Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
IKAR ZAWADA |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
3 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-08-19 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-08-19 |
17:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-08-20 |
13:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2017-08-20 |
16:00 |
1 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
1 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
4 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
0 |
6 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2017-08-26 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
6 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-08-26 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
9 |
0 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-08-26 |
17:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-08-27 |
16:00 |
2 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
LKP STYPUŁÓW |
1 |
7 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-02 |
11:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
3 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-09-02 |
14:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
3 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
1 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-09-02 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
4 |
IKAR ZAWADA |
2017-09-03 |
16:00 |
3 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
3 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
GKS SIEDLISKO |
3 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
5 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-09-09 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
3 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-09-10 |
12:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
4 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-09-10 |
16:00 |
4 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
4 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
4 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
5 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
1 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
4 |
0 |
IKAR ZAWADA |
2017-09-16 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
3 |
4 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-17 |
16:00 |
5 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
4 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
5 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-09-23 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
1 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-09-23 |
16:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
9 |
0 |
IKAR ZAWADA |
2017-09-24 |
15:00 |
6 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
0 |
2 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
2 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
5 |
0 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
6 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2017-09-30 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
IKAR ZAWADA |
4 |
5 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-09-30 |
16:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
4 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-10-01 |
15:00 |
7 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2 |
0 |
CZARNI RUDNO |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
GKS SIEDLISKO |
5 |
1 |
IKAR ZAWADA |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
LKP (Stypułów 88) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
0 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-10-07 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
10 |
0 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-10-08 |
15:00 |
8 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
4 |
0 |
GKS SIEDLISKO |
2017-10-14 |
14:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
9 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
2 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
3 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-10-14 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
IKAR ZAWADA |
1 |
3 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-10-14 |
16:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
AVIA SIEDLNICA |
2 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-10-15 |
15:00 |
9 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-10-21 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
1 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-10-21 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
MKS NOWE MIASTECZKO |
3 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-10-21 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2017-10-21 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
0 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2017-10-21 |
15:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-10-22 |
14:00 |
10 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
5 |
3 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CZARNI RUDNO |
4 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
2 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
1 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
5 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-10-28 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
IKAR ZAWADA |
2 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-10-28 |
15:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
AVIA SIEDLNICA |
2 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-10-29 |
14:00 |
11 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
5 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
1 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
6 |
IKAR ZAWADA |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
5 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2017-11-04 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
3 |
1 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2017-11-05 |
14:00 |
12 |
2017/2018 |
J |
Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CZARNI RUDNO |
0 |
1 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
GKS SIEDLISKO |
7 |
0 |
LKP STYPUŁÓW |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
2 |
1 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
4 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2017-11-11 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
9 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2017-11-12 |
14:00 |
13 |
2017/2018 |
J |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
LKP STYPUŁÓW |
4 |
1 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
ul. Zielonogórska 24, Kożuchów |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
0 |
0 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
1 |
IKAR ZAWADA |
2018-03-24 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
3 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-03-25 |
14:00 |
15 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-03-31 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
IKAR ZAWADA |
2 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-03-31 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
1 |
4 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
1 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
GKS SIEDLISKO |
1 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
4 |
2 |
CZARNI RUDNO |
2018-04-07 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
IKAR ZAWADA |
3 |
6 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-04-07 |
16:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
6 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-04-08 |
15:00 |
16 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
6 |
3 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
2 |
2 |
IKAR ZAWADA |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
