Gospodarz |
|
|
Gość |
Data |
Godzina |
Kolejka |
Sezon |
RUNDA |
Miejsce |
WARTA GORZÓW II |
2 |
4 |
STILON GORZÓW II |
2016-08-28 |
11:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
2 |
5 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2016-08-28 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Rybakowo 1 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
5 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2016-08-28 |
14:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Pławin 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
4 |
GKP KŁODAWA I |
2016-08-28 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
0, Długie |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
6 |
6 |
ZORZA ROLEWICE |
2016-08-28 |
16:00 |
1 |
2016/2017 |
J |
Lipki Wielkie 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
2 |
WARTA GORZÓW II |
2016-09-03 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2016-09-04 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Lipie Góry 1 |
FC KURSKO |
3 |
1 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-04 |
15:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA ROLEWICE |
1 |
3 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2016-09-04 |
16:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
GKP KŁODAWA I |
4 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2016-09-04 |
17:00 |
2 |
2016/2017 |
J |
Kłodawa 1 |
WARTA GORZÓW II |
0 |
3 |
GKP KŁODAWA I |
2016-09-11 |
11:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
8 |
0 |
ZORZA ROLEWICE |
2016-09-11 |
14:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Rybakowo 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2016-09-11 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
0, Długie |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
3 |
6 |
FC KURSKO |
2016-09-11 |
16:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Lipki Wielkie 1 |
STILON GORZÓW II |
4 |
0 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2016-09-11 |
17:00 |
3 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
4 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2016-09-18 |
14:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Pławin 1 |
FC KURSKO |
3 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2016-09-18 |
15:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA ROLEWICE |
2 |
10 |
WARTA GORZÓW II |
2016-09-18 |
16:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
GKP KŁODAWA I |
1 |
6 |
STILON GORZÓW II |
2016-09-18 |
17:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Kłodawa 1 |
WARTA GORZÓW II |
8 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2016-09-25 |
11:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
4 |
FC KURSKO |
2016-09-25 |
14:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Rybakowo 1 |
STILON GORZÓW II |
9 |
0 |
ZORZA ROLEWICE |
2016-09-25 |
15:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
3 |
GKP KŁODAWA I |
2016-09-25 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
2 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2016-09-25 |
16:00 |
5 |
2016/2017 |
J |
0, Długie |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
0 |
4 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2016-10-01 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Lipki Wielkie 1 |
FC KURSKO |
6 |
0 |
WARTA GORZÓW II |
2016-10-01 |
17:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
0 |
5 |
STILON GORZÓW II |
2016-10-02 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Lipie Góry 1 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2016-10-02 |
14:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Pławin 1 |
ZORZA ROLEWICE |
0 |
4 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2016-10-02 |
15:00 |
6 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
9 |
2 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2016-10-08 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA GORZÓW II |
6 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-09 |
11:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
GKP KŁODAWA I |
4 |
3 |
ZORZA ROLEWICE |
2016-10-09 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Kłodawa 1 |
RKS RYBAKOWO |
4 |
4 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2016-10-09 |
14:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Rybakowo 1 |
STILON GORZÓW II |
7 |
0 |
FC KURSKO |
2016-10-09 |
16:00 |
7 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
6 |
GKP KŁODAWA I |
2016-10-16 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Lipie Góry 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
4 |
2 |
RKS RYBAKOWO |
2016-10-16 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
0, Długie |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
4 |
STILON GORZÓW II |
2016-10-16 |
14:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Pławin 1 |
FC KURSKO |
1 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2016-10-16 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
1 |
2 |
WARTA GORZÓW II |
2016-10-16 |
15:00 |
8 |
2016/2017 |
J |
Lipki Wielkie 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2016-10-22 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA GORZÓW II |
4 |
2 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2016-10-23 |
11:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
GKP KŁODAWA I |
5 |
3 |
FC KURSKO |
