
2 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-05-06 |
13:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
7 |
0 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2018-05-06 |
16:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
NAFTA RYBAKI |
1 |
2 |
CARINA II GUBIN |
2018-05-06 |
16:30 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
4 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-12 |
16:30 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
1 |
3 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-05-12 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
6 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-05-13 |
14:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
CARINA II GUBIN |
0 |
0 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-13 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
5 |
1 |
NAFTA RYBAKI |
2018-05-13 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko Chlebowo (Chlebowo 1) |
SYRENA CYBINKA |
7 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-05-13 |
17:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
8 |
1 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-05-19 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
7 |
0 |
CARINA II GUBIN |
2018-05-20 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
ODRA RĄPICE |
1 |
5 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-05-20 |
14:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
POLESIE BIAŁKÓW |
2 |
2 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2018-05-20 |
16:15 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
NAFTA RYBAKI |
3 |
0 |
SYRENA CYBINKA |
2018-05-20 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
PIASZNO BRONKÓW |
0 |
3 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-05-20 |
17:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
1 |
3 |
NAFTA RYBAKI |
2018-05-26 |
16:30 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
8 |
1 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-05-26 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
0 |
8 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-27 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko Chlebowo (Chlebowo 1) |
CARINA II GUBIN |
5 |
3 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2018-05-27 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
SYRENA CYBINKA |
0 |
3 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-05-27 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
9 |
0 |
ODRA RĄPICE |
2018-05-27 |
17:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |
CARINA II GUBIN |
6 |
1 |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
2018-05-31 |
14:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
STADION MIEJSKI (Gubin, Generała Sikorskiego 89) |
ODRA RĄPICE |
2 |
0 |
PIASZNO BRONKÓW |
2018-05-31 |
14:30 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rąpice (Rąpice 1) |
POLESIE BIAŁKÓW |
1 |
5 |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
2018-05-31 |
14:30 |
21 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski Białków (Białków 1) |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
5 |
3 |
SYRENA CYBINKA |
2018-05-31 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Bobrowice (Bobrowice 1) |
NAFTA RYBAKI |
6 |
1 |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
2018-05-31 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rybaki (Rybaki 1) |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
1 |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
2018-05-31 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
TRAMP KARP OSIECZNICA (Osiecznica 3) |
PIASZNO BRONKÓW |
0 |
3 |
NAFTA RYBAKI |
2018-06-02 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion wiejski (Bronków 1) |
PŁOMIEŃ CHLEBOWO |
4 |
3 |
CARINA II GUBIN |
2018-06-03 |
14:30 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko Chlebowo (Chlebowo 1) |
RYWAL STARGARD GUBIŃSKI |
0 |
2 |
BÓBR BOBROWICE - drużyna wycofana, walkower |
2018-06-03 |
14:30 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Gminny (Stargard Gubiński .) |
KRUSZYWO RADUSZEC STARY |
10 |
2 |
ODRA RĄPICE |
2018-06-03 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stary Raduszec (Stary Raduszec 20a) |
SYRENA CYBINKA |
3 |
0 |
POLESIE BIAŁKÓW |
2018-06-03 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Cybinka (Cybinka, Dąbrowskiego 32) |
ŻENISZ ŻENICHÓW |
1 |
7 |
TRAMP-KARP OSIECZNICA - drużyna wycofana, walkower |
2018-06-03 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie Żenichów (Gubin brak) |