0 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2018-04-14 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
AVIA SIEDLNICA |
3 |
0 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-04-15 |
15:00 |
17 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
IKAR ZAWADA |
5 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-04-20 |
17:30 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
3 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-04-21 |
15:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
1 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-04-21 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-04-22 |
16:00 |
18 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
6 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
2 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
4 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
1 |
0 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
3 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-04-28 |
15:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
AVIA SIEDLNICA |
4 |
0 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-04-29 |
16:00 |
19 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-05-01 |
14:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
0 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-05-01 |
15:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2018-05-05 |
14:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
1 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2018-05-05 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-05-05 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LKP STYPUŁÓW |
0 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-05-05 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
6 |
2 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-05-05 |
15:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-05-05 |
16:00 |
20 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4 |
2 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-05-12 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
CZARNI RUDNO |
4 |
3 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-05-12 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
1 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-05-12 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
AVIA SIEDLNICA |
2 |
4 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-05-13 |
16:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
1 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-05-13 |
17:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca ) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2018-05-19 |
14:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
GKS SIEDLISKO |
2 |
0 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-05-19 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
LKP STYPUŁÓW |
5 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2018-05-19 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
0 |
2 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-05-19 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
1 |
2 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-05-19 |
15:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
1 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-05-19 |
17:00 |
22 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
CZARNI RUDNO |
2 |
2 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-05-26 |
14:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
IKAR ZAWADA |
0 |
3 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
6 |
1 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2 |
0 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-05-26 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
1 |
6 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-05-26 |
17:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
AVIA SIEDLNICA |
3 |
1 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-05-27 |
16:00 |
23 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
IKAR ZAWADA |
4 |
1 |
GKS SIEDLISKO |
2018-05-31 |
15:00 |
21 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
0 |
5 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-05-31 |
17:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CZARNI RUDNO |
1 |
4 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-05-31 |
18:00 |
14 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
LKP STYPUŁÓW |
0 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
1 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
3 |
0 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-06-02 |
16:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
1 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2018-06-02 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stadion Miejski (Sława, Ogrodowa 1) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
7 |
0 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-06-02 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
1 |
AVIA SIEDLNICA |
2018-06-03 |
17:00 |
24 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
AVIA SIEDLNICA |
0 |
5 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Avia Siedlinica (Siedlnica 29) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
2 |
LKP STYPUŁÓW |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Błekitni Lubięcin (Lubięcin .) |
CZARNI RUDNO |
1 |
0 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko Rudno (Nowa Sól 1) |
GKS SIEDLISKO |
0 |
2 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko wiejskie (Siedlisko, Głogowska brak) |
IKAR ZAWADA |
2 |
4 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Boisko Zawada (Zawada, Kożuchowska ,) |
SPARTA ŁĘŻYCA |
1 |
0 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
2018-06-09 |
15:00 |
25 |
2017/2018 |
W |
Sparta Łężyca (Łężyca) |
POGOŃ PRZYBORÓW |
4 |
1 |
CZARNI RUDNO |
2018-06-16 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Pogoń Przyborów (Przyborów, Drzewna 6A) |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3 |
2 |
SPARTA ŁĘŻYCA |
2018-06-16 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
CHYNÓW Arena (Zielona Góra, Krępowska 1) |
LKP STYPUŁÓW |
2 |
2 |
GKS SIEDLISKO |
2018-06-16 |
16:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
LKP (Stypułów 88) |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
2 |
1 |
DĄB II PRZYBYSZÓW |
2018-06-16 |
17:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Stary Kisielin (Zielona Góra ) |
MKS NOWE MIASTECZKO |
5 |
3 |
IKAR ZAWADA |
2018-06-17 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
MKS Nowe Miasteczko (Nowe Miasteczko, 22 Lipca 18) |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
2 |
2 |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
2018-06-17 |
15:00 |
26 |
2017/2018 |
W |
Orzeł Szlichtyngowa (Szlichtyngowa, Przemysłowa 7) |
BŁĘKITNI LUBIĘCIN |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2017/2018 |
W |
|
CZARNI RUDNO |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2017/2018 |
W |
|
DĄB II PRZYBYSZÓW |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
25 |
2017/2018 |
W |
|
GKS SIEDLISKO |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
23 |
2017/2018 |
W |
|
IKAR ZAWADA |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
AVIA SIEDLNICA |
b/d |
b/d |
26 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
b/d |
b/d |
22 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
DRZONKOWIANKA GAJA ELEKTRO RACULA |
b/d |
b/d |
14 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
LKP STYPUŁÓW |
b/d |
b/d |
16 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
MKS NOWE MIASTECZKO |
b/d |
b/d |
20 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ORZEŁ SZLICHTYNGOWA |
b/d |
b/d |
18 |
2017/2018 |
W |
|
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
POGOŃ PRZYBORÓW |
b/d |
b/d |
24 |
2017/2018 |
W |
|
SPARTA ŁĘŻYCA |
3 |
0 |
KS FALUBAZ II ZIELONA GÓRA - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2017/2018 |
W |
|