2016-10-23 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Kłodawa 1 |
ZORZA ROLEWICE |
1 |
2 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2016-10-23 |
15:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
STILON GORZÓW II |
3 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2016-10-23 |
16:00 |
9 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
1 |
7 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2016-10-30 |
12:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Lipki Wielkie 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
0 |
4 |
STILON GORZÓW II |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
0, Długie |
RKS RYBAKOWO |
0 |
9 |
WARTA GORZÓW II |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Rybakowo 1 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
1 |
2 |
GKP KŁODAWA I |
2016-10-30 |
14:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Pławin 1 |
FC KURSKO |
7 |
2 |
ZORZA ROLEWICE |
2016-10-30 |
15:00 |
10 |
2016/2017 |
J |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
STILON GORZÓW II |
10 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2016-11-05 |
11:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
GKP KŁODAWA I |
5 |
0 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2016-11-05 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Kłodawa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2016-11-05 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
1 |
FC KURSKO |
2016-11-06 |
13:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Lipie Góry 1 |
ZORZA ROLEWICE |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
2016-11-06 |
14:00 |
11 |
2016/2017 |
J |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2016-11-13 |
13:00 |
4 |
2016/2017 |
J |
Lipie Góry 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
4 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2017-04-01 |
15:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
GKP KŁODAWA I |
2 |
0 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-04-01 |
17:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
Kłodawa 1 |
STILON GORZÓW II |
1 |
3 |
WARTA GORZÓW II |
2017-04-02 |
16:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
ZORZA ROLEWICE |
0 |
3 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2017-04-02 |
17:00 |
12 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
7 |
3 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-04-08 |
17:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
Lipki Wielkie, Łąkowa 1 |
WARTA GORZÓW II |
2 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-04-09 |
11:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
1 |
6 |
GKP KŁODAWA I |
2017-04-09 |
12:30 |
13 |
2016/2017 |
W |
Rybakowo 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
0 |
ZORZA ROLEWICE |
2017-04-09 |
15:00 |
13 |
2016/2017 |
W |
ul. Sportowa 1, Zwierzyn |
GKP KŁODAWA I |
0 |
1 |
WARTA GORZÓW II |
2017-04-22 |
17:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Kłodawa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
1 |
3 |
STILON GORZÓW II |
2017-04-22 |
18:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
5 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-04-23 |
14:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Lipie Góry 1 |
FC KURSKO |
2 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2017-04-23 |
17:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA ROLEWICE |
1 |
3 |
RKS RYBAKOWO |
2017-04-23 |
17:00 |
14 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
WARTA GORZÓW II |
6 |
0 |
ZORZA ROLEWICE |
2017-04-30 |
11:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
6 |
3 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-04-30 |
13:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Rybakowo 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
2 |
FC KURSKO |
2017-04-30 |
15:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
ul. Sportowa 1, Zwierzyn |
STILON GORZÓW II |
2 |
0 |
GKP KŁODAWA I |
2017-04-30 |
16:00 |
15 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
GKP KŁODAWA I |
7 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-05-06 |
17:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Kłodawa 1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
1 |
2 |
WARTA GORZÓW II |
2017-05-07 |
15:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Lipie Góry 1 |
FC KURSKO |
4 |
0 |
RKS RYBAKOWO |
2017-05-07 |
17:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ZORZA ROLEWICE |
3 |
0 |
STILON GORZÓW II |
2017-05-07 |
17:00 |
16 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
9 |
1 |
ZORZA ROLEWICE |
2017-05-13 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2017-05-13 |
17:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Zwierzyn, Sportowa 1 |
WARTA GORZÓW II |
0 |
3 |
FC KURSKO |
2017-05-14 |
11:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
STILON GORZÓW II |
6 |
0 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-05-14 |
18:00 |
17 |
2016/2017 |
W |
Stadion Piłkarski w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Olimpijska 29) |
FC KURSKO |
2 |
3 |
STILON GORZÓW II |
2017-05-20 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
5 |
7 |
RKS RYBAKOWO |
2017-05-20 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Lipki Wielkie, Łąkowa 1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
0 |
2 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-05-21 |
15:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Lipie Góry 1 |
ZORZA ROLEWICE |
1 |
7 |
GKP KŁODAWA I |
2017-05-21 |
17:00 |
18 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
GKP KŁODAWA I |
3 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-05-27 |
17:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Kłodawa 1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2 |
0 |
FC KURSKO |
2017-05-27 |
17:30 |
19 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
WARTA GORZÓW II |
2 |
1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2017-05-28 |
11:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
RKS RYBAKOWO |
2 |
3 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-05-28 |
13:00 |
19 |
2016/2017 |
W |
Rybakowo 1 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
3 |
5 |
WARTA GORZÓW II |
2017-06-03 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Zwierzyn, Sportowa 1 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
3 |
7 |
STILON GORZÓW II |
2017-06-03 |
18:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Lipki Wielkie, Łąkowa 1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
1 |
ZORZA ROLEWICE |
2017-06-04 |
15:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Lipie Góry 1 |
FC KURSKO |
3 |
5 |
GKP KŁODAWA I |
2017-06-04 |
17:00 |
20 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
8 |
2 |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
2017-06-11 |
14:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
BOISKO (Gorzów Wielkopolski, Strażacka 25) |
STILON GORZÓW II |
4 |
0 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2017-06-11 |
14:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
ul. Sportowa 1, Wojcieszyce |
WARTA GORZÓW II |
2 |
1 |
RKS RYBAKOWO |
2017-06-11 |
14:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37) |
ZORZA ROLEWICE |
2 |
1 |
FC KURSKO |
2017-06-11 |
14:00 |
21 |
2016/2017 |
W |
Boisko sportowe w Rolewicach (Rolewice 1) |
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
3 |
4 |
GKP KŁODAWA I |
2017-06-17 |
18:15 |
22 |
2016/2017 |
W |
Lipki Wielkie, Łąkowa 1 |
FC KURSKO |
3 |
1 |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
2017-06-18 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
Stadion Miejski w Międzyrzeczu Wlkp (Międzyrzecz 1) |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
2 |
1 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
2017-06-18 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
ul. Sportowa 1, Zwierzyn |
RKS RYBAKOWO |
3 |
7 |
STILON GORZÓW II |
2017-06-18 |
14:00 |
22 |
2016/2017 |
W |
1, Rybakowo |
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
21 |
2016/2017 |
W |
|
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
10 |
2016/2017 |
J |
|
BŁYSKAWICA LIPIE GÓRY |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
12 |
2016/2017 |
W |
|
FC KURSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
1 |
2016/2017 |
J |
|
FC KURSKO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
12 |
2016/2017 |
W |
|
GKP KŁODAWA I |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
6 |
2016/2017 |
J |
|
GKP KŁODAWA I |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
17 |
2016/2017 |
W |
|
GKP KŁODAWA I |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
21 |
2016/2017 |
W |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
4 |
2016/2017 |
J |
|
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
15 |
2016/2017 |
W |
|
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
7 |
2016/2017 |
J |
|
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
18 |
2016/2017 |
W |
|
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
16 |
2016/2017 |
W |
|
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
5 |
2016/2017 |
J |
|
POLONIA LIPKI WIELKIE II |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
15 |
2016/2017 |
W |
|
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
20 |
2016/2017 |
W |
|
RKS RYBAKOWO |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
9 |
2016/2017 |
J |
|
RKS RYBAKOWO |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
17 |
2016/2017 |
W |
|
STILON GORZÓW II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
2 |
2016/2017 |
J |
|
STILON GORZÓW II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
13 |
2016/2017 |
W |
|
STILON GORZÓW II |
3 |
0 |
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
19 |
2016/2017 |
W |
|
WARTA GORZÓW II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
11 |
2016/2017 |
J |
|
WARTA GORZÓW II |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
22 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
FC KURSKO |
b/d |
b/d |
13 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ISKRA GORZÓW WLKP. |
b/d |
b/d |
20 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
KS ZRYW GŁĘBOCZEK |
b/d |
b/d |
16 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
14 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
3 |
2016/2017 |
J |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
WARTA GORZÓW II |
b/d |
b/d |
18 |
2016/2017 |
W |
|
ZAWISZA PŁAWIN - drużyna wycofana, walkower |
0 |
3 |
ZORZA ROLEWICE |
b/d |
b/d |
22 |
2016/2017 |
W |
|
ZORZA ROLEWICE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
8 |
2016/2017 |
J |
|
ZORZA ROLEWICE |
b/d |
b/d |
pauzuje w kolejce |
b/d |
b/d |
19 |
2016/2017 |
W |
|